Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
25 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
414 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
eFootball PES 2020 XBOX ONE ANA KONU DEMO GELDİ
eFootball PES 2020 XBOX ONE ANA KONU DEMO GELDİ

10 Eylül 2019
PES 2020'de sahada gerçekleştirilen her hareketin, en dikkatli futbol hayranlarının bile detaylı incelemelerine yanıt vermesini sağlamak adına mümkün olan her noktada uzman görüşlerine başvuruldu.

En önemlisi de geliştirme ekibi, etrafındaki alanı okuyabilme ve geçilemez olarak görülen defans hattının en küçük boşluklarından sıyrılma yeteneğine sahip olan Andrés Iniesta'nın bu doğuştan gelen yeteneğini yeni, dinamik bir top sürme tekniğine yansıtmak için Iniesta ile yakından çalıştı.

Serinin hayranları kabul edecektir ki aslına uygunluk, PES'te her zaman çok önemli olmuştur ve bu durum, sahadaki başarılarınızda olduğu kadar başarısızlıklarınız için de geçerlidir.

Bu felsefe doğrultusunda PES 2020'de oyuncu hataları gerçekçi bir şekilde resmedilerek rakipleriniz tarafından yapılan dikkatsizce hatalardan faydalanabilmeniz için daha çok fırsat yaratılacak ve aynı şekilde oyununuzu isabetli bir şekilde oynamanızı sağlamak için müsabakanın her anını yaşamanız ve solumanız adına sizi teşvik edecek.

Ayrıca topun kontrolünü kişisel oyun tarzınıza uygun bir şekilde sağlamanıza imkan veren çeşitli yeni ilk dokunuş teknikleri de eklendi.


Xbox Store Standart Sürüm -- 345,00 TL
Xbox Store Legend Sürüm -- 497,00 TL


Ön sipariş bonusu:
• 10 maç kiralık Andrés Iniesta
• 1000 myClub coins

Standart sürüm içeriği:
• 10 maç kiralık Ronaldinho 2019
• 10 maç kiralık Lionel Messi
• Seçkin Menajer (3 Oyuncu) x 10 hafta
• 3 Oyuncu için Kontrat Yenileme x 10 hafta

Legend sürüm içeriği:
• PES Legend Oyuncu
• Ronaldinho 2019
• 10 maç kiralık Lionel Messi
• Premium Oyuncu Menajeri (3 Oyuncu) x 30 hafta
• 3 Oyuncu Kontrat Yenileme x 30 hafta6 yıl
PES 2017 XBOX ONE ANA KONU & ONLİNE OYUNCULARI
Baktım oyunun ana konusu vs yok. Burda dursun bu konu bir ara düzenlerim.
Oynayanlar varsa gamertag bıraksınlar ekliyim ana sayfaya.
Geçen sene almadım ama bu sene önsipariş ile aldım. Oynayanları beklerim.

Gt: orihorn
7 yıl
silinsin...
silinebilir...
7 yıl
PLANTS VS ZOMBİES :GARDEN WARFARE 2 XBOX ONE ANA KONU 2016
PLANTS VS ZOMBİES :GARDEN WARFARE 2 PLANTS VS ZOMBİES :GARDEN WARFARE 2 XBOX ONE ANA KONU 2016

 PLANTS VS ZOMBİES :GARDEN WARFARE 2 XBOX ONE ANA KONU 2016

 PLANTS VS ZOMBİES :GARDEN WARFARE 2 XBOX ONE ANA KONU 2016

PopCap'ın başarılı oyunu Plants vs. Zombies: Garden Warfare, multiplayer odaklı deneyim sunuyordu. Microsoft'un E3 konferansı sırasında Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2'nin duyurusu yapıldı.

Yeni bir dünyaya ve yepyeni karakterlere sahip olacak olan oyun 2016'nın bahar döneminde piyasaya çıkacak.oyun xbox one,ps4 ve pc için çıkış yapacak.


official site:https://www.pvzgw2.com/
7 yıl
XBOX ONE-XBOX SERİES X/S GARANTİ DURUMLARI(YURTİÇİ-YURTDIŞI)
konsol için:
önce bilgisayardan live hesabınızdan oturum açarak cihazınızı burdan cihazı kaydet seçeneği ile cihazınızın seri numarasını cihazınızı kayıt altın alın.cihazınız avrupa ise 2 sene garantisi olduğunu göreceksiniz.ingiltere ve diğer ülkeler 1 sene garantilidir.yurtiçi resmi garantili olanlarda bazen yanlış yazabiliyor.fatura ile beraber müsteri hizmetleri ile görüşürseniz 2 sene olarak güncellerler.tabi geç kaydederseniz ona göre süre azalmış olur.

gamepad için(elite ve özel seri içinde geçerli):
yine bilgisayardan live hesabınızdan oturum açarak cihazınızı burdan seri numarası ile kontrol edip garanti süresini görebilirsiniz.yurtdışı ve ithalatçı gamepadler 1 sene garantilidr.

-konsol veya aksesuarlarınızı yollarken size yollana servis numarasını yazınız.

-kargoyu ups ile size gelen kod ile karşı ödemeli şekilde yollayın

-stok varsa genelde aynı gün değişim ürününü yolluyorlar.

MİCROSOFT XBOX MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI: 0212 375 52 32
7 yıl
RESİDENT EVİL:REVELATİONS 2 & HD REMASTER XBOX DOUBLE KONU
RESİDENT EVİL HD REMASTER 20/01/2015


 RESİDENT EVİL:REVELATİONS 2 & HD REMASTER XBOX DOUBLE KONU


 RESİDENT EVİL:REVELATİONS 2 & HD REMASTER XBOX DOUBLE KONU
Hayatta kalma mücadelesi-korku türlerini konu alan oyun şimdi yeniden karşınızda! Resident Evil'ın yeni düzenlenen HD sürümüne bir göz atın. 1998'de, bir özel kuvvet timi, Raccoon City'nin varoş bölgelerinde cereyan eden garip cinayetlerden bazılarını araştırmak üzere bölgeye gönderilir. Tim bölgeye daha yeni ulaşmıştır ki; kana susamış bir köpek sürüsü onlara saldırır ve tim mensupları, yakınlardaki bir malikaneye sığınmak zorunda kalırlar. Ancak, havada ağır bir ölüm kokusu vardır. Onlar hayatta kalma mücadelesi verirken, malzemeleri kısıtlıdır.
RESİDENT EVİL:REVELATİONS 10/03/2015


 RESİDENT EVİL:REVELATİONS 2 & HD REMASTER XBOX DOUBLE KONU


 RESİDENT EVİL:REVELATİONS 2 & HD REMASTER XBOX DOUBLE KONU

Oyunun ana karakterlerinin Claire Redfield ve Marry Burton olduğu da açıklandı. Serinin hayranları Claire'i yakından tanıyorlar. Marry Burton ise tahmin edeceğiniz üzere efsanevi Resident Evil karakteri Barry Burton'ın kızı.

RE: Revelations 2'de Claire'in ana rolde olacağı, Marry Burton'ın ise destek karakter gibi hareket edeceği vurgulanıyor. Öyle ki ana senaryosu co-op olarak da oynanabilecek oyunda sadece Claire öldüğünde "Game Over" yazısını göreceğiz. Bu arada Claire'in büyüdüğü ve biraz farklı göründüğü de gözümüze çarpıyor.

Konusu Resident Evil 5 ve Resident Evil 6 arasındaki bir zaman diliminde geçecek olan Resident Evil: Revelations 2'de kaçırıldıktan sonra terk edilmiş bir adadaki gözaltı tesisinde uyanan Claire ve Marry'nin öyküsü anlatılacak.

Tıpkı ilk Revelations oyunu gibi bu oyunda da aksiyon tabanlı değil, korku-macera tabanlı bir oynanışın olacağı söyleniyor. Ayrıca oyunda "Afflicted" adlı yeni bir düşman türünün olacağı ve bu düşmanın hızlı hareket edip ağır hasar verdiği belirtiliyor.
8 yıl
TEKKEN 7 XBOX ONE ANA KONU
TEKKEN 7 UNREAL ENGİNE 4 İLE GELİŞTİRİLİYOR


 TEKKEN 7 XBOX ONE ANA KONU
Bandai Namco'nun ünlü dövüş oyunu serisi Tekken'in yeni nesil oyunu Tekken 7 duyuruldu. Oyun hakkındaki önemli detaylardan birisi Unreal Engine 4 kullanması oldu. Serinin yaratıcısı Katsuhiro Harada, böylece yeni nesil görseller sunabileceklerini söylüyor.

Şu an için oyunun hangi platformlara çıkacağı resmi olarak açıklanmadı, ama Playstation 4 ve Xbox One için çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor. Diğer taraftan yetkililer oyunun Unreal Engine 4 kullanmasından ötürü her platforma uyarlanmasının kolay olacağını belirtiyorlar.
8 yıl
PRO EVOLUTION SOCCER 2015(PES 2015)XBOX ONE&360 ANA KONU
[/simage]


Pro Evolution Soccer 2014'te yeni oyun motoru kullanan ama serinin hayranlarının çoğunu mutlu edemeyen Konami serinin bu yıl çıkacak oyunu PES 2015'in "tamamen farklı" bir oyun olacağını söylüyor. Konami Avrupa başkanı Shinji Hiran'nun açıklamaları şu şekilde:

"İngiltere stüdyomuzda tam olarak ne yaptığımızı size açıklayamam, ama sıradaki proje üzerinde çalışıyorlar ve Avrupalı insanların isteklerini gözetiyorlar. Bu çalışmalar seriyi tüm dünyaya yayma çalışmamızdır; yani oyun sadece Japonlar tarafından geliştirilmiyor."

"PES serisinde ne tür hatalar yaptığımızı biliyoruz. Bu sorunlar üzerinde çalışıyoruz. Serinin yeni oyunu (PES 2015) tamamen farklı bir oyun olacak. 2014 serinin bir sonraki aşamaya geçiş yılı, yani beklentilerinizi arttırın."

Bildiğiniz gibi PES 2014 yeni nesil için piyasaya çıkmamıştı. Konami'nin daha önceki açıklamalarında PES 2015'in yeni nesil için geleceği belirtilmişti. Yetkililerin de söylediği gibi beklentilerinizi yükseltin.
8 yıl
PLANTS VS ZOMBİES:GARDEN WARFARE (PS3&PS4) ANA KONU
PALNTS VS ZOMBİES:GARDEN WARWARE


 PLANTS VS ZOMBİES:GARDEN WARFARE (PS3&PS4) ANA KONU


 PLANTS VS ZOMBİES:GARDEN WARFARE (PS3&PS4) ANA KONU
İlk başta Xbox 360 ve Xbox One için çıkan Plants vs. Zombies: Garden Warfare'ı gelecek ay PC'de göreceğiz. Geçtiğimiz gün bazı Teaser çalışmaları sunan Electronic Arts ile PopCap, beklenen duyuruyu gerçekleştirdi.

Yapılan açıklamalara göre Plants vs. Zombies: Garden Warfare, 22 Ağustos tarihinde PS3 ve PS4 için yayınlanacak. Oyunun PS4 sürümü 1080p çözünürlükte, 60 FPS akışında çalışacak. Her iki sürümde de, Xbox kanadına sunulan ücretsiz DLC'ler aynen yerini alacak.
8 yıl
MORTAL KOMBAT X (XBOX ONE&360) ANA KONU 14/04/2015
MORTAL KOMBAT X


XBOX ONE&360 14/04/2015


 MORTAL KOMBAT X  (XBOX ONE&360) ANA KONU 14/04/2015


[simage] MORTAL KOMBAT X  (XBOX ONE&360) ANA KONU 14/04/2015[/simage]


[simage] MORTAL KOMBAT X  (XBOX ONE&360) ANA KONU 14/04/2015[/simage]


[simage] MORTAL KOMBAT X  (XBOX ONE&360) ANA KONU 14/04/2015[/simage]VİDEOLAR
OYNAYAN OYUNCULAR GAMERTAG LİSTESİ
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle