Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
T

Teğmen
04 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
T
8 yıl
müzik indirme sitesi yardım?
arkadaşlar müzik indirebileceğim geniş kapsamlı ve kullanışlı bi internet sitesi tavsiye edebilirmisiniz. bu işlerle çok içli dışlı değilim siz iyisini bilirsiniz yardımlarınızı rica ediyorum..

Saygılar..
T
8 yıl
bakımın faydaları
kolay gelsin arkadaşlar kombi bakımı ve radyatör temizliği yapılması doğalgaz faturasına yanısırmı (bence yansır) faturada gözle görülür bi değişiklik olurmu. kullanım konforu açısından gayet verimli ancak fatura konusunda biraz düşünceliyim. bende bu işi yapıyorum ama bu konuda kapsamlı bir araştırma yapmadım yapan ustam varmıdır? teşekkürler.
T
8 yıl
FERROLİ
MERHABA,

ferroli domiproject marka kombi. sıcak suda gayet normal çalışıyor ancak radyatörleri açtığımda kombi ateşleme yapıyor 5 saniye civarı yanıp sönüyor. kombinin kartını değiştirdim olmadı. bunlarda yüzey tipi çift sensör (emniyet+sıcaklık) var onuda değiştirdim yine olmadı. prosestata üfledim hatta kısa devre bile yaptım düzelmedi. limitasyon ayarıda yaptım olmuyor. ne yapmalıyım. bacadan olabilirmi sizce? bacası normal çalışıyor ancak el değmeyecek kadar sıcak oluyor. teşekkürler..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.