Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
31 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
59 üye
Görüntülenme (?)
212 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
Silinsin
.
geçen yıl
98 Kasa Ford Mondeo Hakkında
İyi bayramlar DH ailesi
Uzun zamandır motosiklet kullanıcısıyım. Otomobile geçmek zorunda kalacağım için araba arıyorum. Şahsıma ait İlk arabam olacak. Çok fazla bütçem olmadığı için çok fazla alternatifim de yok. Yaşadığım yer küçük bir şehir olduğu için fazla araç yok.

1998 model Ford Mondeo buldum. 160 bin kilometrede. Bu araç nasıldır? Bana sorun çıkarır mı? Günlük ortalama 40 km yol gideceğim. Araçta 2.0 motor var, LPG takılı. 2 sene civarında kullanacağım. Bu süre zarfında bana sorun çıkarmasın yeter. Görüşlerinizi bekliyorum. Selamlar.
3 yıl
Asker Öğretmenlik Hakkında
Öncelikle herkese iyi bayramlar. Siirt'in bir köy okulunda kadrolu sınıf öğretmeniyim. Ağustos ayında askere gitmek üzere işlemlerimi yaptırdım. Uzun dönem seçmedim. Asker öğretmenlik çıkma durumu nedir? Sözleşmeli öğretmenler bu durumdan faydalanamadığı için bana çıkma ihtimali artar mı? Bilgisi olup da yardım edecek arkadaşlara teşekkürler.
4 yıl
Çıktı Alırken Kağıtta İz Çıkması
Selam arkadaşlar. Okulumzuda iki adet Kyocera Fs 3040MFP+ yazıcı var. Son zamanlarda çıktı aldığımız zaman kağıdın hem ön hem arka tarafına siyah iz çıkarıyor. İçini açıp temizledim ama bir şey değişmedi. Farklı toner takmayı da denedim ama aynı. Toneri içine taktığımız havuz biçimindeki parçayı da karşılıklı denedim. Bir türlü olmadı. Yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen yorum yapsın.5 yıl
Farklı Bir Şehirden Araç Alma Ve Devir İşlermleri
Öncelikle herkese iyi forumlar. A şehrinden bir motosiklet buldum. Aynı şehirdeki arkadaşım gitti baktı ve anlaşıldı. Satıcı ve arkadaşım A şehrinde, ben ise B şehrindeyim. Arkadaşımın aracı benim üzerime yapabilmesi için ne yapmamız gerekiyor? İlk olacağı için bu konularla ilgili bilgim yok. Vekaletname ile oluyor diye biliyorum, saat 16.00'dan önce notere gitme şansım yok. Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.
5 yıl
DG ELEKTRONİK ULAŞIM
Kullandığım Meizu Mx4 cihazımda oluşan ekran arızası ( bir noktada parlaklık daha fazlaydı ) nedeniyle telefonu DG Elektroniğe yolladım. Yollamadan önce telefonla ulaşıp durumu aktardım. Gönderirsem halledeceklerini söylediler. Telefonumun garanti belgesi ve faturası mevcuttu. Bahsettikleri firma ile kargo bedelini ödeyerek gönderdim. Buraya kadar herhangi bir sorun yok. Ancak 1 hafta sonra arayıp durumu sordum. Sıra beklediğini söylediler. O günden beri kendilerine ulaşamıyorum. Telefonlara cevap vermiyorlar. Göndereli 1 ay oldu. İstanbulda olmadığım için gidip bakamıyorum. Firmaya ulaşmanın bir yolunu bilen var mı? Gönderdiğim gibi almaya razıyım. Telefonun üstüne yatmalarından endişe ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
6 yıl
49 CC Motorlu Bisiklet 500 TL
6 yıl
49 CC Motosiklet için Ehliyet
Evrakları tam 49 CC motosiklet almayı düşünüyorum. B sınıfı ehliyetim mevcut. A2 ehliyeti almama gerek var mı? Polisler sorun çıkarabilir mi? Araştırdığım kadarıyla 50 CC altı için gerekmiyor. Yine de sizlerin bilgisine başvurmak istedim.
6 yıl
Silinsin
Silinsin
7 yıl
İlan Güncelleme Sorunu
Son güncellemeden 24 saatten fazla geçmesine rağmen ilanları güncelleyemiyorum. Forum desteğe konu açtım ama cevap gelmedi. Ne bilgisayardan ne de telefondan ilan güncelleyemiyorum. Bu durumla karşılaşan var mı?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.