Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
17 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
10 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Avatar hakkında
Herkeşe slm öncelikle. Bu avatar filminin kısa bi devam filmi çekilmişti diye bir duyum almıştım ama tam emin değilim böyle bişey varmı varsa adı nedir. bilgisi olan bi yardım etsin.
8 yıl
Yeni açılmış hesapla botlarla vs atarken DROP yemek. Afiyet olsun..
Evet beyler bayan kendime yeni bir hesap açayım da xp kasayım dedim oyuna girdim giriş botlarını seçtim oyun başladı aa oda ne oyun gitti hay dedim ttnet yapağın işi dedim alt tabla masa üstüne döndüm ve net var mı dedim baktım net var hayret dedim ttnetin yamuğu değil. Sonra ülen dedim riot yapacağım işi kaydırakta kaydırayım dedim gene server mı göçtü açaba dedim yooo gayet de normal server herşey yerli yerinde göçtüğü felan yok. Sonra oyuna bağlanayım dedim oda ne ağlantılarımı kontrol edecekmişim çünkü sunucuya bağlanamamışım. 5 dk geçti hesabı açtım gene direk karşılaşma geçmişine baktım ve karşılaşma geçmişi ilk günkü kadar beyazdı :D. Adam resmen drop deniyordu... https://hizliresim.com/3avOq9" data-href="]https://hizliresim.com/3avOq9">
8 yıl
pokemon Sezon 1 Bölüm 37
daha önce konusu geçti mi bilmiyorum konuyu nereye açacagımı da bilmiyorum ama bu bölümde ash ditto ya karşı balbazarı seçiyor. ilk saldırı olarak da jilet yaprak saldırını söylüyor. şimdi bunda ne var derseniz orada yanlış duyuyorumdur umarım jilet yaprak yerine yaprağın ''r'' siz halini söylüyor. ulan çocukken izliyorduk biz bunu gerçi büyüdüm hala izliyorum ama bu sefer bu dikkatimi çekti :D

05:15 de söylüyor!!

https://www.youtube.com/watch?v=FOhZUCMSJnA
8 yıl
ZiNNuReYN Klan Alımı
Herkese iyi oyunlar..

Kendi halimizde oyunumuza bakıyoruz. Artık 10 vs 10 savaşlar tat vermez oldu bu yüzden savaşları 15 vs 15 yapmak istiyoruz.

Klanın genel kuralları bunlardır (Açıklamada yazanlar)
1))Klanın AMACI KLAN SAVAŞIdır.Savaşmıyorsan GELME, gelip savaşmazsan ATILIRSIN.
2))Genel bağış OKCU-DEV.
3))Savaş zamanı ÖZEL İSTEK serbesttir.
4))Bağış zorunluluğu yoktur ama atarsan sana faydası vardır.
5))KÜFÜR olmasın canlar üzülmesin. İYİ OYUNLAR....

Diğer konuları klanda konuşuruz gelmek isteyen olursa. ''El Karia tanıyorum donanım'' yazarsanız alırım klana. İYİ OYUNLAR...

Klan Adı: ZiNNuReYN
Klan Etiketi: #P2OGU20V
Kazanma 23 Kaybetme 2
Klan 4 leveldir.
8 yıl
TMS'in Nuri Alçoy'a bağlaması..
adamlar resmen gazoza ilaç atmadan işe giriştirler ee nediyonuz ??
8 yıl
Oyunun toplam altin ve iksir maliyeti?
Herkese iyi akşam ve oyunlar. Oyunun toplam altın ve iksir maliyeti nedir mesela bir top atar toplan şu kadar altına 6 top atar toplan şu kadar altına yükselir gibi. Bunun hakkında bilgi edine bileceğim bir site var mıdır.
9 yıl
Team fight
Sa. tam team fighta girerken oyun gidiyor. Her şey slow motion. Nette var ama bu neden oluyor ??
9 yıl
Kumanda
İyi akşamlar acer x1110 kumandası arıza yaptı bundan bulma şansın var mı? yada başka bir cihazın kumandası olma ihtimali varmı?
10 yıl
yeniden bağlan
oyuna girecekken girmedi bir süre bekledim baktım aynı şekilde duruyor. sonra kapatıp açtım. kullanıcı adımla şifremi yazıyorum bir buçuk saat önceki oyun için hala yeniden bağlan diyor. hatta arkadaşın bilgisayardan denedim aynı şekilde. bunun nedeni nedir bilen var mı?
10 yıl
IP boost
arkadaşlar oyuna girdim oyun bitince IP bost takviyesi vardı. ne zaman başladı ve ne zamana kadar sürecek bilgisi olan varmı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle