Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
20 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Aşı için son randevuyu almak

Merhabalar, aşı sırası geldiği için babamı yarın aşı randevusuna götüreceğim, acaba akşam 11 gibi olan son randevuya gitsem kalan açılmış aşılardan bana da yaptırırlar mı? Bu konuda deneyen/bilgisi olan var mı?

4 yıl
Eyalet sistemi gelmeli.
İzmir'de bulunan insanların istekleri ile Konya'da bulunan insanların istekleri ve hayattan beklentileri bu kadar ayrışırken neden aynı kurallar ile yönetiliyor? eyalet sistemi insanların isteklerinin gerçekleşmesini ve toplum içinde iç çatışmaları çözmemize yaramaz mı?
4 yıl
İsmail Küçükkaya'ya yüklenmeyin lütfen
Adama her türlü sosyal mecrada küfür ediyorlar? Sorsan basın özgürlüğünü savunurlar ama bungazeteciye karşı yapmadıkları çirkeflik etmedikler küfür kalmadı. Kendisi Türkiye'nin sayılı tarafsız gazetecilerinden biri yapmayın böyle lütfen.
4 yıl
Mültecilerin Çocuk Yapması Yasaklansın
Sokakta yaşıyor adamlar hala çocuk yapıyor, nerde ilişkiye giriyorlar onu bile anlayabilmiş değilim. Devletin buna bir dur deyip eğer çocuk yaparsan seni ülkene geri yollarım demesi lazım.
4 yıl
İYİ Partiden TRT'YE Kim Jong Un basın özgürlüğü ödülü
4 yıl
Muharrem İnce Neden 2. Tura Kalmamalı
Altta paylaştığım ekşi sözlük entrysini okumanızı istiyorum.

birazdan takım elbisemi giyip yola çıkacağım. akp yoğunluklu 2 köye giderek akşener’i ve iyi parti’nin yapacaklarını anlatacağım. yıllardır akparti’ye ve erdoğana oy vermiş, gönül bağı olan seçmenin oylarına talip olacağım. ceketimin altında ateşten bir gömlek olacak. sözlükte az önce okuduğum bir başlıkta bahsi geçen “fikri değişmeyen” kesimden oy isteyeceğim.

hedefim; birinci turda alabileceğimiz en çok oyu alıp ikinci tura kalmak. ikinci turda “sağduyulu” sosyal demokat seçmenin desteği ile erdoğan’ı yenebileceğimizden eminim.

bugün chp ve ince için koşturan vekil hemşehrilerimle konuştuk. akp yoğunluklu köylerde çektikleri sıkıntıları anlatıyorlar. ikinci turdaki şanslarını değerlendirirken biz iyi partililerin öneminden bahsediyorlar. özetle, ikinci tur için bize bel bağlamış durumdalar.

akparti’ye ve erdoğan’a gönülden bağlı seçmenin en hassas noktası chp. iyi parti vekil adayı olarak bana bile chp’yi kötülüyorlar. ortak bir nokta bulup bu seçmenleri iyi parti saflarına geçirebiliyorum ama gördüğüm ve konuştuğum kadarıyla chp vekil adayları daha bunu başarabilmiş değil.

eğer ince ikinci tura kalırsa, bu köyleri yeniden gezip bu sefer ince için oy isteyeceğim. chp ekibindeki tüm arkadaşlarımın beklentisi bu. siz ne yaptınız peki? diye soruyorum. bizi hiç dinlemiyorlar diye cevap alıyorum. 

konsolide chp seçmeni, eğer ikinci tura kalırsa akşener’e oy verecek, ama bizim akp’den kopardığımız, chp’nin üzerinde hiç çalışmadığı seçmenden, ince ikinci tura kalırsa nasıl oy alacağız, ben de bilmiyorum.

adamlar hala chp camileri ahır yaptı diyor. bizim yeni bir parti imajımızla oy kazanma şansımız var. meral hanımın dyp ve mhp geçmişli olması onlar için hoş bir ayrıntı. bu sebeple bir bağ kurabiliyoruz. peki aynı soruyu yeniden soruyorum: chp teşkilatı, bu gönül bağını bozmak için ne yapıyor ya da bir önerisi var mı?

neyse, bu durumu şu an düşünmenin alemi yok. akp’den koparabildiğimiz kadar oy alıp ikinci tur şansımızı kendimiz yaratacağız. umarım ikinci turda chp teşkilatının hiç bulaşmadığı yerlerden oy istemeye sadece beni göndermezler. adamları ikna için dokuz köyden su taşıyorum ama konu chp olunca, eski akp seçmeni oy moy vermez.

matematiği kendiniz yapın
4 yıl
Muharrem İnce'nin Herşeyi Batırması
Beyler Meral akşener sürekli ön planda iken Erdoğan'ın oyları baya erimiş gözüküyordu ama şuanki anketlere bakılırsa Muharrem İnce ön planda bulunduğu için Erdoğan oyları %48 e çıkmış bunu gezici bile söyledi artık. Stepne kılıçdaroğlu gene yapacağını yaptı ince ile......
4 yıl
DH 24 Haziran Seçimleri Whatsapp grubu
4 yıl
Manipülasyona Gelmeyin
Beklediğim gibi medya gözümüze Muharrem İnce'yi sokmaya başladı hemen. Murat Gezici 2 hafta önce söylemişti yandaş medya Muharrem İnce'yi ön plana çıkarmak isteyebilir diye. 2. Turda tek kazanabilecek adayın Meral Akşener olduğunu unutmayın.
5 yıl
Whatsapp grubumuza yeni üyeler arıyoruz
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle