Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
M

Teğmen
21 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
8 ay
Barajlarda Basınçlı Su ile ile sınırsız enerji yapılabilir mi? Fizikle arası iyi olanlar konuya

Dün izlediğim bu belgeselde 30:30 dakikada yer altındaki baraj suyunun efsane bir basınçla dışarı atılmasına tanık oldum. Bu atılan basınçlı suyu, borularla barajın üstüne bağlasak tekrar baraja dökülmesini sağlayabilir miyiz? Eğer sağlarsak burada sınırsız bir döngü olmaz mı? Fizikle arası iyi olanları konuya bekliyorum

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0a/ac/85/0aac85f00d2fd60226246ee96a2496de.png&t=0&width=480&text=1
M
5 yıl
O.Ö KPSS Gardiyanlık Hakkında
Merhaba arkadaşlar.18 Yaşındayım.Meslek lisesi mezunuyum.O.Ö kpss'den 80 puan aldım gardiyan olmak istiyorum.Atanabilir miyim ve bir sorun var tercih sisteminde arattırdığımda gardiyanlık çıkmıyor sizce neden?
M
5 yıl
Youtube Kaldırılan Veya Özele alınmış videoyu indirme ! Güncel Konu
M
6 yıl
Kolay diyenler :) Sonuçları görünce şaşırmayın
Soruların cevapları bildiğini sanıp yanıltan sorulardı.En emin olduğunuz sorudan bile gümleyebilirsiniz.Sonuçlar açıklanana kadar kolaydı basitti gibi şeyler demeyin bence.
M
6 yıl
Acil yardım edin beyler !
Arkadaşlar 5-6 ay önce gm olarak başlayan metin2 serverim için hostingerden kurduğum siteye bugün girdim ruslar işgal etmiş.Çok şaşırdım öyle çok iyi bir url side yok şimdi hostinger şifremi unuttum panelden siteyi silemem.Şimdi biri admin olmuştur diyecek ama baktım tek admin benim.Adamların hepsini nasıl banlarım yada siteyi nasıl silebilirim.Admin hesabımı biliyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.Admin hesabımı veririm size kurtarın beni başım belaya girecek.+18 içeriklerle doldurmuşlar hep.ALLAHIM BU NASIL OLABİLİYOR.

sitehttp://gmmt2.hol.es/
M
6 yıl
Aynı Modem Aynı internet ipv4 adresleri değişik neden ?
Beyler 2 laptob var.Bunlar aynı ağa ve aynı modeme bağlı.Cmd ipconfigten ipv4 adresleri değişik çıkıyor nedeni ne olabilir? Diğer gatewayleri filan herşeyleri aynı.
M
6 yıl
Visual studio 2010 komut isteği !
Hani msgbox gibi ef else gibi komutlar varya herkes bilir hepsi bir işte yarıyor veya diğer harekete katman açıyor her neyse.Benim aradığım komut bir görevin üzerindeyken diğer görevli nesneyi kendi içine zincirlemek ve onunla birlikte sürüklenmesini sağlamak.Kısaca o nesneye yapışık olması.Yani örnek verecek olursak 1tane labelin içinde 2 dikdörtgen kare var diyelim bu komutu birine yazıyoruz diğerinide o komutu algılaması için başka bir komut yazıyoruz ve kare1i hareket ettiriyoruz kare 2de bununla birlikte hareket ediyor.Bu komut neydi arkadaşlar lütfen çok lazım.
M
6 yıl
Pc hem 32bit hem 64bit çalışıyor?
Arkadaşlar freedoslu bir hp laptobum var.4gb ram 1gb ekran kartı orta seviye işte.Hddsi çökmüştü tamirciye verdim haliyle tüm bilgiler gitmiş tamircide yeniden windows8 atmış. Ancak bir sorun var hem 32-64bitlik programları açıyor yani sistem karmaşık durumda..Sisteme gelince 64bit olarak görüyorum dosya sistemimde 32bitlik Programfiles (x86) var,sistem bilgiside 64bit gösteriyor kafayı yiyecem tamirci virüsmü atmış anlamadım.
SSler;
M
6 yıl
SD Kartı Hdd olarak kullanabilirmiyim
W8.1 tabletim var 1gb ramli 16gb hafızalı ama 10gbini sistem kullanıyor bana kalıyor 3gb filan diğer 2gbda nereye gidiyor bilmiyorum her neyse sorunum şu 32gblik bir kaliteli bir sd kart alsam onu sabit disk olarak kullanabilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum.
M
6 yıl
Matematiği anlıyorum ama bir sorunum var Sembolleri ve soruyu anlamıyorum
Arkadaşlar çok değişik bir sorunum var herhangi bir soruyu hoca yapsın çözümünü kavrıyorum.Tek sorunum şu matematikte problemlerinde sorunun bizden neyi istediği sembollere bakarak anlamıyorum çok karışık geliyor çözümü soruyu kavramaktan basit bana göre.Lütfen yardımcı olacak arkadaşlar varmı benim durumumda başka birileride olabilir yardımlarınızı bekliyorum.İyi akşamlar
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.