Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
19 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
359925 Gün Cezalı
357179 gün 11 s. 37 dk.
Gönderiler Hakkında
8 yıl
500.000 tl'ye Serçe
8 yıl
Bu Maserati'yi alayımmı?
8 yıl
Loş Alisamiyen
Beyler aranızda Ali Samiyen Stadı'nı özleyen varmı. Ben çok özlüyorum GS'yi GS yapan o stattı be . Yen dedi Ali Sami Yen Yen.. Türk Olmayan Takımları Yen..
O stadın ayrı bir havası vardı. Loş bir stattı şimdiki kadar aydınlık değildi. Özellikle eski açık çok loş kalıyodu en arka taraflarına geçip 3 lü yapıştırdığımız zamanlar oldu
Şimdiki stad bana çok soğuk geliyor sanki takım stadı değilde olimpiyat stadı gibi geliyor. Sizde özlüyomusnuz?
8 yıl
Gelin Beyler Fener'den Gurur Point


Gece Gece fenerden gurur point alın beyler. Kral'a herkes hayran
8 yıl
Beyaz Formanın Amacı


Arkadaşlar beyaz formayı çok sade diye beğenmiyoruz. Ama sade bembeyaz yapılmasının bir amacı var hiçbiriniz anlamadınız. Beyaz demek temizlik leke görmemiş demektir. Klüp bu formayla tertemiz lekesiz başarıları anlatmak istemiş o yüzden fazla renk katmamış. Bembeyaz bir forma yapmış. Bence çok güzel bir düşünce ve forma. Umarım olaya bu yönden bakıp formayı beğenirsiniz
8 yıl
Tercüman Mert
Bu genç niye bu takımın içinde bu kadar anlamıyom? Tamam idmanlarda tercümanlık yaparsında bildiğin futbolcularla kanka olmuş, kendini onlarla bir tutuyo. Şimdide beraber koşuyo onlarla görende antrenör sancak. Sırf fotoğraflara çıkmak için yapıyor bunu. Telefonu veriyor birine foto çekilirken kameraya sadece o bakıyo bazen yanlarına sıvışıyor.

İnstagram hesabına bakanlar bilir merto83 gibi bişeydi. Takım soyunma odasında foto çektiriyo çıplak ortada kupa bu kenarlardan sürekli sokuyor kafasını pozlar veriyor. Yok doğum günleri oluyor hepsine gidiyor. Kendi yetmezmiş gibi küçük ufak kardeşinide götürüyo kendini yıldız sanıyo. Oysa basit bir tercüman yani futbolcularla niye kanka olmaya çalışıyo? Ayrıca bazen sakal bırakıyor. Yani özel şirket gibi sakal traşı yaptırılmalı bu adama sonuçta futbolcu değil bu biraz disiplin olmalı. Hiç profesyonel bulmuyorum bu adamı.DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.