Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
17 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
232 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 ay
Final Fight neden Xboxta yok ?

90 ların efsane oyunlarını oynayabilmek için Xbox aldım, street fighterın tüm oyunlarını samurai shadown u falan indirdim ama Final Fight ı bir türlü bulamıyorum, çok bilgili değilim, YouTube da xboxta oynayanların videoları var ama aramada bulamıyorum

geçen yıl
I phone xr, normal konuşmada ses gidip gelmiyor, whatsapp aramasında ses gidip geliyor sorunu

Telefonu yaklaşık 2 ay önce aldık arkadaşa, normal arama yapınca sesi gelmiyor ve bizi duymuyor, whatsapttan arayınca konuşabiliyoruz, bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar ?

geçen yıl
Robot süpürge tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba, yaşlı annem için bir robot süpürge almak istiyorum, internetten araştırdım ama kafam iyice karıştı, yok konum yok harita, böyle yere bırakınca tüm evı supuren silen annemin bir şey yapmasına gerek kalmayan bir süpürge yok mu acaba ? Biri olmazsa ayar yapamaz çünkü, yani çalıştırınca evi süpürüp gelip kendini şarj istasyonuna yerleştirecek uygun fiyatlı bir model önerisi istiyorum, yani ayarlarını yapması en kolay modeli

2 yıl
Yeni taşındıgmız yerde internet altyapısı yok, taşınabilir modem tavsiyesi istiyorum

Herkese merhaba arkadaşlar, bir yakınıma yardımcı olmak için açıyorum konuyu, yeni taşındıkları yerde turk Telekom altyapısı yok, yani taşınabilir modem lazım, arastırdım ama anlayamadım pek, evde 5 kişi internet kullanıyor, kablosuz taşınabilir modem tavsiyesi istiyorum, konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Onlarda anlamadıkları için 200 lira falan fatura ödeyen var içlerinde

2 yıl
Ttnet abonelik iptali

Yaklaşık 2 ay önce İstanbul’dan taşındım, yeni taşındığım yerde fiber olmadığı için yeni teklifte bulundular, taşınma zaten zorlu bir süreç pek ilgilenemedim, gidip en ucuz tarife olan 8 mbit 59 liraya abine oldum ve taahhüt imzaladım 2 yıllık, internetle eskiden çok işim olmadığı ıçın yetiyordu ama şimdi yetmiyor, araştırıp kablonete geçmeye karar verdim, ttneti aradım, eğer iptal ederseniz 768 lira iptal bedeli gelir dedi yetkili arkadaş, bir kaç yerde 12 aydan fazla taahhüdü bozmanın cezası yok yazıyor, bunun doğrusu nedir arkadaşlar ? İptal edersem gerçekten bu cezayı alabilirler mi ?

2 yıl
Turk Telekom faturasıza geçişte bedava internet yok mu ?
Babamın hattını taşıdım ama bedava internet bulamadım, 30 GB bedava yazıyordu bazı yerlerde ama mesaj gonderınce kampanyamız bitmiştir yazıyor
2 yıl
Ipad galeride video düzenlerken videonun kaybolması
Biraz önce 9 yıllık bir videomu kesip bir yere koyacaktım, düzenleye girdim, iki seçenek çıktı, yeni video olarak kaydet ve video olarak kaydet gibi bir şeydi, video olarak kaydet seçtim, 6 dakikalık videonun 22 saniyesini kaydettim, 6 dakikalık video kayboldu, bu videoyu siliyor mu böyle durumda ? O videoya bir daha ulaşamaz mıyım ?
2 yıl
Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ! Nerde Ramazan paketleriniz ?
Şu karantina günlerinde, evden çıkmanın yasak olduğu günlerde dahi internet paketi vermeyen 3 büyük operatörümüz, razamanda da paket vermeyecek galiba, bu cimri şirketlere mecburen para kazandırıyoruz !
3 yıl
Vodafone taahhüt bozma
Merhaba arkadaşlar, ablam iki gün önce türk telekomdan vodafone a geçti, ev en üst kat ama vodafone sadece bir yerden çekiyor evde, faturali taahhüt bozmanin cezası nedir bilen var mi ?
3 yıl
telefonla konuşurken başka biri arayınca bildirim gelmemesi TÜRK TELEKOM ile ilgilimi ?
geçen ay turkcellden türk telekoma geçtim ama böyle bir problem yaşıyorum, biriyle konuşurken başka biri arayınca turkcell kullanırken telefonum çalıyordu ve arayanı görüyordum, şimdi ne bildirim geliyor nede cevapsız çağrı görünüyor telefonda, bu kullandığımız operator ilemi alakalı yoksa telefonla ilgilimi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle