Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
17 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Pasaport, ehliyet harçları , trafik cezaları ve MTV >> zam oranı %23.73
4 yıl
Muharrem İnce: İki konuyu ciğerime yazdım
"İKİ KONUYU CİĞERİME YAZDIM"

TRT sana verdiğimiz o paralar haram olsun. Boğazında kalsın. Zıkkım olsun. Size öyle bir haddinizi bildireceğim ki... Göreceksiniz. İki şeyi unutmadım. Kinim yok. Rövanşım yok. İntikam duygum yok ama iki konuyu ciğerime yazdım. Bir, Soma'da yere düşen madenciye tekme atan vardı ya... Onu ciğerime yazdım. İki TRT'yi de onun yanına yazdım. TRT genel müdür sana sesleniyorum. Seni ciğerime yazdım. Bu fakir milletin hakkını Recep Tayyip Erdoğan'a yedirerek yaptığın bu yayıncılığı sana yedireceğim.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/977768/Muharrem_ince__iki_konuyu_cigerime_yazdim.html
4 yıl
Beylikdüzü ve Büyükçekmece'de oturanlar
Dostlar biz buralardan ailemle birlikte ev almak istiyoruz. Bütçemiz 250.000 bandında. Sahibinden.com'da birçok semt mahalle karış karış gezdim. Gerek dh'de birçok yorum okudum ancak hala aklıma yatmadı.

Semtte aradığım özellikler ;
- Nezih , ferah bir ortam olsun kalabalıkta yaşamaktan yoruldum.
- Yobazların olduğu yerde yaşamak istemiyorum kimse kimseye karışmasın ilgilenmesin yıllardır yoruldum diyebilirim.
- Motorumu arabamı alayım sahile gideyim bir mekana girip kafamı dağıtayım istiyorum.

Bu süre zarfında baktığım ilçe ve mahalleler;

Murat çeşme mahallesi - Büyükçekmece;
En kaliteli evleri burada gördüm diyebilirim lokasyon olarak denize kıyısı yok ancak fiyat/performans anlamında çok beğendim. Ancak birkaç arkadaşımdan çok kötü yorumlar aldım orada yaşayan insanlar hakkında. Bu beni otomatik geri plana aktardı.

Cumhuriyet mahallesi / Barış mahallesi / Adnan kahveci mahallesi - Beylikdüzü
Buralar hakkında çok güzel yorumlar duydum ancak bütçemizle ancak eski evlere paramız yetiyor(paramızın yettiği yerlerde genelde mahallenin dışında kenarda köşede yer oluyor). Bildiğiniz gibi beklenilen Marmara depreminin üssü maalesef beylikdüzü avcılar civarında bekleniyor. En azından 99 depremi sonrası yapılmış evlere bakıyorum. Ek olarakta buralar çok iç tarafta kalıyor sanki sıkılacakmışım gibi hissediyorum.

Mimaroba - Büyükçekmece
Burada da kısmen eski evler mevcut bütçeme onlar yetiyor. Lokasyon olarak beğendiğim bir yer , hatta birkaç tanıdığımın burada yaşaması da cezbetti ancak evler , depremöncesi evler o yüzünden endişeliyim.


Gürpınar - Beylikdüzü
Büyükçekmece sahile yakınlığı ve ev fiyatlarının uygunluğu ile bana göz kırpan bir yer. Ancak oradaki sosyal yaşantı nasıl hangi kesim kalıyor hiçbir fikrim yok. Ayrıyetten zeminin kaygan ve kötü olduğunu o yüzden evlerin ucuz olduğunu söylüyorlar. Bu konu hakkında bilgim yok. Bilgisi olup yazan olursa çok sevinirim.
4 yıl
20bin bandında acemi şoför için araç tavsiyesi
Merhabalar,

Başlıktan'da anlaşılacağı gibi 20bin civarında yada altında bir araç arıyorum. Parça değişimi ucuz , çok sorun çıkartmayan günlük tahmini 30km civarı yapabileceğim araç arıyorum. Benzin , dizel veya lpg konusuna girmiyorum fikrim yok tavsiyelerinizi bekliyorum.
4 yıl
Benzine 9-10 kuruş zam yolda
4 yıl
silinsin
.
5 yıl
İstanbul'da ücretsiz dil eğitimi veren yerler var mı ?
Herkesin bildiği İSMEK vardır ancak yazın 3 aylık dönemde kapalı oluyor. Halk eğitim merkezleri de Eylül'de açılacakmış. Başka bildiğinz yer yada yerler var mıdır ?
5 yıl
.
.
5 yıl
Üniversite'de hazırlık okuduktan sonra okul kaydı sildirince belge alabiliyor muyuz ?
Üniversite'de hazırlık okudunuz yaz sonu yapılan muafiyet sınavını verdiniz. Ardından 1.sınıfa geçerken kaydınızı sildirmek istiyorsunuz yada daha doğrusu okumak istemiyorsunuz. Okuldan hazırlık okuduğumuza ve başarılı olduğunuza dair belge talep edebiliyor muyuz ? Yoksa kanıtlamak için illaki lisansı bitirmek zorunda mıyız ?
5 yıl
Almanya'daki otomobil fiyatları (video içerir)
Bugün sosyal medya'da gündem olan kişiyi görmüşsünüzdür , bu kişinin diğer videolarını kurcalarken böyle bir şeye denk geldim. Fiyatlar bir hayli komik.

Konusu açıldı mı bilmiyorum ben göremedim açıldıysa silebilirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.