Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
15 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
245 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Oyun açılmıyor intel ekran kartını devre dışı bırakmam gerekiyor.

Öncelikle bu sorun laptopta gerçekleşiyor. Valorantı açıyorum client ekranda düzgün bir şekilde görüntülenmiyor. Resimde attığım şekilde görüntüleniyor. Bu sorunu çözmek için aygıt yöneticisnden intel ekran kartını devre dışı bırakıyorum. Bunu yaptığımda düzgün bir şekilde client ekranı geliyor ve oyuna giriş sağlayabiliyorum ama tabi intel ekran kartını devre dışı bıraktığım için oyun 5 fps oynanıyor. inteli tekrar etkinleştirdiğimde ise aynı şekilde oyun düzgün bir şekilde görüntülenemiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.client bu şekilde görüntüleniyor.

2 yıl
Zowie ec2-a sağ tık çift tıklama sorunu

Başlıkta da yazdığım gibi sağ tık çift tıklıyor.Garanitisi bitti tamir ettirmem münkün mü ? . Yenisini almak çok pahalı olacak. ne yapmak lazım çöpe mi atıyım .

2 yıl
Sizce nereyi tercih etmeliyiz 118bin
Merhaba kardeşim 118 binde ilköğretim matematik istiyor bütün şehirleri yazdı bazı doğu yerleri hariç Hakkari gibi. Sizce başka neler tercih edebilir çünkü tutmama ihtimali var bu sene herkes mat yazabilir ve sıralamalar düşebilir. Sinop 126bin ile alırken tutmama ihtimali var diyor siz ne diyorsunuz?
2 yıl
lol west pingim arttı
Her gün sabit 63 ping ile oynuyordum dün akşam başladı ve şu anda devam ediyor sabit 77 85 ping arası değişiyor yardım edebilir misiniz çok rahatsız oldum. tr de pingim değişmedi sadece westte değişti.
2 yıl
3000-3500 bu hazır sistemi almak mantıklı mı?
2 yıl
Ping ve packet loss sorunu
Dün hiç bir sorunum yokken bu gün birden bire oyunlarda ping ve packet loss ile karşılaştım acaba ne yapmam gerekiyor. 35 download ve 2.8 uploadım var bunlarda hiç bir sorun yok .ama oyunlarda pingim çok kötü durumda 60 olan pingim 100 oldu tr sunucusunda 20 olan 60 oldu .ttneti aradığımda ping ile ilgili bir şey yapamadıklarını sorunun benimle alakalı olduğunu söylüyorlar.
3 yıl
Max 8 bin tl kasa toplama yardım
Merhabalar oyun amaçlı bir kasa toplamayı düşünüyorum 144hz monitörüm var şöyle bi sistem yaptım kendimce araştırarak önerilerinizi bekliyorum 1 ay sonra alacağım fiyatlarda oynama olur mu indirim yapan siteler var mıdır
3 yıl
Zowie ec2a tuş atması yapmak mümkün müdür?
Merhaba klavyemde k tuşu bozuldu atmakta istemiyorum zaten çok kullandığım bir tuş değil. Fareye atamak mümkün müdür acaba soldaki 2 tuştan birine.
4 yıl
34 binde olan birisi hangi bilgisayar mühendisliğini tercih etmeli Ege , 9 eylül yoksa Gebze mi ?
Evet bu 30 40 bin aralığında olan ve bilgisayar mühendisliği yazacak arkadaşlar nereyi tercih ediyor ve nedenlerini yazabilir mi çok arada kaldım ve ne gibi tavsiyeler verirsiniz .
4 yıl
Laptopa monitör bağlıyabilir miyim ?
Merhaba su anda laptop kullaniyorum fakat bu yıl sonunda masaüstü bilgisayar toplayacağım su anlık laptopta kullanmalik 1ms 144hz 24 ekran bir monitör tavsiyesi bekliyorum ilerde 1080ve üstü bir cihazda kullanacağım su anlık 1050 laptop var . Bütçe 2000 civarı birde laptopta dp yok sadece hdmi var bu yüzden 120hz mi olur yoksa daha düşük mu destekler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle