Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
05 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
150k+ sıralaması ve kırık obp
mat 14d 19y
geometri 10d 10y
fizik 9d 15y
kimya 14d 11y
biyoloji 14d 11y

yaklaşık olarak netlerim böyle. en kötü senaryoya ayarladım kendimi belki 2-3 doğru falan oynar geometri harici.

ygs 2-273puan 259k

hedefim ytü fizik arkadaşlar (fizik hedefleyip 5.25 net yapmak ironik ama öyle :D) kırık obp'de var oluru var mı bilmiyorum kendimce hesapladım tam olarak son anda girebiliyor gibiyim ama size de sorayım dedim..
7 yıl
arkadaki müziği bulabilecek


hocam ya resmen dilimin ucunda diyebilirim şu arkaplan müziği için ama bir türlü bulamadım yardım edebilecek varsa memnun olurum..
7 yıl
plattan kurtuluş yolları
evet dostlar yine bir plat elo qq konusuyla karşı karşıyayız. plat 3'te takılı kaldım ve habire lose streake girip duruyorum. genelde jungler oynuyorum ve takımımız cidden beş para etmez adamlarla dolu. gank atmama rağmen 3 lane birden düşüyor ve yapabileceğim hiçbir şey yok. adamlar aynı silver gibi. tamam benimde bazı oyunlarım kötü oluyor ama uzun zamandır bu kadar oyundan anlamayan bir topluluk görmemiştim. küfürleri falan katmıyorum kazansakta kaybetsekte belli değerlerimize sövülüyor neler yapabilirim nasıl yükselebilirim hiç bilmiyorum. önerileriniz varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum.
7 yıl
gold'dan kurtulmak
bu golddan kurtulmak için ne yaparız ? geçen sezon boyunca hep jungle oynadım bu sezon jungle carryleyemiyor bu eloda. çünkü 10dkda 30 minion kesen top - mid oyuncuları var ya da 5 kez ölüp amaan afk diyenler dolu.öyle bir hal aldı ki artık oynamaktan çok insanları oyuna döndürmeye çalışıyorum ve bundan cidden çok sıkıldım artık. bunlara karşı ne yapmak lazım ? w/l -lere düştü ve düşmeye de devam edecek çünkü düzgün oynayan 1 insan yok şu eloda artık ne yapabilirim hiç bilmiyorum. duo girecek kimsem yok. ciddiyim gördüğüm en yeteneksiz ve en terbiyesiz oyuncularla karşılaştım şu sezonda. önerilere ihtiyacım var bu elodan kurtulmak istiyorum.
7 yıl
oyunu bilmeyenler tayfası
bunlar sadece bana mı geliyor anlamadım ama herkes lane'ini kaybediyor kimse öne geçemiyor. arkadaş ben böyle birşey görmedim ya. 10 maçta 3 win ile gold 2 ye düştüm daha da yükseliş göremedim. 38 maç olmuş -8 w/l var. her maç takımımız eziliyor. ciddi ciddi oyunu bilmeyen bir kadro var ve hepsi bana geliyor sanırım. evet bu da haftanın bilmem kaçıncı qq konusudur. görüşleriniz varsa alabilirim çünkü çok sıkıldım artık.
8 yıl
unknown error
demin oyuna gireyim dedim kullanıcı adı-şifre'yi yazdıktan sonra logging on.. bölümünde uzun bir süre bekledi sonra oyuna bağlandım ama bu sefer de dakika başı unknown error has occured diyip duruyor. işin garibi yaklaşık 3-4 saat önce arkadaşlarla internet cafe'deyken böyle bir sorun yoktu ama şimdi unknown error diyip duruyor. bu sizde de var mı ?
8 yıl
haksız yere perma
4 gündür oyuna girmiyordum bugün girip prestigious lb alıcaktım. bir baktım perma yemişim. e-maile'de baktım ama birşey yoktu. oxiyle dalga geçtim diye mi oldu acaba
8 yıl
bu platta maç kazanmak şans işi mi ?
plata çıktığımdan beri oyunlar silver oyununa döndü resmen. adc-supp kavgasından dolayı afk kalan bot lane yada jungler'ı blue vermedi diye afk kalan tiplerle oynuyorum. mmr iyi o kadar kötü değil ama anlamıyorum işte. maç kazanmak resmen şans işi oldu gözümde. 0/9 giden adamlar maç kazanıp gg easy diyor o sinirime dokunuyor özellikle. sonuç olarak bu ligde maç kazanmak girdiğimiz takıma mı bağlı olacak ?
8 yıl
manual patch ?
arkadaşlar dün gece oyuna girecekken launcher'da belirlenemeyen hata dedi. düşündüm ingilizce oynuyordum türkçeye çevirdim bu sefer patch atmaya başladı. 1gb kadar sürdü bekledim ama %99'da dondu ve dün geceden beri devam ediyor. yeniden yüklemeyi denedim yine %99da dondu. manual patch falan bulsam düzeltebilir miyim ?
9 yıl
Oyunda Kasma
Şu oyuna başladığım zamandan beri hiç olmayan birşey oldu oyun çok feci kasıyor arkadaşlar. ayarlarım falan hep aynı fakat ne zaman miniona saldırsam oyun donuyor ve farm kaçırıyorum hep. fps hep stabil 60'da ping 88 hepsi aynı ama bu kasmanın sebebi nedir ?

edit:kastıysa lvl atlar birazdan qnq xd falan demeyin ciddiyim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle