Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
U

Teğmen
09 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
U
4 ay
Masaüstü Simgelerinin Yerlerini Eski Haline Getirmek

Masaüstü simgelerimi hatayla alfabetik olarak sıralattım ve eski düzenimi kaybettim. Eski düzene geri getirebilir miyim?

U
geçen yıl
TABANCA ATIŞI GELİŞİMİ İÇİN TAVSİYELERİNİZ

Avcılık ile ilgili bir konu olmasa da cevabı en iyi verebileceklerin olacağı konunun burası olduğunu düşündüğüm için buraya yazıyorum. Acemi bir atıcıyım ve poligonda tabanca ile ateş ederken merminin patlayacağı yere kadar tetiği rahatça çekiyorum ama o tetiğin sertleştiği yerde bileğimden itibaren elim titremeye başlıyor ve hedefi ıskalıyorum. Mermi patlarken gözlerimi de kapatıyorum. Bunları geliştirmek için verebileceğiniz tavsiyeleri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

U
2 yıl
EKRAN KARTI KARŞILAŞTIRMASI
boss bilgisayar
Gigabyte GV-N105TOC-4GD GeForce GTX 1050 Ti 4 GB GDDR5 128 bit 7680 x 4320 pixels PCI Express x16 3.0
https://www.bossbilisim.com/gigabyte-gv-n105toc-4gd-geforce-gtx-1050-ti-4-gb-gddr5-128-bit-7680-x-4320-pixels-pci-express-x16-3.0-39440
trendyol.com
Quadro Gtx1050-tı 4gb Gddr5 3500 Mhz Hdmı/dvı/vga 128 Bit Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
https://www.trendyol.com/quadro/gtx1050-ti-4gb-gddr5-3500-mhz-hdmi-dvi-vga-128-bit-ekran-karti-p-33866346?boutiqueId=583864

Bu iki ekran kartından birini alacak olasınız hangisini alırdınız ve neden? Bu fiyata daha iyi bir tercihiniz olur muydu? Birde Gigabyte olması ile Quadro olmasının ekran kartının performansında etkisi var mıdır? Çift fanlı olmasını istediğimizden bulabildigimiz en uygun ekran kartları bunlardı. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

U
3 yıl
Volvo 2009 ve Sonrası

Volvo s40 bir araçlar hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Bu 2010 modelleri volvo çin firması geels'e satıldığı için aynı kaliteyi bulamazsın 2010 ve sonrası modellerde diye bir şeyler duydum. Genel olarak volvo markası ve s40 özelinde bu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.

U
3 yıl
Mount and Blade Warband Harita Kontrolü Değişti
warband oynarken fareyi ekranın üstüne çekinçe haritadan fare tekerleğini kullanmışım gibi uzaklaşıyor aşağı çekince de fare tekerleğini kullanmışım gibi yakınlaşıyor. Bu nasıl düzelir yardım lütfen ayarlarda aradım bulamadım.
U
3 yıl
Drizzt Efsanesi Serisi Kitaplarını Bulma ve Seçme Sıkıntısı
Drizzt efsanesi serisinin ilk 6 kitabını ithaki yayınlarından okudum. Yedinci kitabı çıkartılmadığı için ithaki yayınları tarafından laika yayınları tarafından çıkartılmış olanlarını da internet de bulamadım. Yeni kitaplar ithaki tarafından çıkartılacak mı bilginiz var mı? Ya da laika yayınları tarafından basılmış olanların satıldığı bir site biliyor musunuz? Ayrıca laika yayınlarının çevirisi ile ithaki uyuyor mu? Demek istediğim terimleri çevirmede bir uyumsuzluk var mı? Mesela ithaki yayınları ana karakterin ırkına drow derken laika yayınları kara elf diye çevirmiş mi. Bu ve bunun gibi uyumsuzlukları var mıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
U
4 yıl
Lol'de Skillere Etki Eden Pasifler
Lol'de yasuonun q su master yi nin q su kritik etkilerinden faydalanıyorlarmış.Hangi skillerin hangi etkilerden faydalandığını nasıl anlayabilirim.Birde zırh delme zırh deşme ve donmuş balyozun pasifi de bu skillerde işe yarıyor mu? Bunları nasıl anlarız teşekkürler.
U
4 yıl
Kilo Vermede Sarkma Sorunu
Arkadaşlar 104 kiloyum. Eskiden hedefim 72 idi ama bu sarkma sorununun tek çözümünün ameliyat oldğunu görünce bu hedefi 84-80 arasına kadar çektim.Şimdi ben bu kiloyu verdiğimde sarkma kesin olur mu? Sarkmanın olmaması için yapılacak şeyler var mı? İnternette biraz araştırdım ama bir doktor sarkma varsa bu ameliyat olmadan geçmez dedi ben de şuan korktum kilo vermek zaten zor bir de bundan sonra da çekeceğimiz çileler bitmeyecek mi? Sarkma sorunu olmaması için kaç kilo verip durmam lazım çünkü bu kilo bende şeker ve karaciğer yağlanması da yaratıyor bunun önüne geçmem lazım. Sarkma olmaması için ne yapmalıyım ya da sarkmadan kaçış yok mu? Bilenlerden yardım isterim.Teşekkürler.
U
4 yıl
Laptop İki Ekran Kartı Çalışma Prensibinde Hata
Arkadaşlar benim laptopta bir intelin film izlerken böyle ağır olmayan işlerde kullandığı ekran kartı var birde gtx950m var oyun için. Şimdi bu ekran kartı steam açıkken steamwebhelper.exe içinde çalışıyor.Bu pc yi gereksiz ısıtıyor. Bu normalde gtx950 de değilde diğer ekran kartında çalışması gerekmiyor mu? Nasıl düzeltirim?Laptop İki Ekran Kartı Çalışma Prensibinde Hata
U
4 yıl
Skyrim Special Edition Mods Bölümüne Girememe
Başlıktan da anlayacağınız üzere mods bölümüne tıkladığımda bethesda serverlerine giriş yapılamadığını söylüyor pc ye yeni format attıydım ve daha önceden girebiliyordum. Daha önce bu sorun başına gelipte çözebilen varsa yardımlarını beklerim.Skyrim Special Edition Mods Bölümüne Girememe
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle