Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
06 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Elazığ da oturan veya tanıdığı olan varmı
Merhaba arkadaşlar elazığ da üni okuyan kardeşim yurt sözleşmesi bittiği için çıkmak zorunda kalıyor onun için kiralık eşyalı eve bakıyoruz orda yaşayan yada tanıdığı olanlar yardımcı olabilir mi yardımınız için şimdiden teşekkür ederim
6 yıl
çift taraflı usb format sonrası tel görürmü
Merhaba Arkadaşlar elimde sandisk in dual drive (çift taraflı) flaş ı var ben buna win7 atacam ama kafama bi şey takıldı. Şimdi ben buna win7 attıktan sonra telefon bu flaş görür mü görmez mi tek bilmek istediğim bu yardımlarınız için teşekkür ederim.
6 yıl
Dr.fone wondershare android recovery donuyor
Wondershare programından Whatsapp geri yüklemeyi calıstırıyorum ama %62 de donuyor ne yaptıysam olmadı.
Buna benzer bildiginiz bir program varsa onlarıda alabilirim.
6 yıl
C++ edit sorusu
C++ da Edit deki metni liste kutusuna ekleyen programı yazınız.Arkadaşlar acil bu kodları bulmam lazım.
6 yıl
VirtualBox android kurulum sorunu
Sa arkadaşlar ben sanal olarak android kurmak istiyorum.Android-x86 dan son sürüm android i indrip virtualbox ta kurdum.Ancak açıldıktan sonra ekranda bir çizgi yanıp yanıp sönüyor farklı sürümleri denedim sonuç yine aynı google dan araştırdım bi sonuç çıkmadı.Yardımlarınız için teşekkür ederim.
6 yıl
VirtualBox android kurulum sorunu
Sa arkadaşlar ben sanal olarak android kurmak istiyorum.Android-x86 dan son sürüm android i indrip virtualbox ta kurdum.Ancak açıldıktan sonra bu şekil ekranda bir çizgi yanıp yanıp sönüyor farklı sürümleri denedim sonuç yine aynı google dan araştırdım bi sonuç çıkmadı.Bluestack hoşuma gitmediği için kullanasım gelmiyor.
6 yıl
çok acil yardım edin bi türlü yapamadım
İkinci dereceden bir bilinmeyenli denklemin köklerini bulan programın yazınız.Katsayılar Edit kutularına girilecek,kökler ise label lerde gösterilecek bunu yapamadım yapan arkadaslara şimdiden teşekkürler
7 yıl
Avast ın bulduğu virüs mü yoksa sistem dosyasımı
Arkadaşlar Pc ye virüs bulaştı avast ile tarattıgımda bu dosyayı virüs olarak algıladı.Bu gerçekten virüs mü yoksa sistem dosyası mı? eğer sistem dosyası ise pc deki virüs ü temizlemem için hangi anti virüs programını önerirsiniz?

7 yıl
laptop hoparlör ses kesilmesi
elimde casper a15a modelin de bir laptop var pc den bir müzik açtığımda en fazla 1 dk dinleyebiliyorum sonra ses kesiliyor. müziği kapatıp açtığımda yine aynı dk da ses kesiliyor ama müziği kapatmasam bir kaç dk içinde tekrar ses geri geliyor sonra yine gidiyor sadece müzik de değil bir filim veya netten bir video açtığım da da böyle yeni eski bütün driver ları deneme me rağmen hiç bir faydası olmadı ama harici bir hoparlör veya kulaklık bağladığımda hiç bir sıkıntı olmadan dinleyebiliyorum bu sorunu sadece kendi hoparlörün de yapıyor sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
7 yıl
flaş bellek salt okunur oldu
elimde hı level 16 gb otg ve usb tipinde olan flaş bellek var içine dosyları mı atarken disk yazmaya karşı korumalı diye hata verdi. Disk Yönetiminin den baktığımda salt okunur olduğunu gördüm net teki bütün çözümleri denememe ragmen bir sonuç alamadım. Sizce niye böyle bir hata vermiş olabilir yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle