Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
L

Yüzbaşı
26 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
12 ay
Sağlıkçının Maaşı..!

Sağlıkçının en çok da maaşı konuşuluyor ya beyler bu da benden gelsin. hayvan gibi çalışıyorum 3. basamak hastane de noroloji kliniğinde çalışıyorum sağlıkçı arkadaşlar bilir nasıl bi bölüm olduğunu. sadece kendi ilimizden değil. çevre 5 6 ilden de hastayı sadece bize gönderiyorlar. covit hastasına bakmak da ayrı tehlike zaten. yorumsuz buraya bırakıyorum.


Edit: Soranlar olduğu için yazıyorum Lisans mezunu 4bli hemşireyim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/21/09/a7/2109a72e843494331696e27e9467ebc6.jpeg&t=0&width=480&text=1

L
4 yıl
2 Senelik Sözleşmem Yarın Bitiyor Hiç Aranmadım
Merhaba forumdaşlar. 3 senedir ttnet kullanıcısıyım 2 senelik sözleşme yapmıştım en son 35 mbit 100 gb akn 70 lira fiyat ile devam ediyordum. Yarın tahahütüm bitiyor ve hala ben aranmadım. Baktım aramıyorlar ben aradım durumu anlattım yoğunluktan dolayı geri dönüş olmamıştır dendi. 86 lira ile aynı düzende yeni tahahhütte devam edebilirsiniz denildi yoksa 125 lira olan tahahütsüz tutarla devam edecekmiş faturalarım. Ben de iptal için form doldurttum ama hattımın tam iptali için ıslak imza ile müdürlüğe başvurmam lazımmış. Sizce bu formdan sonra bana geri dönüş olurmu? eğer olmazsa pazartesi günü iptal için müdürlüğe gidecem 3 gün için fazla bir fatura gelir mi?
L
5 yıl
30 level hesap arıyorum
Arkadaşlar hesap banlandı
L
5 yıl
2 Yıldır İnternetimin Kopması Ve Yaptığım Çözüm Yolları


Beyler 2 yıldır internetim download yapıldığı anda kopuyor modem arayüzünden bakınca komple hat değerleri görünmüyor sonra yavaş yavaş aşıklar yanıyor ve 1 dk sonra falan internet tekrardan geliyor. telefondan da olsa bilgisayardanda olsa indirme yapılınca internetim kopuyor. Ttnet ile 2 yıldır hep görüştüm 5 6 kere servis geldi. Modemde sorun var dediler modemi servise gönderdim sorun çıkmadı. 2 farklı modem denedim onlarda da kopma oldu. Bina içi hattımda problem var dendi elektirikçi çağırdım kablon çok kaliteli bi sorun yok dedi biz yine de garanti olsun diye direk ana hat kablosuna sigortaların ordan modemi bağladık şimdi direk kutudan gelen internet kablosu modeme bağlı ve hat değerlerim bu şekilde yine internetim kopuyor yine kopuyor fiber olmadığı için geçemiyorum Sizce hala problem ne olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum
L
6 yıl
Pes 2016 my club sunucuya bağlanmıyor
Arkadaşalr bu sabah 7,30 dan beri oyuna giriş yapıyorum ama online bağlanamıyorum acaba sunucu bakımımı var yoksa bende mi bi hata var?
L
6 yıl
İnternet hattı değişme
Merhaba arkadaşlar,Ben binamdaki internet hattından muzdaripim.tam 1 yıldır internet kopma problemleri yaşıyorum 3 kere modem değiştim internet hattım değişti en son geçen ay hiper net geldi ve 35 mbitlik tarifieye geçtim modemden bakıyorum hat değerlerim çok iyi santrale de çok yakınım ama download yapmaya başladığım anda modemde internet gidiyor 15 20 sn sonra geri geliyor bu indirme yaparken hep oluyor. tabi ttnet den de çok geldiler en son problemin benim evden kutuya kadar olan hatta olduğunu saptadık. Kendimde inanırım çünkü bina elektirik hattımızda berbat. 2. katta oturuyoruz 2. kattan zemin kattaki kutuya kadar hattı değiştirmeyi düşünüyorum. Bu işle kim uğraşır maliyeti ne kadar olur bi bilgi verecek var mı acaba?
L
6 yıl
Yıldırımın Deri Zırh Seti
merhaba arkadaşlar. bu 30 seviye görevi beni delirtti. pandomiumda bulunan kanensa ile konuşup görevi tamamlayınca bize yıldırımın deri zırh oaketinden bir tane obje almamızı istiyor bende yeleği seçtim. ondan sonra bulunan görevii almak istediğim de görevi vermiyor ve diyorki zırh setini tamamlaman lazım bu seti nasıl tamamlayabilirim?

http://aiondatabase.net/tr/quest/2989/?sl=1
bu görevi yaorıktan sonra itemi almıştım.
L
6 yıl
Riot Championship riven Veriyor..!
L
6 yıl
Vestel 42PF8575 vs Vestel 42FA8200 yardım
merhaba arkadaşlar tv konusunda yeniyim ve babam sırf uygun fiyata tv alalım dediği için öğrenmeye çalışıyorum konuları ve piyasayı araştırıyorum. aile esnafımız var bize güzel bi imkanla vestel tv verebileceğini söyledi. kusurlarının ve yeni yasanın farkındayım almak istemiyorum ama baba devreye giriyor bişey yapamıyorum. şimdi size şöyle bi sorum var ben bu 2 tv yi karşılaştırdım 42pf8575 daha avantajlı çıkıyor ama 42fa8200 2015 çıkışlı bi tv. vestelde model harf kodlamasını okumaya çalıştım ama tam anlamlandıramadım. hani p neyi simgeliyor f nedir? bunları öğrenebilir miyim. bide 42fa8200 da çerçeve çok inceymiş diğerinde nasıldır bilgisi olan var mı?
L
7 yıl
İnternet Kesilmesi Lütfen Yardım Edin.
merhaba değerli forum üyeleri. Yaklaşık iki aydır bu problemi yaşıyorum modemde dns sönüyor 3 , 4 saniye sonra yanıyor ve 15 sn sonra internetim geri geliyor. önce modem bozuk dedim ve modemi servise gönderdim servisten modemde bişey yok diye geri geldi. Sonra sorun ttnet de dedim ve türk telekomdan toplamda 7 kere evime geldiler, portumu değiştiler adaptör falan varmış onu değştirdiler hatla ilgili hiç bir sorun yok dediler ve gittiler. Bende sorunun binada ki elektirik akımda aramaya başladım binamız 3 yıllık olmasına rağmen sigortamız berbat babam 2,3 kere yeni sigarta taktırdı. Ve bende bu problemin kaçak akımdan kaynaklandığını düşünüyorum siz ne tavsiye edersiniz bilgi sahibi olan bi arkadaşımız var mı aramızda?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.