Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
06 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
179 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Vakıf Bankomat internetten toplamda 1000 e 40 iade (Kasım)
Bankomat Kart'la internet alışverişine 40 TL'ye varan Bankomat Para!  
Kampanya Tarihi
01.11.2019 - 30.11.2019
DETAYLI BİLGİ
Kampanya Koşulları
VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında tüm sektörlerde yapacağınız toplam 750 TL ve üzeri internet alışverişine 25 TL Bankomat Para ya da toplam 1.000 TL ve üzeri internet alışverişine 40 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 40 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ODUL yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. ODUL kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcard'lar, mail order, nakit çekim, iade , iptal ve puan kullanımı işlemleri, vergi ve fatura ödemeleri, yardım kurumları, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Sadece internet üzerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanyadan sadece VakıfBank Bireysel Bankomat Kart sahipleri yararlanabilir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Aralık 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık Bireysel Bankomat Kart'larına yüklenecektir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
3 yıl
#senyapdiye Davet Et kazan kampanyası
​#senyapdiye Davet Et Kazan kampanyası ile arkadaşını Turkcell'e davet et, o hattını Turkcell'e taşıdığında hem sen hem de arkadaşın toplam 6GB internet hediyesinden yararlanın.
BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalını takip eden Turkcell ses hattı müşterileri, 25 Temmuz-25 Ağustos’19 tarihleri arasında, #senyapdiye kanalından kendi hatlarına gönderebilecekleri davet mesajlarını kendi telefonlarından diğer operatördeki arkadaşları ile paylaşarak, arkadaşlarını Turkcell’e davet edebilecekler. Turkcell’li arkadaşlarından davet mesajı alan diğer operatör müşterileri, arkadaşları tarafından kendilerine iletilen davet mesajının içindeki linke tıklayarak açılan sayfada kampanya başvurularını 25 Ağustos’19 tarihine kadar gerçekleştirdiklerinde ve 31 Ağustos’19 tarihine kadar numaralarını Turkcell’e taşıdıklarında hem daveti gerçekleştiren Turkcell’li, hem de daveti kabul edip ardından da numarasını Turkcell’e taşıyan arkadaşı aşağıdaki fırsatlardan yararlanma şansına sahip olacaktır.
Kampanya faydaları:
Faturalı hatlar: Hangi tarifeyi kullandıklarından bağımsız 12 ay boyunca 3 defa kullanabilecekleri haftalık 2GB aşım korumasından faydalanabilecekler. Kampanya şartlarını sağlayan faturalı hatlar, kendilerine gönderilen bilgilendirme mesajı sonrasında 12 ay içerisinde istedikleri tarihlerde toplamda 3 defa kullanabilecekleri haftalık 2GB hediyeyi istedikleri tarihlerde paketlerindeki internet henüz bitmeden DAVETETKAZAN yazıp 2200’a sms atarak, aşım koruma paketlerini başlatabilirler. Haftalık 2GB aşım korumasından 30 günde 1 kez faydalanılabilir.
Faturasız hatlar : 3 ay boyunca 34TL ve üstü paket yükledikleri aylarda, paketlerine ek haftalık 2GB internet hediyesinden yararlanacaklar
Kampanyadan bireysel, ses hattı sahibi Turkcell müşterileri yararlanabilecektir. Kampanyadan hediye kazanacak kişi sayısı 100.000 ile sınırlıdır. Kampanya dahilinde hediye edilen 2GB internet, bir hafta boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir. Devretmez, 3. şahıslara transfer edilemez. Ücretlendirme periyodu faturasız hatlar için 100kb, faturalı hatlar için 1kb’tır. Hediye 2GB’ın 1 haftalık kullanım süresi içindeki paket aşımında, müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Davet ederek numarasını Turkcell’e taşıyan arkadaş sayısından bağımsız olarak, koşulları sağlayan her müşteri kampanya faydasını bir kez alabilecektir.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/senyapdiye-davet-et-kazan
4 yıl
2019 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları
KAMPANYALAR AÇIKLANDIKÇA EKLENECEKTİR.

MAXİMUMhttps://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=mtv-odemelerinizde-2-taksit-firsati&IdCampaign=Mjc3OQ==-ISB
​Maximum Kart'ınızla İşCep, İnternet Şubesi ve gib.gov.tr üzerinden mobil ödeme başlığı altındaki Maximum Mobil ile Öde seçeneğiyle gerçekleştirileceğiniz 300 TL ve üzeri MTV ödemelerinize 2 taksit fırsatı!


Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), Privia Kredi Kartı, Ticari Kredi Kartları ve Vadematik Kart

(Ticari Kredi Kartları ve Vadematik Kart ile yalnızca İşCep ve İnternet Şubesi üzerinden ödeme yapılabilecektir, Maximum Mobil ile öde seçeneği bu kartlara açık değildir.)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız kartlar ve İş Bankası Bankamatik Kartı ile yalnızca tek çekim olarak ödeme yapılabilecektir. Bu kartlarla 2 taksitli ödeme yapılamayacaktır.

Kampanya Koşulları: Kampanya 4-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Taksit ayrıcalığı için 300 TL alt tutar limiti bulunmaktadır.

• gib.gov.tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile gerçekleştirilecek ödemelerde tek çekim ve 2 taksit seçeneği sunulacaktır.
• İnternet Şube ve İşCep uygulaması üzerinden yapılacak ödemelerde tek çekim ve 2 taksit seçeneği sunulacaktır.
• Gib.gov.tr üzerinden, Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılmadan yapılacak ödemelerde taksitlendirme yapılmayacaktır.
• Çağrı Merkezinden yapılan ödemelerde taksitlendirme yapılmayacaktır.

VAKIFBANK
https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/mtv-odemelerinde-ucretsiz-2-taksit-firsati-7152
Kampanya 2-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.
Ödemeler;www.gib.gov.tr, İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık,www.vakifkart.com.tr, Şubelerimiz, ATM’lerimiz ve Çağrı Merkezimiz aracılığı ile yapılabilecektir.
İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık,www.vakifkart.com.tr, Şubelerimiz, ATM’lerimiz ve Çağrı Merkezimiz aracılığı ile yapılacak MTV ödemelerde Peşin veya 2 Taksit ödeme seçeneklerinden birisinin işlem anında tercih edilmesi gerekmektedir.
İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık,www.vakifkart.com.tr, Şubelerimiz, ATM’lerimiz ve Çağrı Merkezimiz aracılığı ile yapılacak MTV ödemelerinde peşin veya 2 taksitli işlemler için masraf alınmayacaktır.www.gib.gov.tr'den yapılacak MTV ödemeleri peşin gerçekleşecektir.
Ödeme anında mail-order limitinin yeterli olması gerekmektedir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.DENİZBANK PARACARD
https://www.denizbank.com/kampanyalar/kredi-karti/banka-kartlari-kampanyasi/paracard-mtv-kampanyasi.aspx
MTV Ödemelerinize Paracard’tan 20TL bonus!
Paracard’ınızla gib.gov.tr üzerinden tek seferde 300TL ve üzeri MTV ödemelerinizi yapın, 20TL bonus kazanın!
03 - 31 Ocak tarihleri arasında tek seferde 300 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi sadece gib.gov.tr üzerinden Paracard’ınız ile yapın 20TL bonus kazanın!

Kampanyaya katılmak için MTV yazıp 3280’e sms göndermeniz veya DenizKartım’dan katılmanız yeterli.


AXESS
https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/8911/mtvne-2-taksit-axess-mobile-ozel-3-taksit
MTV'ne 2 taksit, Axess Mobil'e özel 3 taksit!
Axess’le Motorlu Taşıtlar Vergisi’ne 2 taksit! Axess Mobil’den yapılan ödemelerde 3 taksit!

Kampanya detayları:

4-31 Ocak 2019 tarihleri arasında Akbank Direkt Internet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri, SMS veyawww.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları ile 2 taksit sunulmaktadır.www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları ile yapılan tüm MTV ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, ödemeler kredi kartına alt limitsiz 2 taksit olarak yansıtılacaktır.
MTV ödemesi Axess Mobil üzerinden kredi kartı ile tek çekim veya 3 taksitle yapılabilecektir. Ödeme yapmak için; Axess Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Motorlu Taşıtlar Vergisi kampanyası altındaki ‘öde/hemen öde’ adımlarını takip edilerek işlem yapılabilmektedir.GARANTİ

https://www.garanti.com.tr/mtv-kampanyasi

2019 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerine Hepsiburada’da geçerli 30 TL indirim fırsatı!
MTV ödeme işlemlerinde, Hepsiburada’da geçerli chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 300 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim fırsatı!

İndirimden nasıl faydalanırım?

İndirim kodları, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesinin ardından SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan indirim kodunun hepsiburada .com adresindeki ya da Hepsiburada mobil uygulamasındaki sepet adımında “Çek / Promosyon Kodu Kullan” alanına kişiye özel üretilen kodun girilmesi gerekmektedir.

TEB
https://www.teb.com.tr/sizin-icin/mtv-odemelerinize-taksit/

31 Ocak 2019 tarihine kadar TEB Bonus kredi kartlarınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması veya gib.gov.tr'den yapacağınız MTV ödemelerinize 2 taksit fırsatı!

Ödeme yapmadan önce MTV yazıp 4616'ya göndererek veya CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Detayları:

Kampanya 01.01.2019 - 31.01.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında alt limit olmaksızın 2 taksit yapılacaktır.
Kampanya dahilinde taksitlendirilecek MTV ödemesi, asıl kart müşterisi başına en fazla 100.000 ₺' dır.
50.000₺ üzerindeki tutarlar taksitlendirilmeyecektir.
Taksit yapılabilmesi için bireysel müşteriler, ödeme yapmadan önce CEPTETEB Mobil Uygulaması MTV kampanya sayfasından katılım başvurusunu iletmeli ya da bankada kayıtlı cep telefonundan MTV yazıp 4616'ya SMS göndermelidir.
Katılım talebi iletildikten veya SMS gönderildikten sonra yapılan işlemlere taksit uygulanacaktır.
Gönderilen SMS'ler KDV ve ÖİV dahil Vodafone ve Turk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 0,85 TL'dir.
Sade kartlar hariç tüm bireysel ve ticari kredi kartları kampanya kapsamındadır.
Kampanyanın kurumsal detayları için lütfen tıklayın.
Banka kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Yapı Kredi
[/b
]
https://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yapi-kredi-world-ile-mtv-odemelerinde-2-taksit-firsati/s-23/c-9278
Yapı Kredi World ile MTV ödemelerinde 2 taksit fırsatı!
Yapı Kredi Worldcard'ınızla 1 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında yapacağınız 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.
MTV ödemesini QR kod ile yapanlara ise 3 taksit imkanı!

PARAF
https://www.parafcard.com.tr/17003-mtv_kampanyasi4
MTV Kampanyası
1 Ocak– 05 Şubat 2019 tarihleri arasında Halkbank İnternet Şubesi'nden, Halkbank Mobil, Halkbank Dialog’dan ya da gib.gov.tr'den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 3 taksit olarak gerçekleşecektir.
Kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.
Taksit kampanyasından faydalanmak istemeyen kart kullanıcılarımız, işlem sonrasında Halkbank Dialogu arayarak taleplerini iletebilirler.
Parafly, Ek, Sanal ve Bussines kartlar kampanyaya dahil olup, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.
Geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.


Bankkart Combo ile Motorlu Taşıtlar Vergisini 3 taksit ile ödeme fırsatı!

01 -31 Ocak 2019 tarihleri arasında Bankkart Combo ile ATM, GİB, İnternet bankacılığı ve Bankkart Mobil kanalları üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri MTV ödemeleri 3 taksite bölünecektir.
Kampanya Bankkart Combo'nun kredi kartı uygulaması ile yapılan ödemelerde geçerlidir.
100 TL altı işlemlere taksit yapılmayacaktır.
Kampanyadan Bankkart Combo kredi kartı sahipleri yararlanabilecek olup, ücretsiz kartlara taksit yapılamayacaktır.
T.C.Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.
https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/mtv-kampanyasi

Kuveyt Türk
MTV Ödemenizi Kuveyt Türk ile Yapın, Vade Farksız 3 Taksit İmkanından Faydalanın!
Kampanya 31 Ocak 2019’a kadar Sağlam Kart, Sale Plus, Seyyah Kart ve Özel Bankacılık kredi kartları ile yapılacak ödemelerde geçerlidir.
Kampanya Şube, İnternet Şube, Mobil Şube, Çağrı Merkezinden, ATM’den ve Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan yapılan ödemelerde geçerlidir.
Kampanyadan faydalanabilmek için, işlem yapılmadan önce ONAY MTV3T yazıp 2848’e sms gönderilerek kampanya kaydı yapılmalıdır.
Kampanya kaydı yapılmadan gerçekleştirilen işlemler sonradan taksitlendirilmeyecektir.
Bir müşteri tüm kartları ile toplamda en fazla 3 işlemini taksitli olarak yapabilir.
Kuveyt Türk kampanya koşullarında önceden haber vermeden değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.
Yeni verilen kredi kartları kart veriliş tarihinden bir gün sonra kampanyaya katılım sağlayabilir.
Kampanyaya dahil olma süreci

Kuveyt Türk sistemlerinde kayıtlı cep telefonundan ONAY MTV3T yazıp 2848’e sms gönderek kampanya kaydı kolayca gerçekleştirilebilir.
4 yıl
asus k555u güncellemeden sonra açılmıyor
merhaba arkadaşlar, asus k555u bilgisayarımı güncelleştir va kapat dedim. işlemler tamamladı ve pc kapandı. ertesi gün açmaya çalıştım. pc bayağı yavaş hareket ederek açıldı. masaüstü kısmı geldi ancak masaüstündeki hiçbir öge yok. wndows tuşu ve ctrl alt delete tepki vermiyor. güvenli modda açmayı denedim ancak açılmıyor. başka bir pc de windows 10 yükleme diski yaptım. boot menüden başlattım. başlangıç onarma yaptım. olmadı. sistem geri yükleme noktası seçip yaptım. olmadı. c deki bazı dosyalara ihtiyacım var. bu verileri silinmeden nasıl tekrar yükleme yaparım.

sorun gider kısmında olumsuz sanuç aldığım yöntemler,
sistem geri yükleme,
önceki sürüme geri dön,
başlangıç onarma.
5 yıl
Axess Mobil e özel 4*100e 50 çip 30 kasıma kadar.
Axess Mobil uygulamaya özel 4*100e 50 çip 30 kasıma kadar. Free ve neo dahil değil.

5 yıl
spedu micro usb kablo 0,81$
5 yıl
Paraf İle TOTAL de 50₺ Paraf para 4*100e
Paraf üyesi Total istasyonlarında 16 Mayıs-30 Haziran 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 50 TL ParafPara verilecektir.
Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce TOTAL yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.
Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Temmuz 2017’ye kadar Paraf üyesi Total istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve 50TL ParafPara kazanabilir.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
Paraf üyesi Total istasyonları,www.parafcard.com.tr > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına TOTAL yazılarak listelenebilmektedir.
Total Mobil Ödeme ile yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişleri de kampanyaya dahildir.
Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
10 Temmuz 2017’ye kadar kullanılmayan ParafPara’lar 11 Temmuz 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.
Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.
5 yıl
World ile Opette 4*100e 50₺ ekstre indirimi
Opet world kart ile kombo olur, her yüze 5 puan veriyor.
Katılım Cüzdanda

World  ile Opette 4*100e 50₺ ekstre indirimi
6 yıl
Banko Card İle Sevgililer Günü'ne özel Şubat ayında yapacağınız ilk tiyatro veya sinema harcamanız bizden!
Sevgililer Günü’ne özel olarak Şubat sonuna kadar yapacağınız ilk tiyatro veya sinema harcamanız bizden! Kampanyamıza katılmak için harcama yapmadan önce tek yapmanız gereken “SEVGİLİ” yazıp 8444’e göndermek. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL indirim kazanabilir.
Kampanya detayları:
Kampanya 28 Şubat 2017 tarihine kadar yapılan tiyatro veya sinema harcamaları için geçerlidir.
Kampanya kapsamında; 28 Şubat 2017 tarihine kadar yapılacak olan ilk tiyatro veya sinema harcaması kadar indirim yansıtılacaktır. Bir müşterinin kazanacağı en fazla indirim tutarı 50 TL’dir. Örneğin, ilk harcaması 30 TL ise, 30 TL indirim; 100 TL ise 50 TL indirim hediye edilecektir.
Kampanyadan yararlanmak için harcama yapmadan önce “SEVGİLİ” yazıp 8444’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS göndermeyen müşteriler kampanyaya dahil olmayacaklardır.
Yalnızca tiyatro veya sinema harcamaları kampanya kapsamında olup, nakit avans ve fatura ödeme işlemleri kampanyaya dâhil değildir. (Mail order, telephone order işlemler de dâhildir.)
Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri sadece bir kez kampanyadan yararlanabilir.
Kampanyaya dahil olan kartlar: Bank’O Card, Bank’O Card Axess, Bank'O Atlas ve Odeabank Private Card
Kampanya dahilinde kazanılan indirim tutarı işlemden hemen sonra hesap ekstresine yansıyacaktır.
Kazanılan indirimin yansıtılabilmesi için, ödül yükleme tarihinde ilgili kartın açık, geçerli bir kart olması gerekmektedir.
Odeabank kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

m.bankocard.com.tr/tr-tr/Kampanyalar/Sayfalar/axess-kampanyalari.aspx#/tr-tr/Kampanyalar/Sayfalar/sevgililer-gunune-ozel-subat-ayinda-yapacaginiz-ilk-tiyatro-veya-sinema-harcamaniz-bizden-1448.aspx

Kampanyaya katiliminiz gerceklesmistir. Sevgililer Gunu kampanyasi kapsaminda kazanacaginiz odul tutari 8 Mart 2017'te kartiniza yansitilacaktir. B002
6 yıl
Visa Banka Kartı Opet Kampanyası (3*75 e 25 yakıt puan)
https://www.visa.com.tr/kampanyalar/opet/
OPET VISA BANKA KARTI KAMPANYA KOŞULLARI
Kampanya Visa Europe Service Inc. (“VISA”) ve Opet Petrolcülük A.Ş. (“OPET”) tarafından düzenlenmektedir.
15 Ocak 2017 (saat 00.01) – 15 Şubat 2017 (saat 23.59) tarihleri arasında anlaşmalı Opet yakıt istasyonlarında Visa Electron veya Visa Debit logolu Visa Banka Kartları ile tek seferde 75.-TL (Yetmiş beş Türk Lirası) ve üzeri 3 (Üç) yakıt alımında yakıtOpet istasyonlarında yakıt alımlarında harcanabilir 25 TL değerinde yakıt puan kazanılabilecektir. Bankalar Visa banka kartı sahiplerinin kampanyaya SMS’le katılmasını ön koşul olarak isteyebilirler, bu koşul ilgili bankaların kampanya koşulu sayfalarında belirtilmektedir. Kazanılan puanlar sadece benzin ve motorin alımlarında harcanabilir. Yakıt alımının aynı banka kartıyla farklı günlerde yapılması gerekmektedir.
Bir bankadan sahip olunan Visa Banka Kartı bir defa yakıt puana hak kazanabilir. Kampanya Akbank T.A.Ş., Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Anadolubank A.Ş., Denizbank A.Ş., Finansbank A.Ş.(Enpara kartlar hariç), ICBC Turkey Bank A.Ş., ING Bank A.Ş., Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş., Şekerbank T.A.Ş., T.C. Ziraat Bankası A.Ş., T. Ekonomi Bankası A.Ş., T. Finans Katılım Bankası A.Ş., T. Garanti Bankası A.Ş., T. Halk Bankası A.Ş., T. İş Bankası A.Ş., T. Vakıflarbankası T.A.O., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bankalarının Visa Electron veya Visa Debit logolu Visa Banka Kartları için bankaların kendi web sayfaları ve iletişim kanallarında duyurdukları şekilde geçerlidir.
Kredi kartları, ticari banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
28 Şubat 2017 tarihine kadar bankalar 25 TL değerindeki yakıt puan kodlarını yakıt puana hak kazananların bankalarında kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS olarak göndereceklerdir. Kazanan kart sahipleri cep telefonlarına gelen yakıt puan kodlarını mesajın başına “VISA” yazıp bir boşluk bırakarak 6738 numaralı telefona SMS göndererek yakıt puan kodunu aktif hale getirmelidirler. Bu işlemin ardından SMS atılan cep telefonu numarasına 25 TL değerinde Yakıt Puan yüklenecek, puanlar 15 Mart 2017 23.59’a kadar anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında harcanabilecektir.
6738’e kısa mesaj gönderen ve kampanya kapsamında başarılı şekilde yakıt puan yükleyen her cep telefonu numarası kampanyadan bir kez yararlanabilir.
25TL değerinde yakıt puan anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında geçerlidir. Anlaşmalı Opet istasyonlarının listesinewww.opet.com.tr adresinden ulaşılabilmesi mümkündür. Kampanyada kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için müşterilerin puan yüklemesi yapılan cep telefonu numaralarını Opet istasyon market görevlilerine söylemeleri ve ardından cep telefonlarına gelen anlık doğrulama kodunu market görevlisine ileterek doğrulama yapmaları gerekmektedir. Kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için kullanım koşulu aranmamaktadır, kısmi kullanım yapılamaz, paraya çevrilemez.
Ayrıca 25 TL üzerinde alım yapıldıysa kalan ödemenin de Visa Banka Kartı’yla yapılması gerekir.
25 TL değerindeki yakıt puan; istasyon market ürünlerinde harcanamaz. Sadece Opet istasyonlarında yapılacak benzin ve motorin alımlarında geçerlidir.
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Kazanılan puanların müşteri kullanımına sunulması ve Opet istasyonlarında harcanması süreçlerinin teknik alt yapısından Opet sorumludur.
Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir.
Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Visa ve Opet, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istedikleri zaman kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutarlar.
Böyle bir durumda yeni koşullar Visa ve Opet tarafındanwww.visa.com.tr/opet vewww.opet.com.tr sayfalarında duyurulacaktır. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi içinwww.visa.com.tr/opet vewww.opet.com.tr
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
Katılım koşullarını visa.com.tr internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kampanya ile ilgili destek almak isteyen katılımcılar, kampanyaya katılmış oldukları kartın alındığı Bankayı arayarak destek alabilirler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle