Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
27 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
207 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Silinebilir.
Silinebilir.
3 yıl
2022 Honda Civic’e Ait İlk Görseller
17 Kasım’da Twitch üzerinden canlı yayın ile prototipi tanıtılacak.


2022 Honda Civic’e Ait İlk Görseller

2022 Honda Civic’e Ait İlk Görseller

2022 Honda Civic’e Ait İlk Görseller3 yıl
2015 320iED Sportline - 118i M Sport
Merhaba, uzun süren arayışlarımdan sonra 2 araca indirdim seçenekleri. Bütçe maksimum 310 bin TL. 2015 model 320i Sportline, 36 bin km’de Hi-Fi, hafızalı kumaş koltuk opsiyonları mevcut. Bir de 2019 118i M Sport var 7 bin km’de Harman Kardon, NBT, deri koltuk ve hayalet gösterge opsiyonu var. İkisi arasında 5 bin TL fark var. 3 serisinden yanayım biraz ama model ve donanımdan dolayı 1’e de kayıyorum. 2016 model Golf’ten geçeceğim sizce hangisi veya bu fiyatlara ne tavsiye edersiniz?
3 yıl
Macbook Pro 16'' Sıvı Hasarı Hk.
Merhaba arkadaşlar 2019 Macbook Pro 16'' cihazıma maalesef yarım bardak çay döküldü, hemen temizleyip pirince yatırdım ancak klavyedeki bazı tuşlar çalışmadığından dolayı servise gönderdim. Önce temizleme işlemiyle kurtarmayı deneyeceklerini, düzelmezse parça değişimine gideceklerini iletmişlerdi. Anakart ve pilli üst kasanın hasar aldığını ve değişmesinin gerektiğini, 9973 TL masraf olduğunu ilettiler. Ödemeyi yaptım parça temini için bekliyorum. Merak ettiğim konu, bu parçaların değişimi sonrasında cihazı eskisi gibi kullanabilir miyim? Çayın bıraktığı kalıcı bir hasar ya da ileride soruna yol açacak bir durum olur mu?
3 yıl
2022 Honda Civic, kamuflajlı olarak görüntülendi.
Yeni Civic olduğu tahmin edilen araç ilk kez bir Type R prototipi üzerinde test edilirken görüntülendi. Güncel modele göre oldukça elden geçirilmiş bir şekilde yenileneceği tahmin ediliyor.

2022 Honda Civic, kamuflajlı olarak görüntülendi.

2022 Honda Civic, kamuflajlı olarak görüntülendi.

2022 Honda Civic, kamuflajlı olarak görüntülendi.

2022 Honda Civic, kamuflajlı olarak görüntülendi.

2022 Honda Civic, kamuflajlı olarak görüntülendi.

2022 Honda Civic, kamuflajlı olarak görüntülendi.
3 yıl
İlginç Klavye Sorunu
Merhaba arkadaşlar Asus GL553VD kullanıyorum. Kullanırken bir anda ö ve * tuşları çalışmamaya başladı. Bilgisayarı formatladım ancak düzelmedi. Biraz kurcalarken fark ettiğim şey sağ shift tuşuna basılı olarak Ö tuşuna bastığımda çalışıyor, aynı şekilde - tuşuna basılı olarak * tuşuna bastığımda da çalışıyor. Bu sorunu nasıl çözebileceğim hakkında bilgisi olan var mı?
4 yıl
Formattan Sonra HDMI Bağlantısında TV'den Ses Gelmiyor
Asus GL553VD kullanıyorum GTX 1050 ekran kartı mevcut. Önceden hdmi kablosu ile bilgisayar ekranını televizyona aktardığımda ses ayarlarında Philips TV olarak seçenek çıkardı ve sesi televizyondan çıkacak şekilde ayarlayabiliyordum şimdi bağladığımda Genel PnP Monitör olarak gözüküyor. Bir süre önce bilgisayara format attım ve driverları da kurdum güncelleme de yaptım ancak internet üzerinde yazan tüm yöntemleri denememe rağmen ses bir türlü TV'den gelmiyor. Görüntü aktarılıyor ancak ses bilgisayardan gelmeye devam ediyor. Bu sorunla karşılaşan ve çözüm bulabilen var mı?
5 yıl
Tam Ekran Video İzleyince Ekran Kararıyor
Merhaba arkadaşlar Asus GL553VD laptopumda herhangi bir siteden video izlerken tam ekrana geçince bir süre sonra ekran kararıyor düzeldiğinde de ekranda çizgiler gelip gidiyor. Ekran kartı sürücüsünü güncelledim güncel olmayan bir sürücü yok şuan sizce sorun neyden kaynaklanıyor olabilir donanımsal bir arıza olabilir mi? Bir de şarj aletini taktığımda tiz bir ses çıkıyor bu normal midir?
6 yıl
GoldMaster Platin Kurulumu Hk.
Merhaba GoldMaster Platin mini uydu alıcısı aldım HDMI kablosu ile televizyona bağladım fakat ekrana görüntü gelmiyor sinyal yok diyor menüye de giremiyorum ne yapmam gerekiyor?
6 yıl
Testflight Kodu
Merhaba beta sürümü kullanıyordum fakat yeni cihaza geçince TestFlight kod istiyor uygulamayı yüklemek için. Tekrar kod alma şansım var mıdır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle