Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
M

Onbaşı
12 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
9 yıl
Arada Ranked arada go4LoL , Kopmalı Stream
Arkadaşlar bugün go4LoL'ün tekrardan başlaması şerefine bazı önemli maçları sunup bazende Türkiye sunucusunda harika insanlarla harika maçlar atıyorum! 100 kişiyi gördüğüm zaman 1 adet Riot Graves 250'de 1 adet Arcade sona 500 izleyici'de ise 2 adet 400 RPlik kod vereceğim. Müzikler club , dupstep ağırlıklı ancak arada belki Orhan Gencebay bile açabilirim. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri yayına davet ediyorum!

http://www.twitch.tv/burakbakal GO! GO! GO!

Not : Evet , Çakma Curse overlay'i kullanıyorum. Bu maçtan sonra go4LoL yayıyına geçiyorum!
M
9 yıl
Kimlikte oynama veya sahte kimlik sorunsalı?
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak bu 1 temmuzda Leyla the band konseri var. Kız arkadaşıma sürpriz yapıp onu götürmek istiyorum. Ancak konserde 18 yaş sınırı var. Ve ben kasımda 18 olacağım. Bu nedenle konsere giremiyorum. Diyeceğim şu ki planlarım arasında kimliğin PVC'sini kaldırıp 1995 doğumu 1994 yapıp tekrar PVC kaplattırma. Kısacası doğum tarihi değiştirip fake kimlik yapmayı planlıyorum. Sizinde fikirlerini alayım başka nasıl bir şekilde girebilirim ne yapabilirim? Suçu ney falan filan çok önemli pls!!
M
10 yıl
Gameekstra
Merhaba Arkadaşlar , takımımız ile bugün saat 2.30ta Bahçelievler Gameekstra'da scrim (yani takımca 3 maç) olarak antreman maçı yapmak istiyoruz. Rakip olarak gelmek isteyen takım varsa saat 2.30'ta Gameekstra'ya bekliyoruz. PM ile ulaşabilirsiniz.
M
10 yıl
Kara Cuma
Beyler bilindiği üzre Avrupa da her yıl kasım ayının dördüncü perşembe günü kutlanan Şükran Günü'nün ardından "Kara Cuma" olarak bilinen indirim kampanyaları düzenleniyor. Yarın bununla ilgili olarak skin veya karakterlerde büyük yada fazladan indirim falan olacak mı bilgisi olan var mı?
M
10 yıl
Dota 2 Key'ine Kod!
Arkadaşlar Graves ve Ashe koduna Dota 2 Key'i veriyorum. Bu kadar
M
10 yıl
Yardım edebilecek?!
Arkadaşlar oyun sonu Continue'ya tıkladığımda oyun kapanıyordu. Böyle oyun sonları oyunu tekrardan açarak oyunu oynuyordum. Bu sefer oyun kapandıktan sonra oyunu tekrar açmaya çalıştığımda ''0001: mod.ale.mod_ale has an undefined dependency: lib.ClientLibAlerter'' amumu resmi üzerine yazılı böyle bir hata aldım. İlk sorunum ve bunu çözebilecek biri varsa şimiden teşekkür ederim. Lütfen ''Monitörü ters çevir :xD , format at geçer xp pp'' gibi cevaplar vermeyin.
M
10 yıl
Graves kodu
Arkadaşlar Merhaba , bu seneki fuara gidemedim. Bu yüzden skinde alamadım. Gördüm ki herkes 3'er 5'er almış. Gerçekten bu karakterede ihtiyacım var. Elinde fazladan bir Graves kodu olan arkadaş verebilirse gerçekten çok memnun kalırım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle