Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
08 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
249 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 gün
Gömülü Yazılım,Web,Mobil projeleri yapılır,destek verilir.

PM üzerinden projenizi iletirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

11 ay
Geceleri buzdolabını kapatmak , buzdolabına zarar verir mi ?

Selam arkadaşlar , güneş paneli ile bağ evinde kullandığımız mini buzdolabımız var güneş varken çok güzel çalışıyor fakat geceleri akü dayanmadığı için kapanıyor bizde geceleri kapatıp gündüzleri güneş varken çalıştırmayı düşünüyoruz böyle çalıştırmak buzdolabına zarar verir mi acaba ?

12 ay
4 tane kanı bozuk tarafından ağır yaralanan 61 yaşında ki adam.

Bu kanı bozuklara karşı ölmemek , hayatta kalmak için bireysel silahlanma nın önemini gösteren

,ve yine bu kanı bozukların caydırıcı bir ceza almayıp karakola git gel yapa yapa polislerle kanka

seviyesine gelmiş olduğu , suçluya atar yapacağına , mağdur insana atar yapan polislerin

olduğu okurken çıldırdığım bir yazı floodu paylaşıyorum .

Okumak isteyenler için twitter linki


Oğuzhan Sönmeztwitter
“61 yaşında 20 gün önce bypass ameliyatı olan babama gece saat 12'de evinin önünde yaşları 17,22,26 ve 29 olan 4 kişi jop,sopa ve bıçakla saldırıp ağır yaralamıştır.”
https://twitter.com/oziisnmez/status/1535166312355348480
2 yıl
(Satılık) Google Play Developer Console Hesabı

5 yılı aşkın süredir aktif hesap , detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

2 yıl
Atsız'ın oğluna bıraktığı vasiyetin son zamanlarda mantıklı gelmesi

Abartı bir vasiyet olduğu belli tabi ama vasiyetteki kendi ırkını koruma düşüncesinin ucundan biraz sahip olsaydık bugün 10m mülteci ülkemizde olmazdı alt kat komşum , karşı ki komşum suriyeli mahallede bağıra bağıra arapça konuşuluyor bıktık artık.

Keşke Alparlsan Türkeş'in Türk-İslam düşüncesi yerine Nihal Atsız'ın düşüncesi benimsenseydi çünkü bizim gerçek dinimiz islam değill ama en önemlisi bu ülkeye vatansever Türk başkanın gelmesi dileğiyle ,


buyrun Nihal Atsızın oğluna vasiyeti.


4 Mayıs 1941

Yağmur Oğlum!

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim, kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigar olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol.


Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.


Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.


Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.


Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler, Çingeneler içer(de)ki düşmanlarımızdır.


Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

Tanrı yardımcın olsun!

2 yıl
Gittikçe artan çocuk hırsız ,dilenci ve çevrelerine zarar verme problemi . Efe Aydal

Giderek artan çocuk hırsız ,dilenci ve çevresine çeşitli zarar veren çocukların sırf çocuk olarak görüldügü için polis ve halk tarafından hiç bir şey yapılmaması bunun sonucunda daha da arsızlaşan bu kişiler hakkında Efe Aydal'dan önemli buldugum podcast sizle paylaşmak istedim.

2 yıl
Köpeklerim öldü :(

Merhaba arkadaşlar , 8 aylık 2 adet yavru köpek sahibi idim maalesef büyük köpeklerin saldırması sonucu köpeklerim parçalanarak ölmüş moralim çok bozuk boşluktayım şuan , kendi kendime düşünürken konu açıp derdi mi paylaşmak istedim okudugunuz için teşekkürlerKeşke daha fazla beraber yaşama fırsatımız olsaydı Lucy ve Babi


bunlar burada hatıram olarak kalsın .


2 yıl
Kalp yetmezligi ve EF değeri hakkında bilenler yardımcı olabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar , babama kalp yetmezligi tanısı kondu , kalpte büyüme , cigerlerde su birikmiş , EF degeri ise 33 çıktı .


Biz artık bugünden sonra elimizden geldigince stresten uzak tutmaya , kalp dostu yicekler yedirmeye çalışacagız

benim merak ettigim EF degeri zamanla yükselir mi 50 seviyelerine çıkarabilir miyiz , normal sağlıklı insanlarda EF degeri 50-70 arasında olmalıymış ama maalesef babamın şuan 33 degerinde bu konu hakkında bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi neler yapmalıyım

2 yıl
Binance Global hesap silindikten sonra aynı e posta ile kaydolunabilir mi ?

Sorum başlıkta arkadaşlar aynı e-posta ile kaydolursak bir sorun olur mu bilgisi olan var mı ? ve ek olarak TR ve Global e postaları aynı mı olmalı acaba ?

3 yıl
Hayvan sever olarak tanıdığımız Tayfun Demir suç makinesi çıktı.

İlgili haberin linki


https://www.haberler.com/52-yil-hapis-cezasi-bulunan-ve-sahte-belgelerle-13614236-haberi//Kendisini 2-3 yıldır takip ediyordum hatta bi ara idol bile alıyordum youtube de yayınlandıgı videoları izlerseniz anlarsınız bir çok yaralı hayvanı iyileştiriyordu sincaplar,kediler,köpeklere bakıyordu ama meğersem adam suç makinesi imiş:(


İşin garip kısmı 2007 de nufustan kaydını sildiriyor fakat yine aynı isimle youtubeden kanal açıyor nerdeyse 400 k aboneye ulaşıyor TRT' de konuk oluyor , üniversitelerde konuşma yapıyor , kim milyoner olsun yarışmasına bile çıktı bu zamana kadar geçen süre de niye ihbar edilmedi kimse bilmiyor muydu ne garip olay yav.
Konunun Özeti : Bu devirde karşılıksız iyilik yapan birine güvenmeyin altından çok başka şeyler çıkabilir .Edit: 2012 yılından daha önce suç işlediğine dair bir haber dk 1:00 itibariyle bakabilirsiniz.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle