Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
11 Kasım 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
138 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen ay
Ödüllü film adı sorusu

Film eski yapım 1990-2002 arası yapılmış bir film tahminimce, büyücülük içeriyor. Filmin ilk sahnesi ya da son sahnesi olabilir başroldeki oğlan bi kızla öpüşüyor bi göl ya bi nehirin yanında uzanarak, filmin baş sahnelerinde oğlan yasaklı bir büyü yapıyor yasaklı bir şeytanı çağırıyor.

Filmin başka bir sahnesinde ormanda kayıkla geçerken bu çağırdığı insan görünümlü bembeyaz tipte bir iblisin saldırısına uğruyor. Tek hatırlayabildiğim bunlar. Çocukluğumda yer etmiş bi film benim için anlamlı.

Filmin adını bulan, bilen kim olursa 400 tl ödüllendireceğim.

2 yıl
Arızanın nerede olduğunu tespit edemedim(bulana ödül) ##

2 hafta önce hp omen 30L kasa aldım.

kasanın linki :

https://www.hepsiburada.com/hp-omen-30l-amd-ryzen-5-5600x-16gb-256gb-ssd-rtx-3060-freedos-3-0-masaustu-bilgisayar-465l1ea-pm-HBC00000B6M0I


1 haftadır ara ara 2 saniye ekran kararıp sonrasında tekrardan geliyor ve sorunun kaynağını baya araştırdım ama çözüm bulamadım çıldırmak üzereyim. Arızanın nerede olduğunu tespit edemedim(bulana ödül) ##  Sorunun kaynağını bulan arkadaşa 100 tl para göndericem Arızanın nerede olduğunu tespit edemedim(bulana ödül) ## 

2 yıl
üniversite kazandım ama başka bir bölüm yazmak istiyorum.

yazdığım üniversite heyet raporu istiyor, öğrencilik için yazmıştım, tekrar başka bir bölüm yazabilir miyim ilerleyen günlerde?

3 yıl
Vodafone un 21 gündür arızama müdahale etmemesi..
25 ağustos tarihli arıza kaydı başlattım ne ilgilenen var ne de olumlu olumsuz dönüt veren her gün arayıp aciliyet notu düşmekten başka bir şey yapmıyorum. 2 aydır aboneleriyim bu hizmet verenlerin.
Şimdi iptal edersem taahhütü 21 gün internet arızamın çözülmeyişini ve mağduriyetimi gösterebilir miyim cayma bedeli vs için?
3 yıl
Bedellik askerlik başvuru
Arkadaşlar e devletten bedelli askerlik başvurusu yapmak istiyorum ama yapılacak yer göremedim problem nedir?
4 yıl
Arabayı manzaraya çekebileceğimiz yerler
Anadolu yakasında var bildiklerim ama avrupa yakasında hiç bilgim yok. Bilen arkadaşlar var mıdır? arabayı manzaraya karşı çekebileceğimiz, arabanın içinden oturup izleyebileceğimiz yerler?
5 yıl
PUBG yüklenme sorunu
oyunu açarken yükleniyor ekranında kalıyor uçak sesi falan geliyor ve tam son atlama yerinde iken görüntü geliyor ve atlıyorum bunu nasıl çözebilirim?
5 yıl
İnternet Download Manager Kapanma Sorunu
İndirme yaparken istersem sıraya dizeyim istersem tekli indirme olsun idm indirme tamamlandıktan sonra kapanıyorİnternet Download Manager Kapanma Sorunu
5 yıl
TÜRK TELEKOM HIZ PROBLEMİ
an itibariyle ping 150 hız 0.60 upload 3.44 alıyorum.
müşteri hizmetlerine bunu aktardığımda mevcut verilen hızda herhangi bir problem göremediğini söyledi. ve istersem saha ekiplerini yollayabileceğini bunun da ücretinin 50 lira olduğunu aktardı. Gerçekten komik benden kaynaklı olmayan problemler için ne zamandan beri ben para ödemem gerekiyor?? 50mbs hız alırken düne kadar aniden neden böyle bir şey oldu.??
5 yıl
Chrome görsellerde arama sorunu
Eskiden sağ tıkla google görsellerde resimleri aratabiliyordum şimdi öyle bir seçenek çıkmıyor? ne yapmam lazım?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle