Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
11 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Youtube Türkiye'nin hunharca kullanımı hk.
Youtube da kaliteli içerik üretenlerden ziyade Türkiyedeki içeriklerin hepsinin çöp olamasının sosyolojik sebebi nedir ?? bi bilen açıklasın örnek:https://www.youtube.com/watch?v=5MpNw5hUjrs işin acı yanı türkiyede kaliteli içerikler make up videoları türkiyede herkezin youtube kanalı açamaması gerekiyor.
7 yıl
Cennet mahallesi benzeri dizi önerisi
Evet beyler tavsiyeleri alam
7 yıl
İshal salgını mi var ?
Beyler dün itaberi ile İstanbul dan Erzuruma geçtim gelir gelmez ishal oldum ve abartısız söylüyorum herkes ishal ciddi ciddi salgın var.
7 yıl
Aynı anda iki lisans okunur mu?
Evet beyler arastirdimda bulamadım aynı anda iki lisans bölümü okunabilir mi? Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen
7 yıl
Bayrak meselesi
Çoğu sefer karşılaştım ülkemize gelen yabancı şarkıcıların hepsi sahnede türkiye bayrağı çıkarmışlardı bunu ilk rockncoke da linkin park dan görmüştüm sonra u2 felan vs vs ilkden itici geliyor du ama sonra bise farkettim adamlar bizden daha iyi biliyor o bayrağın nasıl bayrak olduğunu bunun diğer bir ornegi ise rusell crowe water diviner da göstermişti bizimki çizgi filmden öteye pek geçmedi haksizmiyim
7 yıl
Dünyanın bir ucundan diğer ucuna acılan delikten atlamak
Evet arkadaşlar aklıma takılan bi soru farz edelim dünyanın kuzey kutbundan guney kutbuna acilmiş bir delikten atladık guney kutbuna gelene kadar yer cekimi bize nasil etki ederdi.
7 yıl
Kendi kendini gıdıklayabilen var mı ?
Evet arkadaşlar bugün onedio da gördüm kendi kendini gıdıklayabilen insanın şizofreni olma olasılığı varmış. Tabi tesis konulurken buna bakılmaz ama bütün şizofreni hastaları kendi kendini gıdıklayabiliyormus o degil ayağımda denedim valla gıdıklanıyorum.
7 yıl
Mesut Çevik İfşa
8 yıl
Ultrabook bios sonrası ekran açılmama sorunu
Merhaba arkadaşlar;
Asus s550cm model bir ultrabook var. Dualboot yaparak macOs kurarken biosta Launch pxe oprom seçeneğini enabled edip kaydettikten sonra doğal olarak yeniden başladı bilgisayar ama ekrana herhangi bir görüntü gelmiyor hatta ekranda arkadaki ledler bile yanmıyor sanki ekrana hiç elektirik gelmiyor gibi garantiye gönderecem ama en azından kendim yapabileceğim birşey varsa bilgi verirseniz çok sevinirim.
9 yıl
Acil dış politika ile ilgili
Konu dışında daha çok kişi bulunduğu için buraya actım beyler soru şu "Almanya'nın dış politikada karar alma mekanizmaları ?" Cevaplarınızı bekliyorum . Yardım lütfen
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle