Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
12 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
91 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Amazon-Samsung Dolandırıcılığı

Merhaba arkadaşlar, konuyu paylaşırsanız sevinirim. Başkaları da yanmasın.

Amazon.com.tr üzerinden 17.07.2021 tarihinde Samsung Galaxy A72 cep telefonu siparişi verdim. Cihazın fiyatı 5199 TL idi. Araya bayram gireceği için bayramdan sonra teslim edileceği gözüküyordu. Sorun etmedim beklemeye başladım. 26.07.2021 tarihinde amazon üzerinde satıcıya "ürünü ne zaman göndereceği ile ilgili" mesaj attım . 27.07.2021 tarihinde siparişin satıcı tarafından iptal edildiği maili amazon tarafından geldi. Satıcı ile iletişime geçemedim, hiçbir şekilde cevap vermedi. 11 günlük sürede 5200 TL yi hesaplarında tutup, muhtemelen iade süresi de 7-10 gün sürecek. Toplamda 20 gün kadar 5200 TL yi kendi hesapları tutarak güzel bir tezgah kurmuşlar. Bu süre zarfında Telefonun fiyatını da güncelleyerek 5200 --> 5923 TL olarak değiştirmişler. Konu hakkında bir açıklamada yapılmadı.

Bu rezillik Amazon ve Samsung Türkiye ye yakışmadı.

3 yıl
En ucuz Faturalı Tarife

TT Faturalı hattımda 500 dk 500 sms 2 gb 19 TL idi, sözleşmem 22 Kasımda bitiyor.

İnternete ihtiyacım yok.Tarifenin illa internetli olması gerekmiyor.

Ucuz faturalı bir tarifeye ihtiyacım var

4 yıl
Hangi Tarife Seçmeliyim
Arkadaşlar merhaba , TT Selfy LARGE 5+2 internet paketini kullanıyorum. 29 TL. İhtiyacım olan 15 Gb civarı internet. Vodofoneden TT a geçeli 2 ay oldu. Hangi tarifeyi veya paketi önerirsiniz ucuz fiyata.
5 yıl
LED AMPUL TAVSİYE
Fiat Linea aracımın kısa farlarına, H7 Led ampul almak istiyorum. Internette araştırdığım kadarıyla orta yollu ledler, inwells-niken-c9 bu markalar'ın led ampullerini kullananların önerilerine ihtiyacım var.
Hangi marka tercih edilmeli?
5 yıl
MEBS MAMAK/ANKARA 374 Yedek Subay
Şubat celbinde buraya gelecek arkadaşlar için toplanma yeri.
Acaba teslim olmaya giderken diplomanın aslı yerine e-devletten mezun belgesi götürsek sıkıntı çıkar mı?
5 yıl
İnternetin akşamları Yurt Dışı çıkış Hızı
TTNet 35 mbps kullanıyorum. Gündüz herşey normal, speedtest ve fast.com da uygun hızları alıyorum ama akşam 21:00-22:00 sularında yurtiçi internet hızlı olmasına rağmen yurtdışı internet hızı 10mbps seviyelerine düşüyor. Sadece bende mi bu durum oluyor merak ediyorum.
Saat 16:15 itibari ile ölçtüğüm hızları ekliyorum. Akşam diğer hızları da ekleyeceğim.

7 yıl
Laptop Harddisk
Lenovo Y550p laptopumda bilgisayar açılışı ve işlemleri yavaşladi. Işlemci termal macununu yeniledim. Format attım , temiz bir kurulum yaptım ama yinede biraz zorlanma hissediliyor. Acaba sorunum harddisk ten olabilir mi? (Laptopu 2009 da aldim, harddisk 7 yıllık olacak 2 ay sonra acaba bir etkisi var mıdır? )
7 yıl
AMD ZEN SERISI
Amd zen serisi hakkında detayli bilgisi olan var mı? Yeni bir teknoloji mi kullaniliyor, gerçekten beklendiği gibi patlama yapabilir mi? Intelin yeni nesil işlemcileri gayet yeterliyken zen serisi buna denk midir? (Benim söylediğim islemciler en yüksek islemciler değilde, orta segment islemciler)
8 yıl
Lastik Önerisi
Arkadaşlar Fiat Lİnea 2011 classic aracıma uygun 4 lastik almayı planlıyorum. Araç kışın kullanılmayacak. İstanbulda yaşıyorum zaten pek karda olduğu söylenemez. Bu durumu göz önüne aldığınızda lastik önerilerinizi bekliyorum.
8 yıl
AMFİ yardım
Elimde Pilippo po-601 mid takımı , DD CS65 mid takımı ve 1 subwoofer JVC 1000w bulunmakta. Bunları besleyebilecek bir amfi arıyorum. Hangi anfiyi önerirsiniz?
Elimdeki cihazlar aşağıdaki resimdekilerdir. Yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle