Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
19 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
1090 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
@ahmetburakcakir90 nickli (Ahmet Burak Çakır) kişi dolandırıcıya dikkat!

@ahmetburakcakir90 nickli - Ahmet Burak Çakır - isimli kişiye 1 çek kullanması için hesabımı verdim. Siparişini teslim aldıktan sonra alışverişim bitti diye mesaj atmayınca hesaba baktım, ona ait olmayan başka bir çeki daha kullanmış. Durumu belirttiğim zaman ödeme yapacağım dedi ama 10 ay oldu hala cevap yok. İyi niyeti suistimal ettiği için bu konunun takipçisi olacağım, başkalarının da hakkını yemesin diye birkaç gün içinde ödeme yaptığı IBAN bilgisini de paylaşacağım google'da aramalarda bulunsun diye.


NOT 1: IBAN

AHMET BURAK ÇAKIR

TR51 0001 2009 4440 0001 0505 83 (TR510001200944400001050583)

7 yıl
AÖF DE STAJ ZORUNLULUĞU OLMAYAN BÖLÜM VAR MI?
Merhaba arkadaşlar,
açıköğretimde 2 yıllık ya da 4 yıllık bir bölüm okumak istiyorum. Ancak staj zorunluluğu olmayan bir bölüm okumak benim için daha iyi olacaktır. Bu konuda bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim. Staj zorunluluğu olmayan 2 yıllık ya da 4 yıllık bölümler var mı? Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim...
8 yıl
FIREFOX SYNC HAKKINDA
Arkadaşlar firefox sync ile sorun yaşıyorum

İki ayrı bilgisayarda aynı sync hesabım var fakat bilgisayarlardan birini çok sık kullanıyorum. Dolayısıyla sık kullandığım bilgisayarın ayarlarını 2. bilgisayara aktarmak istiyorum, fakat 2. bilgisayardan sync'e bağlandığımda burdaki ayarlarım değişmiyor, burdaki ayarlar sık kullandığım bilgisayara aktarılıyor. Benim istediğim şey sadece sık kullandığım bilgisayarın ayarları diğer bilgisayara aktarılsın. Bu konu hakkında fikirleri olan arkadaşlar cevaplarsa çok makbule geçer.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle