Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Onbaşı
14 Nisan 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
60-65.000 TL Arası 2.El Araç Önerisi
Babam 60-65 Bin lira arası 2. el araç almayı düşünüyor. Yaklaşık 25 yıldır emektar Tofaş Doğan model araba kullanıyordu. Açıkçası bizimde araçlar konusunda detaylı bir bilgimiz yok.0 araç fiyatları da aşırı yükseldiği için en fazla Egea'nın en düşük modeli galiba hurda ve ÖTV indirimli bu fiyatlara denk geliyor oda alınır mı bilemiyoruz.

Arabadan ne istediğimize gelirsek. Açıkçası az yakan, fazla sanayide bizi yormayacak, başımızı ağrıtmayacak bir araç modeli arıyoruz. Sedan veya hatchback olması bizim için fark etmez .

Motoru çok düşük olmayan veya kullanıp memnun kaldığınız fiyat aralığı bize uyan modeller konusunda bilgili arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz.İyi forumlar.
S
3 yıl
DÜŞÜK OBP İLE HUKUK
Merhaba arkadaşlar. Liseden yaklaşık 5 yıl önce mezun oldum . Okuduğum lise sınavlar açısından oldukça zorlayıcı bir okuldu bende aşırı çalışan birisi değildim açıkçası ve diploma notum 61 olarak lise hayatımı tamamladım.

Şimdi kafamda hukuk okumak gibi bir düşünce var. İstanbul'da yaşıyorum ve homeoffice olarak çalışıyorum kendi işimde (internet reklamcılığı üzerine) . Kısacası boş vaktim var ve 1 sene güzel bir şekilde hazırlanıp Hukuk okumak gibi bir düşüncem var.

İstanbul'da yaşayan biri olarak herkes gibi benimde isteğim tabiki de İstanbul ve Marmara Hukuk olur tabikide ama OBP'min oldukça düşük olması bunu oldukça zor bir hale getiriyor . İllede İstanbul olsun yada devlet olsun gibi bir düşüncem yok farklı il olarak Sakarya ve Malatya ikilisi de bana uyan iller.

Açıkçası konuyu açmamın sebebi olayın içinde daha fazla bulunan arkadaşlardan yardım almak ve düşüncelerini öğrenebilmek. Bu OBP ile ne yapılabilir yada ne yapılamaz bunları öğrenmek. Benim az çok bir fikrim ve araştırmam var bu konuda ama sizinde görüşlerinizi öğrenebilirsem benim için faydalı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler.
S
7 yıl
Özel üniversite hazırlıkta kalma (tam burs)
Arkadaşlar hazırlık okuyorum özel üniversitede . Okula sadece ilk 1 ay gittim daha sonra hiç gitmedim sınavlara vs de girmedim . Ve okulu tam burslu kazanmıştım . Şimdi seneye tekrar hazırlık mı okurum bursum kesilir mi nasıl olur bu konularda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok iyi olur .
Üniversite Bölümü'ne konuyu açtım ama orda kimse yok yazan burası aktif diye buraya açıyorum .
S
7 yıl
Özel üniversite tam burslu hazırlıkta kalmak
Arkadaşlar Arapça hazırlık okuyorum üniversite de . Tam burslu olarak kazandım ilk dönem sadece bir ay gittim okula sonrasında hiç gitmedim nerdeyse .
Ve ben tam bursluyum. Seneye hazırlığa baştan mı başlarım ve bursum kesilir mi nasıl olur.
Acil yardımlarınızı bekliyorum .
Önerisi olan varsa şöyle yap böyle yap diye yazabilir .
S
8 yıl
Okul Puanı Moralimi Bozuyor. Tm2
Ygs 5 -49k
Sıram böyle arkadaşlar . Okuldan 40 puan gelicek . Hedefim ilk 15k ya girip istanbul Yada marmara hukuğa yerleşmek .
Puanza dan bakıyorum 10 bininci olursam bu okul puanıyla beni 15 k ya atıyor .
Gerçeklik payı varmı arkadaşlar o kadar atarmı obp sisteminde az atar diyor arkadaşlar.
SiZce bu bölümü kazanmam hayal mi.
Yardımcı olursanız çok sevinirim
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.