MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
J

Çavuş
02 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
11 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
9 ay
Manuel ehliyet yerine otomatik ehliyet almak hakkında
otomatik ehliyet sahibi olmanın bir dezavantajı olur mu ? Şahsi arabada sıkıntı olmaz otomatik vites alınır zaten ancak örneğin bir sirkete girdin sirkette manuel ehliyetin yok diye sıkıntı olur mu? Sirketlerde otomatik arac oluyor mu ?

Uzun vadede zaten hiç sıkıntı olacağını düşünmüyorum zaten artık para olarak dert etmeyen herkes otomatik aliyor, ayrıca elektrikli arabalarla birlikte manuel diye bir sey de kalmayacaktır.
J
10 ay
Şahsi arabam olmadan sadece kursta araç kullanmayı öğrenebilir miyim ?
Merhaba, benim ve ailemin bir aracı yok almayı planlıyoruz ancak daha ne zaman alınır belli değil. Sadece kursun vereceği 14 saatlik eğitimi ehliyeti alabilmek için yeterli olur mu ?
J
11 ay
Sıfır araç için bu yıl komple sıra mı beklenecek, stok hic olamayacak mi ?
Ekonomik kosullardan dolayı firmalar az stok tutuyordu sıra bekleniyordu sonra tam piyasa canlandı dedik araç stogu var gibiydi ancak korona çıktı üretim durdu gene araç stoğu kalmadi. Şimdi fabrikalar tekrar çalışmaya başladı, korona ve ekonomi mevzusunun daha da kotulesmedigini varsayarsak bu yil tekrar eskisi gibi bayiler stok tutmaya başlar mı ? Yoksa ekonomi iyilesip, korona neredeyse sıfıra yaklaşmadan bayilerden rahat rahat sıfır araç alma devri kapandı mi?

Bu konu önemli çünkü bayilerden rahatlikla sıfır araç alınabilirse, sifir araçlardaki al sat mevzusu bitecek. Sıfır piyasası rahatlayınca da ister istemez 2. El piyasasi düşecek. Şu an sıfırı bayide 200 olan aracı galerici 225den satıyor. Sitede sıfırı 220 225 den gören de kendi 10 20bindeki aracını 200den satıyor. Böyle zincirleme seklinde gidiyor.. Vatandaş bayiden 200e alabilse galerici aradan çıkacak, 10 20bindeki araç 180 e satilacak ve aşağı doğru bütün fiyatlara düzenleme gelecek ister istemez..
J
11 ay
Ehliyet alma süreci, direksiyon egitimi parkuru ?
Merhaba, öncelikle ehliyet kursuna 1-10 arasi kayit olduktan sonraki süreç tam olarak nasıl, kaç gün teorik ders görüyoruz ve yazili sınava ne zaman giriyoruz?

Yazılı sınavdan ne kadar süre sonra direksiyon dersi başlıyor ?

Direksiyon eğitimi aldığımız parkur sınava gireceğimiz yer ile aynı mı?
J
4 yıl
Sevgili konusunda ailesi ile sıkıntı yaşayan var mı?
Lisedeyken hep otur dersini çalış bir üniversiteye gir sonra ne istiyorsan yap dediler. Çok iyi olmasada tmde Anadolu da bir hukuk tutuyordu fakat ona da razi olmadılar özel okulda bir hukuka yolluyorlar şimdi parali olarak. Şimdi annem para yüzünden babamda dersler yüzünden tekrar sevgili mevzusuna karışmaya başladılar. Birisi para yüzünden durumları biliyorsun çalış ne acelen var kız arkadaş için diyor. Diğeri derslerine çalış sonra olur sevgilin diyor. 20 yaşındayım zaten şimdiye kadar sevgilim olmadı. Ne yapmam gerekiyor? Yani gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Bağırsam sinirlensem de olmuyor.
J
4 yıl
Hukuk öğrencisi laptopa ihtiyaç duyar mi?
Var mı hukuk öğrencisi? Telefonun okulda yetmediği durumlar oluyor mu?
J
4 yıl
Almanya da üniversite okumak
Konu hakkında bilgisi olan var mi? Devlet okulları olduğu için türkiyede ki özel okulla aynı paralara geliyor.
J
4 yıl
TOBB a gideceklere Allah Yardımcı Olsun
Şu an okuldalar Ağustosta tatilleri başlıyor 2 hafta.
Eğitimi iyidir büyük ihtimal de 3 dönem olayını bünye kaldırmaz. Lan okulda kalıyorsun komple kampüs yap bari. Liseler daha büyük be kardeşim.
J
7 yıl
LG G2 KENDI KENDINE WIFI AÇILIYOR
Baslikta da belirttigim gibi wifi kendi kendine açılıyor bunun çözümü nedir ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.