MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
21 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Macbook pro retina 13 2015 ekran değişimi

Arkadaşlar laptopun ekran çizik çizik oldu değişmesi lazım nereye götürmeliyim izmirdeyim. Tahmini ne kadar masraf açar acaba bu.

9 ay
Böyle araba kullanılır mı Allah aşkına.
Dün akşam 6 7 saat yol geldim biraz yoruldum arkadaşa dedim al sen kullan biraz adam arabayı aldı sol şeritte milletin kıcına gire gire gidiyor dedim olum mesafeyi açsana biraz böyle arabamı kullanılır cevabı radar var radar plakayı alamasın diye böyle gidiyorum oldu? Cidden böyle birşey mi var? Hayır gece karanlığı bayram dönüşü önümüzde Bi araç ani fren yapsa ne bileyim biri Bi takılsa kurtuluşumuz yok durman imkansız kıc kıca gidiyoruz. Kazalar bence tamamen bu tip araba kullananlar yüzünden oluyor yan koltukta gerile gerile bir hal oldum yemin ederim.
10 ay
Temel ihtiyaç kredileri devam ediyor mu?
Bi ara 3 bin 5 bin 10 bin şeklinde düşük faizle kredi veriyorlardı bu devam ediyor mu? Sabah halkbankdan mesaj geldi 5 bin onaylandı diye kaç ay önce başvurmuştum şaka gibi ya.
11 ay
Bim pizza ve et döner
Bunların içine ne koyuyorlar acaba 2 gün önce aldım bim eve yakın diye 2 gündür bağırsak ağrısı çekiyorum böyle birşey yaşayan varmı?
geçen yıl
Dolar 7. 10 olduuu!!!!!!!
Gece yarısından bu yana değişim %1.20Olum sürekli artıyor bu konuyu güncellemekten yoruldum.
geçen yıl
Neden hayvanlar için yasa çıkmıyor?
Neyi bekliyorlar anlamıyorum? Allahu agbaaar diye bağıracağınıza bak can onlarda binbir türlü işkence haberi geliyor zevk için öldürülüyorlar. Can bu Bi yasa çıkarmak çok mu zor? Nasıl Müslümanlık bu ben anlamıyorum.
geçen yıl
Boş golf 7 mi highline golf 6 mı
Hangisi tercih edilir sizce dayım golf düşünüyorda foruma bir sorayım dedim.
geçen yıl
Macbook retina 13 ekran değişimi
Macbook retina 13 2015 ekranda çizgiler çıktı bildiginiz ekran değişimi için önerebileceğiniz bir yer varmı güvenilir. İzmirde olursa daha iyi olur teşekkürler.
geçen yıl
Macbook retina 13 ekran değişimi
Ekranda yeşil yeşil 4 5 tane çizgi çıktı ekranı değiştirmek istiyorum garanti bitmiştir büyük ihtimalle nerede değiştirebilirim acaba teşekkürler.
2 yıl
Apple Macbook Pro MF840TU/A hala alınır mı acaba
2015 model i5 işlemci 8 GB ram 5000 TL. Alınırmı sizce photoshop için almayı düşünüyorum. Mac almayıp monster abra serisinden bişey de alabilirim kafam karışık yardım lazım. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.