Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
08 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
181 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Yatcaz kalkcaz yatcaz kalcak hop 2010dayım
Yatcaz kalkcaz yatcaz kalcak hop 2010dayım
5 yıl
Devletin engelledigi yararli seyler
Wikipedia
Uber
Booking
Paypal

Baska akliniza gelen varmi?
6 yıl
Sınıfta uyku sorunu
Merhaba arkadaşlar gece yeterli uykuyu almış olsam bile gündüzleri derste uykum geliyor, ders çalışma isteğim gidiyor fakat geceleri ders çalışma isteği geliyor. Bunun için ne önerirsiniz
6 yıl
Djarum black alabilecek ?
Beyler bulunduğum yerdeki bakkal kapandı djarum satmaktan dolayı nereden bulabilirim veya alan olursa kargo parasını ödeyeyim ?
6 yıl
Refah bir yaşam başlığı
Arkadaşlar konunun hiçbir siyasi alakası yoktur. Baştan bunu yazayım.

Şunu düşünüyorum hindistan dünyanın en büyük 2.nüfusuna sahip ve büyük şirketlerde amerikada vs. Hep hintlileri iyi bir konumda görürüz. 1.sebebi nüfüs fazla olduğu için şansları artıyor olabilir (yurtdışına dağılım) 2.sebep insanlar ülkesinde fakirliği yoksulluğu çekerken bundan ders aldılar ne dersi ? Çalışırsam lüks yaşam sürerim bunun amacıyla yurtdışına göç ettiler.

Şimdi kendime ve başka insanlara soruyorum ki bizim sınırlı bir yaşam süremiz var herşeyin bir son kullanma tarihi olduğu gibi bu yaşam süremizde yapacaklarımızda az çok belli. Fakat şunu düşünün oyunlarda mesela örnek veriyorum hızlandırıcılar olur 1 saatte 100 altın kazanıyorsan 200-300 altın kazanırsın hızlandırıcıyı alırsan. Bu örneğe görede x ülkesinde 100 saat çalışıp y malına sahip oluyorken z ülkesinde aynı mala 20 saatte sahip oluyorsun. Sen oyunda geçici zevk ürünü olan şeyde bile bunu yaparken gerçek hayatında neden yapmıyorsun ? Yaşamını olabilecek en üst düzeyde yaşamak varken mesela ? Yorumlarınızı bekliyorum.
6 yıl
Kıskanmak
Kıskanmak
Başkaları birşey yaparken senin orada bulunmaman daha sonra bunu görüp üzülmektir. İnsanların seni hiçe sayması varlığının olmasıdır. Yaşasan ne yaşamasan ne. Sen bir hiçsin. Losersın. Sonsuza dek loser kalacaksın her defasında yeni bir sayfa açmak istesende. Fakat duguların seni ele verecek. İstememişsindir sen mevcut ismini. Fakat kim bilebilirdi bunların başına gelebileceğini.
6 yıl
Whatsapp grubu açacagim.
Whatsapp grubu acmak istiyorum her turlu konunun konusulacagi bir grup. Katilmak isteyenler ozelden numarasini atabilir.
6 yıl
Ps4 indirme problemi
35 mbps fiber internet var - pcde speedtest ve indirme hizlarinda 35mbps hizlarina ulasiyorum fakat ps4te tarayicidan speedtest acinca 35mbps fakat kendi hiz testinde 3mbps olarak goruyorum. Acaba ayin oyunlari ciktigi icin serverlar yuk altinda mi ? Yardimlarinizi bekliyorum.
6 yıl
Bakkallar çok pahalı
az önce bakkala gittim
doritos baharatlı yeşil paket 113 gr 3 tl
doritos risk 2.0 3 tl reyonundaydı ama sanırım 4 tl bilmiyorum
fuse tea şeftali 1.5lt aldım buda 4.5 yada 3.5 tl

10.5 tl ödedim eskiden 2.5 tlye buyuk cips alırdık en fazla 7-8 tl tutardı
6 yıl
Beyler yardim edin
Sill
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle