Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
19 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
357564 Gün Cezalı
356983 gün 16 s. 48 dk.
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Hg255s Yerine Yeni Bir Router

RT-AX55 routeri HG255s yerin almayı düşünüyorum 735TL şuan VATAN'da. Çok uygun. Sizce değer mi? HG255s'i çıkarıp yerine kullanabilecek miyim? Fiber id - şifremi yöntemle aldım forumdaki. Salona 3 duvar var ve 1 uzun koridor. Koridorun dibinde modem. Neyse, hg255s yerine bu çok fark yaratır mı? Bir de şu sorum: Bizde ev telefonu var. Phone1 'a giriyor salonda. Onun için giriş yok RT-AX55'de mesela. Bu bir sıkıntı mı interneti kullanmak için? Ben telefonu takmazsam interneti normal şekilde kullanabilecek miyim normal gibi? (35mbps limitsiz fiber superonline evin içine kadar ont modem+hg255s) Yoksa o phone1 telefon kablosu takılması mı gerekir? Takmadan RT-AX55 i aldım kullanıyorum desem sıkıntısız kullanır mıyım? SAdece ev telefonunu mu kullanamam? Eğer öyleyse sorun yok zaten ev telefonu yılda 2-3 kere çalıo :) artık dönemi geçti.

Kurulumu zor mudur? MAC klonlama vs diyen var. pppoe gibi bir şeyler diyen var. Lütfen detayıyla yardımcı olursanız %100 kullanabilecek miyim sorusu için , teşekkür ederim...


Kim görürse rica ediyorum cevap bekliyorum. Çnkü vatan'da RT-Ax55 uygun fiyata kaçırmak istemem, siz de kaçırmayın derim. <3 teşekkürler.


2 yıl
Ülkeyi Yönetenler Bu Kafayla Yönetebilir mi?

---


Şimdi bu yani koskoca belediyeyi yıllarca yöneten bir "YÖNETİCİ" için artık psikopatlıktır derim o yüzden buna layık bir video da bırakırım.


---


Al ülkenin hali:
Bu arkadaşta gerçekten kaliteli şekilde açıklamış:

Buraya da güzel bir fıkra bırakmak isterim  

Buradan ban çıkar ise yazıklar olsun böyle ülkeye. (Yediğim banların o kadar saçma nedeni var ki: Sadece "gereksiz,boş,dalgacı" notu ekledim diye ban yedim. Düşünün gerisini elinize kolunuza sahip çıkın  )/=\

Şimdi bana burdan CHP ci ocu bucu falan demeyin, parti tutmam. İcraat,hakikat, doğru,şeffaflık,halk için çalışan nerdeyse ordayım. Evet hiçbir mevcut kişi,parti tam olarak karşılayamıyor hiçbirini. Birine pkk savunucusu deniyor, birine ülkeyi mahvetti-fetö yandaşı deniyor, birilerine pkk direk deniyor, birine asıl esaslarını unuttu deniyor, birine AKP'den gelenlere güvenilmez deniyor... vs vs.

Ne yapalım be kardeşim, kim hakketti bunu? Kendimiz seçip kendimiz mahvoluyoruz ben böyle saçmalık görmedim.

Şuan gerçek işini yapanlardan Mansur Yavaş görüyorum bir. Şeffaflık, halkın içinden olması, adil olması falan derken on numara kişi çıkıyor ortaya işte. Ha diyen olacaktır geçenki sahte fatura vs. deniyor, ben görmedim düzgün kaynak o yüzden o konuda bir şey diyemem.Herkese hayırlı akşamlar.


NOT: Değiştirmeyi yanlış anlamayın "İcraat" yerine "İcra" yazmışım değiştirdim.  

@hamza5806 @RevengeRain @Rumpelstilzchen

2 yıl
Mansur Yavaş Döktürüyor

Çok kötü döktürüyor. Karşıya acıdım ben. İşte görmemiz gereken, olması gereken yönetim biçimi. Şeffaf , halk için çalışan. Zor mu aldığın paranın (senin değil,halkın parası) nereye gittiğini söylemek? Neden çalıyor musunuz yoksa, görünmesin istiyorsunuz?

NOT: Parti tutmam, hizmete bakarım. Boş yapmayalım o sebeple.

2 yıl
Her Açıdan - Hüseyin Çiloğlu


Valla adam diyor korona falan hikaye. Aşılarda numara yapıyorlar diyor. Vurmuş vuruşturmuş koronaya.

2 yıl
Sistemde Memnun Olan "Ya Cahildir Ya da Çıkarı Vardır" Diyen Vatandaş

Bu ilk kısımda vatandaş durumu genel anlatıyor. Şimdi kendi gözünden anlatıyor tabi ki bilemem %100 doğruluğunu. Tartışılabilir.

(Diğeriyle karışmaması açısından iki video yaptım)

Bu ikinci kısımda ise söyledikleri mantığa akla sığmıyor.

Öncelikle bu tarımda kota olayı doğru mu? Bu soruyu sorayım ona göre devam edin sorularımı okumaya diye düşündüm. Sonra böyle bir şey yok diye sızlanmayın.

Bana lütfen biri açıklayabilir mi tarım da kotanın getirilme sebebini mantıklı şekilde. He tamam diyeyim. O zaman olur diyeyim. Bu tarım ya. Yiyecek yiyecek, ekmezsen tarlanı nasıl yiyecek bulacağız? İthalat mı yapacağız, dışa bağımlı mı olacağız illa? Bana lütfen AKP li veya başka partili gelsin mantıken anlatsın. Ne kotası bu kardeşim? Ülkenin insanı için, kendi ekmeğini de çıkarmak için insan ekiyor biçiyor satıyor ürününü. Sen buna sınır getiriyorsun? Dalga mı geçiyorsunuz ya, bol bol üret sat bol bol dışarı da. Bunun ülken için yararı zararı ne? ONU AÇIKLA BANA. Gerçekten aklım almıyor ya nasıl böyle bir şey olabilir . Bekliyorum açıklamaları.. Teşekkürler şimdiden. 

2 yıl
Durumu İdrak Edebilen Vatandaş


Çok zor değil idrak etmesi. Kendi diyor ya. MHP'liyim , utanıyorum diyor. Haklı.


Şimdi CHP AKP İP si osu busu diyen olacak yazıyorum o yüzden. Benim kimseyle işim yok. Ülkeye hayırlı olan, hepsi kötüyse kötünün iyisi, akıllı davranan yönetimciler lazım. Tüm iktidar ve muhalefet çeksin gitsin çok dolandılar yıllarca. Bi rahatlayalım. Bi fikir tazeleyelim. Hala Osmanlı'ya dönün diyenlerleyiz. 2021 olacak şurda 1 ay var. Uyanın ya. Duvarlara resim çizmiyoruz artık, teknoloji var. Gelişiyor dünya. Akılcı , mantıkçı insanlara ihtiyaç var.

Gerçekleri konuşalım, yalanlarla değil. Onun mu yanlışı var konuş, bunun mu var onu da konuş. O muhalefetin de terörle işbirliğine defekasyon yapayım.(gerçek mi bilmiyorum her şey algı da olabilir, ben pek kesin konuşmayı sevmem) Hepsi ayrı dümenci.

2 yıl
Vergi Taym (Adventure Time Edit)


  Harika.

2 yıl
Sisteme Dayanamayan Vatandaşımız

Bi şunun gibi yapamıyoruz. Helal olsun kendini feda eden güzel vatandaşımız. Umarım sıkıntı yaşamaz.Saygı çerçevesinde tartışabiliriz(yorumlarda) .


Ülke için gerek yok tartışmaya , DUR demek gerek.. Sonumuz hayrolsun bakalım Berat Albayrak'ın dediği gibi.  

2 yıl
İnsanlar Böyle Yöneticilik Yaptıysa-Yaparsa Tabi ki İlerleyemedik-yiz
2 yıl
Bizler Birbirimizi Yemeye Devam Edelim 😑

Bulunduğum discord kanalı ciddi bir kanal, diyen olur şimdi trol falan. Değil merak etmeyin. Herkesin ciddi, ahlak çerçevesinde fikir alışverişinde bulunduğu, sohbet ettiği bir yer.

Göründüğü gibi, 16 yaşında Birleşik Arap Emirliklerinde yaşayan biri JETSKI hediye almak istiyor kendine, ucuzundan diyor bir de. Halimiz zor. Biz kendimizi yiyoruz sadece..


Bu da bizim halimiz:

Tabii ki daha ucuzu çok giriş seviye de 2.ele de jetski bulunur


Diyeceğim bu. Eğer ban falan yersem böyle bir konu için de yazık, bitmiş yönetim derim. Çünkü yediğim banın sebebine bakın:

Deliriyorum hala bunun üzerine. Çok şey söylenir de sakin olalım, iyi olalım.  

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle