Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
28 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme (?)
98 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
11 ay
PİLOTAJ ÖĞRENCİSİYİM, YOUTUBE KANALIMA VE SORULARINIZI BEKLİYORUM

Merhaba Arkadaşlar,


Şu an modüler olarak pilotaj eğitimime devam etmekteyim. Uçuş videolarımı yayınladığım, soru cevap videoları yaptığım kanalıma sizleri bekliyorum. Ayrıca, bütün sorularınızı gerek buradan gerek yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz. Hepinize çok teşekkür ederim.

12 ay
PİLOTAJ EĞİTİMİ HAKKINDA

Merhaba arkadaşlar,


Pilotaj eğitim hakkında genel olarak bir bilgilendirme videosu çektim. Sorularınızı bana buradan veya daha hızlı cevaplamam açısından yorumlardan sorabilirsiniz. Teşekkürler.Yiğit Çiçekciyoutube
Merhabalar, bugün uzun zamandır çekmek istediğim bir video ile karşınızdayım. Bir öğrenci pilot olarak, pilot olmanın yollarını, zorluklarını ve süreç hakkında genel bir bilgilendirme videosu çekmek istedim. Videoya sığmayan daha çok bilgi olduğu için videonun altına sorularınızı yorum olarak yazarsanız, size daha iyi yardımcı olabilirim. Eğer videoyu beğendiyseniz beğene tıklamayı ve kanalıma abone olmayı unutmayın. Her zaman havacılıkla kalın!
https://www.youtube.com/watch?v=VWUrFriEUEA&feature=youtu.be4 yıl
Hukuk 100K Barajı
Merhabalar, sene içerisinde yargı reformu paketinde bahsedilen hukuk fakültelerinin taban sıralamalarının 190K dan 100k ya çekilmesi bu sene gerçekleşir mi sizce ? Ortada sadece haber sitelerinde dolaşan bilgiler var. Yök den bir açıklama ben göremedim. Ayrıca kılavuzların yayımlandığı ve taban baraj sıralamaların belli olduğu halde değişim gerçekleşir mi sizce ?
5 yıl
Yök Atlas ne zaman güncellenir ?
Yök atlasın ne zaman güncelleneceğini bilen var mı ?
5 yıl
Havacılık Yönetimi ?
Havacılık Yönetimi kazanan dostlarım var mı forumda ?
5 yıl
KPSS AÇIKLANDI !!
KPSS AÇIKLANDI !!
5 yıl
[TM] Geçen sene 36K dan kapatan yer gelir mi?
Merhaba arkadaşlar, Geçen sene tm 36.158 den kapatan bölüm gelir mi ? Sıralamam 41.003, bölüm tam burslu olduğu için kontenjan 4 kişi.
5 yıl
Kayıt dönemi ne zaman olur ?
Selam arkadaşlar, hatırlayanlar varsa sınavın ertelenmesi yüzünden 26 haziran gidişli İngiltere biletim yanmıştı. Şimdi eylül ayı için yeni bir bilet buldum ama elim varmıyor almaya yine denk gelecek bir şey diye. Sizce ne zaman olur kayıtlar ?
5 yıl
TM TYT 68 AYT 47 ne olur ?
Tyt 68
Ayt 47
Obp 88.

Aslında senenin başından beri istediğim bölüm 85k dan kapatan Eskişehir Anadolu Havacılık Yönetimi. Bu netlerle kesin geleceğini düşünüyorum. Fakat sizce çitayı biraz daha yükseltip hukuğun geleceğini felan düşünen var mı ? Teşekkürler.
5 yıl
345 Yayınlarını tebrik ederim
Kesinlile sınava en yakın denemeyi çıkartmışlar. Özellikle de matematik adına konuşursak.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle