Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
T

Yüzbaşı
20 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
5 yıl
N11 en-iyi-fiyat mağazası iade almıyor, uzak durun.
N11 sitesi üzerinden satış yapan en-iyi-fiyat mağazasından Bosch marka ütü aldım. Ancak arızalı çıkan ürünü hiç kullanmadan iade ettim. Fakat satıcı ürünün kullanıldığı gerekçesiyle iade işlemini reddetti. Farzedelim kullanmış olsam bile mevcut mevzuata göre ürünün kullanımı iadeye engel değildir.
Satıcı beyefendi servis raporu istiyor. Bunu ben mi almak zorundayım.
Mevzuat ayıplı malda seçim tanımış ki iade de bunlardan biri.
Şimdi ne yapmalıyım ?
T
8 yıl
BRC ' nin Garantisine Güvenmeyin !!!!
Aracıma Brc yetkili servisinden Garantili lpg kiti taktırdım ancak pişman oldum. Çünkü lafta kit garantiliydi ve garanti koşullarının geçerli olması için de aracın her 10.000 km de bir servise kontrole girmesi gerekiyordu.Ancak asıl iş bundan sonra başlıyor.

İlk 10.000 km kontrolü için servise gittiğimde 50.00 tl kontrol ücreti istediler.

Bende lpg kitinin garanti kapsamında ve istenilen ücretin yersiz olduğunu servis görevlisine belirttim ancak görevli ücret listesini göstererek mecbur olduğumu söyledi.

Neyse ücreti vererek kontrolü yaptırdım bu sırada BRC genel merkezini aradım oradaki görevliye durumu anlattım ancak sistemlerinin böyle olduğunu söyledi ve hiç dinlemeden ve dikkate almadan teli suratıma kapattı.

Aldığımız ürünün garantisine dikkat etmemizdeki amaçı herhangi bir arıza durumunda zor durumda kalmamaktır. Ayrıca belirli sürede kontrolü zorunlu tutan siz siniz ve birde üzerine ücret istiyorsunuz daha ne diyeyim.

Brc firmasının ne kadar kaliteli ( ? ) bir firma olduğunu bu sayede gayet güzel anladım ve sizlerle de paylaşmak istedim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.