Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
J

Binbaşı
11 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
2 yıl
Adaptör hakkında bir soru
Xbox 360 e konsolun adaptörü bozuldu. Normal xbox360 adaptörü uyumlu mudur acaba ?
J
5 yıl
Bluetooth Kulaklık Önerisi
Arkadaşlar kafa üstü bluetooth kulaklık almak istiyorum. Desibel olarak yüksek ses veren ve bas ağrılıklı bir kulaklık arıyorum. Tabi her zamanki gibi çok da para vermek istemiyorum Philips kulaklıklar genelde yüksek ses vermiyor gibi bir ön yargım var, ne dersiniz?

Philips sbh3185 vs Jbl T450bt ne sizce hangisi?
J
5 yıl
Portal Sekmesi
Cihaz SONY Z5 6.0
portal kısmına girince video haberin videosu görünmüyor, altta ilgili videolar görünüyor. Video Haber e tıklanınca ya açılmıyor ya da bazıları açıldığında haberin videosu çıkmıyor.

metin bazlı bir habere tıkladığımda (örneğin galaxy s8 haberi) sayfayı aşağı indirdiğimde bir iki sn sonra sayfa yukarı taşınıyor.
J
5 yıl
15 şubat güncellemesi
Çok sayıda sayfa içeren konularda konunun açılma hızı biraz daha iyi. 850 sayfalık konu hemen açılırken 1250 sayfalık bir konunun son sayfasına gitmek için sayfanın yüklenmesi 4 5 saniyeyi geçiyor. Şu an hız ve performans ana daha stabil gibi. Bildirimlerin en iyi olduğu sürüm ilk sürüm idi galiba. Bazen keyfi olarak bildirim geliyor. Süreklilik yok. Saygılar.
J
5 yıl
Birkaç görüş
Mesaj ya da favori konu bildirimlerin tıklandiktan sonra kırmızı bildirim sayısı göstergesi kayboluyor.

Sayfalar dikey olarak açılıyor aşağı doğru , dizayn güzel ama bir sonraki sayfaya geçiş çok yavaş. Sayfa yüklemesi uzun sruyor .

Şimdilik bu kadar. Saygılar.
J
6 yıl
PES 2016 KUTULU 99 TL
Valla Black friday pes e yaramadı ama Teknosa bu sabah indirimin kralını yapmış.

Kaçırmayın derim
J
8 yıl
GDR PREVİEW SONRASI BİLDİRİM SORUNU
Lumia 925 e GDR3 Preview sürümü yğkledikten sonra twiter hariç dğer programların bildirimlerinde sorun yaşıyorum. Viber kullanıyorum ya da skype, bildirimler bir türlü gelmiyor. GDR3 den geri de dönemiyorum galiba. Bu sorunu aşan oldu mu hiç?
J
8 yıl
XPERIA Z SİMKART YUVASI SORUNU
Arkadaşım simkart yuvasına sim kartı abanarak sokma suretiyle yuvayı bozdu. Servise yolladık garantili cihaz ama malum kullanıcı hatası sebebiyle anakart değişimi yapılması gerekir diye rapor geldi. Tahminen telefon fiyatına yakın bi fiyat anakart. Simkart yuvasını değiştirmeyi başarabilen bi yer var mı hiç bildiğiniz?
J
9 yıl
Softbank Unlock başlamış!
Japon softbank operatoru unlock konusunda cok kati malum. Mail bile attim unlock icin ama Yoshimura adindaki saygideger(!) eleman bana son versiyona guncelleyip wifi uzerinden ipod olarak kullanabilirsin diye mailimi cevapladi sagolsun :) gecen gun yine bir bakayim dedim unlock var mi diye, serverlarin acik oldugu ve unlock islemi yapildigi aciklanmisti ama fiyat masallah denecek cinsten, su an en ucuz 387 TL .

200 TL ye kadar psikolojik sınırım var, umarım düşer :) siz verir miydiniz şu saatte 400 TL civari para unlock için?
J
9 yıl
Softbank (Japon) sim kartı olan?
elinde softbank operatörüne ait sim kart olan varsa benim ile iletişime geçebilirse sevinirim. Sim kartsız aktive ettim, Push çalışmıyor. Tekrar restore edip orjinal kartla aktive etmek istiyorum. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.