Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
C

Yüzbaşı
19 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
9 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
8 yıl
Ninja 300
Merhaba arkadaşlar,
Daha önce hiç motorsiklet sürmedim, araba sürüyorum. İlerde motorsiklet almayı planlıyorum. Ninja 300 gibi bir modeli alsam sürebilir miyim yoksa eğitim mi almam lazım ?
C
9 yıl
Opet Ultra Yıkama
Merhaba arkadaşlar, Opet istasyonlarında hiç denk geldiniz mi bilmiyorum ama Ultra Yıkama denen bi olay var. 1 kaç kere girdim gayet güzel ve temiz bir şekilde çıktı aracım. Jantlar yıkanıyor, araç köpükle yıkanıyor en son da kurutuluyor yaklaşık 5 dakika sürüyor.
Eğer deneyen arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum; düzenli olarak kullandığımda bir sıkıntı çıkar mı diye çizik açısından. Opetteki arkadaşlar bu sistemin yeni olduğunu ve fırçalar fiber olduğundan ötürü çizmediğini idda ediyor. Ayrıca birçok kez Porsche marka araca da denk geldim bu platformu kullanan. Bahsettiğim bu Ultra yıkama Ankara, Eskişehir yolunda yeni açılan Opet'te.
C
9 yıl
One M8 / Android ile ilgili bir soru
Merhaba arkadaşlar, HTC One M8 almayı düşünüyorum ancak bu arka planını değiştirebiliyo muyuz? Arka planı siyah olduğu için insanın içini boğuyor. Galaxy S5 ya da iPhone'larda olduğu gibi arka planı istediğim bir resim yapma hakkım yok mu ?
C
9 yıl
Yatay Geçiş Hakkında ( ODTU-Gazi )
ODTU'de 2.sınıf mühendislik öğrencisiyim, Gazi'nin aynı bölümüne yatay geçiş yapabilmem için ne gibi şartlar gerekli ? ( Not ortalamasının kaç olması gerekiyor ?, yatay geçiş için illa 1.sınıfta mı yapılmalıydı yoksa 2 veya 3.sınıfta da yatay geçiş yapılabilir mi? )
C
9 yıl
Alfa Romeo 4C Türkiye Fiyatı
C
9 yıl
Yeni Alfa Romeo 4c Spider - 2014


C
9 yıl
Sesi Fazla Güzel Değil mi ? ( V40 )
Youtube'da şöyle bi V40 videosu gördüm ve aracın sesi çok hoşuma gitti. Sizle de paylaşıyım dedim.
C
9 yıl
Benzine 9-10 kuruş zam
Benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 9-10 kuruş zam yapıldı. Zamla birlikte İstanbul’da benzinin litresi 4,89 TL’ye yükselecek.

Kaynak:
http://www.ntvmsnbc.com/id/25484055/
C
10 yıl
Golf topu büyüklüğünde göçük
Merhaba arkadaşlar,
Arabamın arka kapısının tam çizgisinin üzerinde golf topu çarpmışcasına bir göçük oluşmuş. Bu tarz göçükler için Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme diye bir şey uygulanıyormuş sanırım. Daha önce yaptıran ve ya bilgi sahibi olan varsa bu göçüğü düzelttirmek ne kadara patlar bana tahmini olarak ?

*Boyasında zarar yok sadece içeri göçük var.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle