Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
13 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Max 4000TL Sistem Tavsiyesi
Başlıkta belirttigim gibi maximum 4000TL bütçem var,oyun bilgisayarı toplanacak önerileri bekliyorum.
3 yıl
2000-2500TL - Oyun Bilgisayarı Tavsiye
Şimdiden teşekkürler arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.
5 yıl
Başkan Nasıl yargılanacak ?
Şimdi yasaya göre meclisin 3/2 si ile başkan yargilanabiliyor,fakat bu başkan olacak kişi %50 den fazla oy aldığı için meclisde çoğunluk onda olacak ve milletvekillerini bizzat kendisi atadigi için 400 milletvekili bulma gibi bir durum olmayacak,hadi oldu diyelim kendisini yargılayacak mahkemenin çoğunluğunu gine kendisi atıyor soruyorum şimdi bu başkan nasıl yargılanacak?

Sorumu 1 kademe ileri goturuyorum gelecek başkan kişisel hak ve özgürlükler hakkında düzenleme yaptı bunu engelleyebilicek mekanizma var mı ?
5 yıl
The Booth at the End (2011-)
2011 yılında yapılmış her bölümü yaklaşık 2.5dk olan toplamda 62 bölümlük piskolojik dizi.Konusunu aşagıya attım izlemek isteyen olursa diziboxda 10 bölüm halinde toplamışlar ordan bakabilirsiniz.


Bir lokantanın kapıya bakan masasında oturan gizemli bir adam, ona gelenlerin her istediğini yerine getiriyor. Ama bir şartla; karşılığında kendilerine verilen görevleri yapmak ve tüm detayları ile gelip anlatmak. İstekler ne kadar zor olsa da karşılığında ödenen bedeller kimi zaman daha fazla olabiliyor. Oğlunun iyi olmasını isteyen bir baba, dergide gördüğü bir mankenle beraber olmak isteyen bir adam, çok güzel olmak isteyen bir genç kız ve tanrıyla tekrar konuşmak isteyen bir rahibe gibi çeşitli insanlar çeşitli isteklerle geliyor. İstekler ne kadar zorlu olsa da ödenen bedeller kimi zaman daha fazla; bir bomba yapmak, banka soymak, küçük bir kızı öldürmek… Ama istediğin an caymak yine senin elinde, zorlama yok. Kendisine gelenlerin isteklerini yerine getiren gizemli adamı sadece garsonla yaptığı konuşmalarla tanıma fırsatı bulabiliyoruz.
5 yıl
Uçaklarla İlgili Soru
Ucak havadayken yakıt biterse ne olur ?
6 yıl
Oyun İçinde Sık Sık Baglantı Kopması
Oyuna telefonun wifisi ile baglanıyordum fakat dün itibariyle sık sık oyun içinde baglantı kopuyor oyundan cıkıp girince düzeliyor.İnternet gitmiyor nedenini bilen varsa yardımcı olsun lütfen 2 gündür oynayamıyorum.
6 yıl
Bip sesi sorunu Acil yardim
Bilgisayar 1 aylik felan ama bugun açtığımda surekli bip sesi gelmeye basladi pc uzerinde 2 tus yanip yanip sonuyordu ses kesildiginde pc kapandi sorun ne olabilir yardimlarinizi bekliyorum.

Monster abra a5 v5.2

Edit: asiri isinmaya basladi sorun devam ediyor yardim lutfen
6 yıl
Eskiden Oynadıgım Oyunu Arıyorum
Arkadaşlar yaklaşık 6-7 yıl önce oynadıgım age of empire benzeri strateji oyununu arıyorum.Oyundan hatırladıgım bazı seyler var

Mısırlılar vardı bir tane adamları cirit fırlatıyordu ayrıca bi adamının elinde 2 tane pala tutuyodu

Buz krallıgı vardı askerleri yaratık ve buzdan yapılmıştı

Uçan ejder vardı karanlık krallıgına aitti

Oyun warcraftın kopyası diyebiliriz sadece daha fazla ırk ve binalar felan farklıydı.Oyun eski oldugu için bulamadım oynamış varsa yazarsa sevinirim
6 yıl
Dün ne demişler bugün ne diyorlar !
6 yıl
Ekonomik Kriz - Dolar
Herkesin elinde iphone-6 lar çoğu kişi son model arabalara biniyor Mercedesler artık lüks değil ekonomi çok iyi maşallah dolarda inecek yakinda
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.