MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
28 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Turknet ilk haftadan pişman ettirdi! sorunumu anlatamıyorum (DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET)
VDSL Türk telekom'dan Turknete geçiş yaptım. yine VDSL olarak. Saat 16 ile 24 arası hiçbir sayfaya giremiyorum kafayı yiyeceğim. Şimdi ben konu açacaktım baktım internet bağlantısı yok DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET diyor. birkaç kere yenileyince düzeliyor. Önbellek demeyin tarayıcı demeyin cmd hepsini yaptım. Telefonda da aynı şey..

Telefondan ne twittera ne instagrama hiçbir yere giremiyorum. Bunlara destek kaydı açtım. Hız testinde hızım 34 çıkıyor bir şey diyemiyorum. Ani kesinti mi nedir bilmiyorum ben pingin ne olduğunu bile bilmiyorum. Allah için ben bu sorunumu nasıl anlatacağım bu adamlara? İstanbul'un orta yerindeyim çölde de değil.

Çok pişmanım.... saat 16 - 24 arası en çok kullandığımız zaman yahu zaten


4 yıl
Tost makinesi elektrik almasına rağmen ısınmıyor?
Bu sabah makineyi açtım derecesi 3'teydi. Bende çok ısındığını görünce 1 yaptım.O arada sönmüş.Vidaları söktüm, kontrol kalemiyle baktım tüm bağlantı yerlerinde makinenin her yerinde elektrik var.Sorunu nasıl tespit edebiliriz acaba anahtarı mı bozuk ? Yardımcı olursanız sevinirim :)4 yıl
Türkiye'de futbol niye mi öldü ?
Sıradan maçları bile şifreli paralı kanaldan izletirseniz,
Amatör kulüplere destek olmazsanız,
Amatör ruhu öldürürseniz,
Süper ligi tanrılaştırırsanız (Haşa)
Aziz tipli adamlar hep başkan kalmalarına müsade ederseniz,
En ufak lig maçında bile şiddet ve ötekileştirmeyi özendirip desteklerseniz,
Anadolu’da yetişen gençlerin önünü açmayıp boğarsanız,
Anadolu kulüplerine bakmazsanız, Kendi evinizde böyle intihar edersiniz.
Önceden futbol da centilmenlik vardı. İnsanlar pazar gününü iple çekerlerdi maç seyretmek için. Şimdilerde onun da tadı tuzu kalmamış. Yazık...
4 yıl
TT Taahhüt onayı verdiğim halde 3 aydır her ay için 100 lira çekmiş! / İSS Önerisi
Üç ay önce mh den aramıştılar ve taahhüt bitiyor tekrar devam eder misiniz 24 ay t. dediler.Bende onayladım tamamdır dediler ama meğer hiçbir şey yapmamışlar.Üç aydır 100 lira çekmiş otomatik ödeme talimati yaptığım için takip edemedim.Bugün şikayet ettim.Konuşma kaydı zaten var.Şimdi bunlar bana her ay için 40 lirayı geri ödediklerinde devam etmiş mi oluyorum ? ben iptal edip çıkmak istiyorum...

Daha önce buna benzer birşey yaşayan var mı acaba ? Türkneti düşünüyorum bir deneyeyim ama türk telekom hattımı kapatırsam uzun sürmezmi internetin bağlatılması ?
5 yıl
$0.99 Kargo Dahil (istediğiniz resim yazı) Mousepad***Kozmetik Çanta***Photo Book***
http://www.artscow.com/photo-gifts/mousepad/large-mousepad-160

Buraya girdikten sonra create'a tıklayarak istediğimiz resmi veya yazıyı seçip üstüne koyduktan sonra satın al diyoruz. Z099MOUSEPADGGPB5 kodunu yazıp uygula diyoruz tutar 1 dolara düşüyor PAYPAL ödeme sayfasındada görürsünüz 1 dolar olduğunu..

Daha önce bu siteden bir kaç alışveriş yaptım baskı kaliteleri çok iyi, geçen senede 1 dolara mousepad konusu vardı bilenler vardır belki..

Z099MOUSEPADGGPB5

Eski konudan bir SS-------------
Kozmetik Çanta 1 dolar
http://www.artscow.com/photo-gifts/all-cosmetic-bags

KOD: Z2N836MEG
Kozmetik çantadan 1 dolara almıştım 1 ayda gelmişti. bu da en az mouse pad gibi seçtiğim resmin baskısı kaliteli bir ürün

6"x 6" ve 7"x 5" Foto kitap
http://www.artscow.com/photo-gifts/specialbook

KOD: Z099PHOTOBKS58WT5
6 yıl
VGA çıkışlı dizüstü PC'yi HDMI çıkışı TV'ye bağlama ?
Bu samsung smart tv'de VGA çıkışı yok boş yere HDMI kablosu aldım, yıllardir farketmedim leptopta HDMI çıkışı olmadığını, VGA var nasıl görüntüyü TV'ye aktarabilirim ? netteki konularda eski..
6 yıl
Otobüsteyim telefonu ekrana bağlama ? (şarj ediyor içinden video filan izlenmiyor programı var mı?)
Otobüsteyim 18 saat yol telefonda video/film var ama şu karsimdaki ekrana nasıl bağlarim.Flash bellek okuyor ama içinde bir şey yok fazla..acaba telefonun içindekileri görüntülemek mümkün mü ?
6 yıl
Nokta kadar uçuşan şeyler evde her yerde ısırıyorlar!(Pire midir nedir)[SSli]
Lütfen yardım edin lanet şey bunlar ya öyle bir ısırıyorlar ki ne bunlar Allah için çözümü ne nokta kadar zıplıyorlar uçuşuyor yani uçmuyor halının üstünde 2 tane gördüm fotoğraf çektim çok değişik makineyle süpürdükte nedir bu ilacı var mı pire mi ne :( mahfettiler kollarımı ya
6 yıl
Niçin oldu bu? (Millet geçenkine nazaran %9 daha düşük oy verdi AK Parti'ye)
Hayır. Hiç kimse 'ama Guardian, ama New York Times, ama paralel' falan diye söze başlayıp mazeret aramaya kalkmasın. Geçtiğimiz seçimlerin tamamına yakınında bunlara benzer bir dünya zorluk vardı ve millet, iradesini net şekilde ortaya koymuş; tehlikelerin tamamını bertaraf edecek desteği vermişti. Şimdi aynı millet, geçtiğimiz genel seçime nazaran %9 daha düşük oy verdi AK Parti'ye. Eldeki sonuç budur.

Niçin oldu bu? 'Asgari ücret çok düşük, sosyal adaletin tesisi şart' diyenlere kulaklar tıkandığı için oldu. AK Partili gençlerin bile bir çeşit 'resmi parti sözcüsü' gibi davranmayı alışkanlık haline getirmeleri sebebiyle oldu.

Niçin oldu bu? 'Bakara makara' diyerek açık ara AK Parti tabanının en nefret ettiği adam haline gelen, Meclis'teki oylamada verdiği o fotoğraf yüzünden partiyle ilişiğinin o gün kesilmesi iktiza eden adamların balkonlara çıkarılması sebebiyle oldu.
Niçin oldu bu? Her türden eleştiriye kulak tıkamanın neredeyse bir parti geleneğine dönüştürülmesi sebebiyle oldu.
Niçin oldu bu? 'Şu barajı kaldırın' cümlesine hiç ama hiç itibar edilmediği için oldu.

Niçin oldu bu? 6-8 Ekim olaylarını bırakın doğru düzgün tahlil etmeyi, o olayların bölge halkında oluşturduğu tedirginlik hakkında dahi hiçbir fikir sahibi olunamayışı sebebiyle oldu. Devlete sahip olmakla 'devletçi dil' arasında bir fark ortaya koyabildiği için bunca başarılı olan AK Parti'nin birdenbire 'devlet ebed müddet' fikrine saplanıp kalmasıyla oldu.
Niçin oldu bu? 'Gezi'yi sadece faiz lobisi ve komplo teorileriyle açıklayamayız; meselenin bir dünya başka boyutu var' diyen her sesin derhal susturulması nedeniyle oldu.

Niçin oldu bu? Birinci sınıf liberaller ve birinci sınıf İslamcılar sizi her seferinde uyarmaya çabalarken sizin ısrarla 'gözü kapalı bizi savunuyor, bu bize yeter' dediğiniz bir takım omurgasız adamları baş tacı etmeniz yüzünden oldu. Süreçte sizi nasıl satmaya başladıklarını gördük.

Niçin oldu bu? Partiye gönül vermiş hemen herkesin 'kardeşim, Milli Görüş kökenli teşkilatlar tasfiye ediliyor, yerine ne olduklarını bilmediğimiz adamlar geliyor; böyle olmaz' dediğini duymazdan geldiniz de, ondan oldu.
Niçin oldu bu? Listelere girdiklerinde gerçekten AK Parti'ye farklı bir hava getirebilecek bir dünya insanı liste dışı bıraktınız diye oldu.

Niçin oldu bu? Danışmanlar arası çekişmeden sadece bir avuç insanın haberi var, 'Ankara'da kim kimin adamı' listeleri yapıldığını ruhumuz duymadı sandığınız için oldu.

Niçin oldu bu? Altyapısını hazırlamadan, toplumun bunu tartışmasına fırsat vermeden bütün seçim stratejisini 'başkanlık' üzerinden kurmanız sebebiyle oldu.

Niçin oldu bu? HDP'ye karşı koyacağız diye geliştirilen dilin Kürtlerin kalbini kıracağı ön görülemedi de ondan oldu.
Niçin oldu bu? Sokaktan gelen, sokağı bilen, sokağı önemseyen bir partinin dili giderek sokaktan uzaklaşmaya başladığı için oldu. Sokaktaki insanın kibirden hoşlanmadığı, asgari ücretle geçinmeye çalışırken makam arabası tartışmasını pek de hoş karşılamadığı görülmedi de ondan oldu. Her şeyi büyük resimde arayıp bulmaya meyyal 'yurtdışında okumuş parlak çocuklar'ın ortaya 'hakiki' bir şey koyamadığı fark edilmedi de ondan oldu.

Peki, şimdi ne olacak?
Ne olacağı açık… 'Eski, yeni şeyler söylenmeye başlanacak.' AK Parti'nin 2002-2011 arası tutturduğu o muazzam başarılı politik dil revize edilecek. Sokağa inilecek. Sosyolojiye kulak verilecek. Ciddi bir kan değişimi ile 'Bismillahirrahmanirrahim' diyerek yeniden başlanacak. Zira Tarık Tufan'ın da dediği gibi 'Allah yeniden başlayanların yardımcısıdır.'
Bir de şu: Ben bunları 'mevziden' yazıyorum. 25 yıldır içinde yer aldığım o hakiki mevziden. Dolayısıyla 'toparlanın gitmiyoruz' diyorum sadece. Bilmem anlatabildim mi?

Ne diyordu Elliot: 'Bana kızın yine e mi? Ben yine hain, kripto, paralel olayım. Yine ihanet çemberinin ortasında yer alayım. Ama ne olur azıcık silkelenip kendinize gelin be abiler artık.'
6 yıl
Millet Ak Partiye ; bu ülkeyi senden başka yönetecek yok ama...
Millet Ak Partiye ; bu ülkeyi senden başka yönetecek yok ama kendine adam gibi çeki-düzen ver dedi / bence...!!
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.