Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
29 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Aliexpress'ten Forma Almak
Arkadaşlar, Çin'den gelen ayakkabılar zehirli, kanserojen diye haberler çıkıyor ya formada/taytta/eldivende de öyle bir şey var mıdır?
7 yıl
Piyanist'in Dili?
Arkadaşlar, Piyanist için Vikipedi'de Fransa-Almanya-Polonya ortak yapımıdır, yazıyor. Onu bir kenara bırakıp Władysław Szpilman'ın bir Polonyalı olduğunu düşünürsek film neden İngilizce çekilmiş? 1940-1945 arasında Polonya'da, Nazi kontrolündeki Polonyo'da, İngilizce mi konuşuluyordu?
7 yıl
İstanbul Motosiklet Festivali
7 yıl
Bu arpej nasıl çalınıyor?
Bu arpej nasıl çalınıyor? Parmak düzeni nasıl olmalı?
(Şebnem Ferah-Artık Kısa Cümleler Kuruyorum)
7 yıl
Mikrofon Alırken...?
Arkadaşlar, yeni yeni akustik gitar çalmaya başladım, hem onun kayıdı için hem de biraz vokal için kullanmaya mikrofon arıyorum ama mikrofonlar hakkkında pek bir şey bilmiyorum. Mikrofonlar arasında ne farklar vardır, mikrofon alırken neye dikkat etmek gerekir?
8 yıl
Melih Başgan Tweeter'da
Melih Gökçek tweetlerine devam ediiyor.
8 yıl
Gitar-Bağlama
Arkadaşlar, gitar ile bağlama arasında nasıl bir ilişki var? Bazıları gitar daha kolay diyor, bazıları bağlama. Birini çalabilenin diğerini ya da başka bir telli çalgıyı çalabilmesi kolay mıdır?
8 yıl
Manyetiklerin Sırası
Elektro gitardaki humbucker ve single arasındaki farkı biliyorum, ama sayısının ve sırasının yaptığı etki nedir?
8 yıl
Vapurda Çalınacak Şarkılar
Arkadaşlar, klasik gitar, akustik gitar ve /veya bağlama ile vapurda çalınabilecek şarkılar neler? Siz söyleyin, hem şuraya güzel bir liste yapalım hem de vapurda/metro istasyonlarında çalalım.
8 yıl
YDS 2014 İlkbahar Dönemi Başvuruları Başladı
2014 YABANCI DİL BİLGİSİ SEVİYE TESPİT SINAVI (İLKBAHAR DÖNEMİ) - BAŞVURU

Sınav ücretini bankaya yatırmak, başvuru merkezinden yeniden şifre edinmek vb. işlemler, YDS’ye başvuru için yeterli değildir. YDS’ye başvuru işleminizi kılavuzda belirtildiği şekilde tamamlayarak 2014-YDS İLKBAHAR aday başvuru kayıt bilgilerinizin dökümünü edininiz ve sınavın diğer aşamalarında gerekebileceğinden özenle saklayınız. YDS’ye başvuru işleminizi tamamladıktan sonra başvuru bilgilerinizi, ÖSYM’ninhttps://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden başvuru süresi içinde mutlaka kontrol ediniz.

-AİS üzerinde en az bir eğitim bilgisi (ilkokul,ortaokul,ilöğretim,ortaöğretim(lise),ön lisans veya lisans eğitim türlerinden en az bir tanesi) ve geçerli fotoğrafı bulunan adaylar başvurularını Aday İşlemleri Sistemi (AİS) üzerinden yapabilirler.

-AİS üzerinde geçerli bir eğitim bilgisi mevcut olmayan adaylar başvurularını, yanlarına doldurulmuş Aday Başvuru Formu ve başvuruda kullanacakları eğitim bilgisini teyid eden onaylı belgelerini de alarak (varsa engel bilgi formu ve belgeriyle), 2014 YDS İlkbahar Başvuru Merkezi listesinde bulunan Üniversite Rektörlükleri ve ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden yapabilirler. Eğitim bilgilerini gösteren herhangi onaylı bir belgesi olmayan adayların başvuruları alınmayacaktır.

-Eğitim Bilgisi değişiklikleri yalnızca ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden yapılabileceği için, başvuru esnasında eğitim bilgiside değişiklik yapmak isteyen adayların bu bilgiyi teyid eden belgelerle ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinden başvuru yapmaları gerekmetedir.
Başlangıç Tarihi :03.02.2014 0:01
Bitiş Tarihi :12.02.2014 23:59
Sınav Ücreti:50 TL
Başvuru Yerleri:ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri, Üniversiteler Rektörlükleri, Aday İşlemleri Sistemi (AİS)
Ödeme Yerleri:Akbank, Denizbank, T. Halk Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankası, T.C. Ziraat Bankasının tüm şubeleri, PTT İş Yerleri, İnternet bankacılığı ve Kartlı Ödeme Sistemi (https://odeme.osym.gov.tr/)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.