Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
16 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 ay
Windows store oyunları Gamepad tanımıyor?

Merhaba arkadaşlar windows10 işletim sistemi, gamepadi tanıyor, Windows store dışından yüklenen oyunlarda çalışıyor. Fakat Windows store oyunları ni açtığımızda Gamepad yok diyor? Sizce sebebi ne olabilir?

6 yıl
1050 TI 4GT Low Profile
Merhaba arkadaşlar,
Slim kasa pc toplamayı düşünüyorum. Msi GTX 1050 TI 4GT LP düşük profilli ekran kartına baktım, bugün itibariyle türkiyede satışı yok sanırım. Amazonda gördüm, 160 euro fiyat var, Türkiyeye sipariş etsek ne kadar vergi biner buna? Ya da yakın zamanda burda satışa çıkar mı?

8 yıl
Windows 8 orjinal lisans
Merhaba, arkadaşlar geçen gittigidiyor'da Windows 8 lisansı satan bir kaç kişi gördüm. 50 tl ile 150 tl arasında ucuz yoldan orjinal lisans sattıklarını söylüyorlar.. Alanlardan geri dönüşleri de olumlu gördüğüm kadarıyla, bununla ilgili bilgisi olan varmı ? Bende almaya niyetlendim, fakat dolandırıcılık olabilir diye vazgeçtim.. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
8 yıl
Sistem tavsiyesi, çizim ve grafik için 3000tl
Merhaba arkadaşlar, Grafik ve çizim işi ile uğraşıyoruz. 3000 tl bütçemiz var iyi bir kasa toplamak istiyoruz, tavsiyelerinizi yazarsanız seviniriz. Teşekkürler..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle