Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
15 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
138 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 ay
Lastik ve jant ebatı sorunu

Merhaba arkadaşlar, aracımda eski sahibinden kalma 205/45/R17 88W kormoran marka lastik var kendileri yol tutuş ve viraj performansı açısından ne kadar iyiyse konfor açısından ise bir o kadar berbatlar. Araçta etiket değeri olarak 175/65/R15 - 195/55/R16 - 205/45-R17 ve 205/40/R18 kullanılabiliyor ama fabrika çıkışı galiba 15 inç olan. Şimdi asıl soruma gelecek olursak jant ebatını küçültmek konfor açısından aman aman fark ettirir mi? Ya da lastiği daha yumuşak olan V olarak değiştirmek? Daha önce benzer bir durumda kalıp jant/lastik değiştiren arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

2 yıl
iOS 14.2 ve üzeri otomatik ses seviyesi

Bu ayar kapatılabiliyor mu mümkün değilse bu nasıl zorbalıktır insanı telefondan soğutur resmen, müzik zevkinin içine turp suyu sıktı resmen 😡

2 yıl
Uyumaya devam edin

Aşı olmayana kız vermeyecek elemana da burdan selamlarımı iletiyorum.

2 yıl
Bulaş ne demek?
Size soruyorum arkadaşlar ben TDK sözlüğü de dahil olmak üzere ne kadar kaynak varsa aramama rağmen manasını bulamadım, dahası dilimiz Türkçede böyle bir kelime yok, koca koca (!) profesörler diksiyon ustası sunucular ve daha niceleri TV ekranlarında hangi dili konuşuyorlar da "bulaş" diye ucube bir kelime türetiyorlar acaba?
3 yıl
www.gokcenberke.com sitesini duyan gören oldu mu?
nasıl bir sitedir, hakkında hiçbir bilgiye rastlamadım. ürün gönderilir mi? kutudan hıyar çıkar mı? daha önce duyanınız oldu mu?
4 yıl
HD44780 uyumlu 2x16 karakter LCD problemi
1602 model lcd yi pic ile 4 bit şeklinde sürüyorum. başlangıç ayarlarında tek satır yapınca hiç bir sorun yok, istediğim karakteri ekranın istediğim yerinde gösterebiliyorum lakin fonksiyon ayarında çift satırı seçince az önce çalışan ekran çalışmıyor, adres ve data verileri doğru program isis’te saat gibi çalışırken gerçek hayatta suskunluğa bürünüyor. acaba lcd 1x16 mı diye düşünüyorum ama bu sefer de datasheet 2x16 olduğunu söylüyor. böyle bir sorunla karşılaşan, bilen, duyan rica etsem yardımlarınızı bekliyorum 😔
4 yıl
Fenerbahçe forma sırt numaraları hakkında bir soru
tff tarafından standarta bağlanan forma numara ve yazı fontları fenerbahçe formalarında neden standart dışına çıkıyor, bu konuda bir imtiyaz mı tanıdılar? konu hususunda bilgisi olan arkadaşlar beni de bilgilendirirse sevinirim.
5 yıl
Dolar 4.30 u aştı akaryakıt için zam neden gecikti?
Seçim öncesi böyle bir zam pardon güncelleme yapılır mı sizce?
5 yıl
0 km araçlara plakalık takma problemi
Bugün gittiğim vw bayisinde farkettim de satıcının reklamını içeren plakalık takılmayan tek bir araç dahi yoktu, şimdi problem şu ben alacağım araçta tampon vs herhangi bir yeri delik deşik etmek istemiyorum ve plakayı mutlaka slikon ve bant ile yapıştırıyorum bu adamlar 250.000₺ üzeri arteonun tamponunu hangi zihniyet ve cesaretle delebiliyorlar?
8 yıl
Apple Store ücretli cihaz değişimi yapıyor mu?
Bi sitede okuduğum kadarıyla arızalı cihazı sizden alıp belirleyecekleri fiyat farkı ile yeni cihaz veriyorlarmış, ne derece doğrudur merak ettim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle