Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
A

Binbaşı
26 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
5 yıl
bedava şifresiz instagram takipçi paneli
selam arkadaşlar,

şifresiz instagram takipçi edinmek isterseniz panelimize bekleriz. sevgi ve esenlikle kalın.
www.bedavaturktakipci.com
A
5 yıl
Şifresiz Ücretsiz İnstagram Paneli
Merhaba Arkadaşlar,

Sosyal medya takipçi sayısı sitenizin satış kanalınızın adeta kaderi haline geldi. Ne kadar fazla takipçi artık o kadar ilgi kaynağı ve itibar demek oluyor. Satışlarınızın artması daha geniş kitlelere ulaşmak için özellikle instagram şifresiz takipçi sahip olmak oldukça önemli. Linkini paylaştığım panelden güvenli ve şifresiz takipçiye sahip olabilirsiniz.
http://www.bedavaturktakipci.com
A
5 yıl
Şifresiz Instagram Takipçi Paneli
Merhaba Arkadaşlar,

Sosyal medya takipçi sayısı sitenizin satış kanalınızın adeta kaderi hale geldi. Ne kadar fazla takipçi artık o kadar ilgi kaynağı ve itibar demek oluyor. Satışlarınızın artması daha geniş kitlelere ulaşmak için özellikle instagram şifresiz takipçi sahip olmak oldukça önemli. Linkini paylaştığım panelden güvenli ve şifresiz takipçiye sahip olabilirsiniz.
A
5 yıl
instagram şifresiz takipçi kasma
Merhaba Arkadaşlar,

Sosyal medya artık markalaşma adına son derece önem teşkil ediyor. Artık sosyal medya mecralarında görünmeden iş yapmak oldukça zorlaştı. Hızlı ve güvenilir bir şekilde sahibi olmayı istiyorsanız instagram şifresiz takipçi sayfamıza bekleriz.

İyi çalışmalar,
A
6 yıl
GALAXY S8 VE S8 PLUS ROOT YAPMA REHBERİ
Merhaba arkadaşlar,

Siz değerli forum üyelerine kaynak niteliğinde detaylı bir rehber hazırladım. Cihazlarını root yapmak isteyen bu işlemleri ilk kez yapacak arkadaşlar için hazırlanmış oldukça detaylı ve kolay anlaşılır bir rehber oldu. Sizlerle paylaşıyorum. Herkese iyi forumlar.
https://www.technokaptan.com/galaxy-s8-root-yapma-rehberi/
A
6 yıl
Apple'ın Yeni Dosyalama Sistemi APFS Hakkında Herşey
Merhaba arkadaşlar,

Apple iOS 10.3 güncellemesi ile 30 senelik dosyalama sistemini (HFS) değiştirdi. Konu hakkında 2 gün emek harcayıp kendim hazırladığım detaylı makalemi sizinle paylaşmak istiyorum. Devrim kelimesini kullanmaktan pek hoşlanmıyorum ama gerçekten devrim niteliğinde bu yazılımsal güncelleme hakkında herşeyi öğrenmek istiyorsanız buyurun link hemen altta. Keyifli okumalar.
https://www.technokaptan.com/apfs-nedir-apfs-hakkinda-hersey/
A
6 yıl
HTC M9 Ve 10 İçin Çok Detaylı Rehberler
Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 15 günümü alan Türk sitelerinde şimdiye kadar görmediğiniz derecede detaylı rehberleri bloğumda bulabilirsiniz. Özellikle root'lu ve bootloader kilidi açık HTC M9'u olup tamamen stock roma dönmek isteyenler için harika kaynak rehberlerehttp://www.technokaptan.com/category/rehberler/htc/ buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.
A
6 yıl
En İyi Akıllı Telefon Kameraları Güncel Liste 2017
Merhaba Arkadaşlar,

Bloğumda yazdığım en iyi akıllı telefon kamera listesini sizler için hazırladım. En güncel listeye göre düşüncelerinizi konu altında toplayabilirsiniz. Konuyla ilgili paylaşımım buyrun buradanhttp://www.technokaptan.com/en-iyi-akilli-telefon-kamera-siralamasi/ erişebilirsiniz.

Herkese iyi forumlar.
A
6 yıl
Android 7.0 Nougat Ayrıntılı Güncelleme Rehberi
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle