Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
31 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
SİLİNEBİLİR.
SİLİNEBİLİR
5 yıl
Forum üyelerinin kendilerine sorduğu sorular.
Başlıktan anlaşılacağı üzere, kendinize sorduğunuz, kendinizi sorguladığınız soruları öğrenmek istiyorum. Bi baktım fakat dişe dokunur pek bir şey bulamadım. Belki güzel şeyler, kendimize soramadığımız, cevabını veremediğimiz, düşündükçe boğan sorular çıkar.

Ben kendime "Benim burada ne işim var?" diye soruyorum genelde, bir yerde keyif almıyor vaziyette zaman geçiriyorsam ve bunun farkına vardıysam ilk aklıma gelen bu soru olur. Daha iyi bi alternatifim olduğundan değil de evde olmayı tercih ettiğim zamanlarda. Zamanın telafisi olmayan tek şey olduğunu düşünür, dolayısıyla geçiyor olmasına çok üzülürüm.

İyi forumlar... İlgi görürse aklıma geldikçe editlerim.

Benim burada ne işim var?
Patates kızartması gerçekten lezzetli mi?
Mutlu olmayı neden beceremiyorum?
7 yıl
Silinsin
Sabah haberleri mi daha çok izlenir yoksa öğle haberleri mi?
7 yıl
Defactoda çalışıyorum, soruları alayım.
Evet arkadaşlar, defactoda part time müşteri danışmanıyım. Soruları alayım. Bu konuyu merak edilenler ve bu sektörde çalışan diğer arkadaşlarla şartları tartışmak için açıyorum. İyi forumlar
7 yıl
İstanbul'da bir gecelik ucuz konaklama
İstanbul'da geceyi geçirebileceğimiz iki yataklı, iki havlulu ve sıcak suyu olan ucuz bir yer arıyoruz. Yardım edebilecek arkadaşlar yazarsa çok memnun olurum.
7 yıl
Neden silinmedi?
Silinebilr
7 yıl
1 Yılda yapılabilecekler?
Arkadaşlar soru açık, güzel bir yıl geçirmek adına 2016'da yapılabilecek şeyler nelerdir? 3-4 kişilik erkek arkadaş grubuyla.. 1-2 günlük orman kampları, 1-2 farklı şehir, derbiye gitmek gibi klişeler ve bir kaç basit aktivite dışında aklımıza bir şey gelmedi.

Dipnot:Eskişehir'de yaşıyoruz...
8 yıl
Aynı yıl içinde örgün ve açık öğretim
Bu yıl ygsye girdim... Örgün önlisansa kayıt yaptırıp aynı zamanda açık önlisans okuyabilir miyim? Yani bir yılda iki ğniversiteye kayıt olabilir miyim?
8 yıl
Silinsin
Silinsin
8 yıl
Şu kitaplar...
Arkadaşlar arada girip baktığım bir site var, bu site haftanın kitabı konu başlığıyla çeşitli kitapları paylaşıyor ve altına notlar düşüyor. Şu kitaplara bakıp ne olup ne olmadıklarını, okuduklarınız varsa yorumunuzu yazar mısınız? Teşekkürler. (Bknz:http://www.egitimpedia.com/category/kitap )
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle