Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
25 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Hangisi gelir yardımmm!!!
Arkadaşlar mf4 sıralamam 202 k sizce hangisi gelir ?? Sakarya metalurji malzeme 198 bin gecen yıl ve 2 kişi kontenjan arttırmıs lütfen anlayan biri yorum yaparsa çok sevinirim ??
7 yıl
Beyler bir bakın lütfen!!
Arkadaslar mf4 sıralamam 202 k ve bu listeyi çıkardım kendime gönlümde yatan aslında sakarya metalurji malzeme iö 198 binle kapatmıs gecen yıl sizce ne olur bir bakın ?
7 yıl
SAÜ teknoloji fakültesi!!
beyler metalurji ve malzeme mühendisliği yazacağım saü ancak teknoloji fak bir de müh fakültesi ne fark var bi ara bi dava acıldı bununla ilgili sanırım bilenler bi yorum atsın ??
7 yıl
Beü makine
Beyler sıralamam 200 k gecen yıl 180 k ile almış bölüm gelir mi dersiniz ? Cumhuriyet üni makinede 194 k ile kapatmış ??
7 yıl
Uludag tekstil müh ??
Arkadaslar sıralamam 202 bin 193 le almıs gecen yıl gelir mi ??
7 yıl
Lütfen yardım!!
Arkadaşlar lys 1 fena kötü geçti mat 2 15 geo 4 5 net gelecek..Sıralamam ygs 1 sıralamam 350 k d amacım 170 160 k ya çekmek ne kadar net gerekir fen de ??
7 yıl
Klavye sorunu
Arkadaşlar laptop klavyesinde bazı tuslar çalısmıyor ama bazen çalısıyor klavyeyi söktüm altı toz dolmus baya aldım onları çalısmaya basladı sonra tekrar gitti şimdi yıne çalısıyor temassızlık mı var acaba ?
7 yıl
Trigooo
Arkadaşlar trigonometri çalısıcam ama sizce senol hocanın videoları mı izliyim yoksa teknofemde ki matcıyı mı ?
7 yıl
İphone 6
Arkadaşlar bende iphone 6 16 gb lık gold model var..Alalı oldu 2 ay filan..Ancak bugün bizim bir arkadaş daha almış aynı telefondan ancak onun ekranın sag alt köşesinde böyle bir kare var ona tıkladıgında ana ekran filan yazıyor nedir bu ? Sanki böyle kare ve onu ekranda sürükleyebiliyorsun bilginiz var mı ? Sanki bir seçenek simgesi gibi
7 yıl
Adalet nerede ??
Abi ben anlamıyorum ula 3 4 milyar maaş için ygs si lys si kpss si ile ayrı ayrı ugrasıyoruz sırf alalım 3 4 de rahat edelim ne rahatı sanki sonra hiç sıkıntımız kalmayacak...Bakıyorum parayı su gibi harcayan insanlar var bu adamlar uzaydan mı geldi nasıl oldu bu iş abi onar da şans varsa biz de neden yok isyanım var bu sisteme yemin ederim 3 4 alayım diye ugrasırken o parayı 1 saatte harcayan insanlar varken çalısma hevesim filan kalmıyor abi
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle