Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
18 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Windows icloud Problemi
Merhaba,

Telefonumda bulunan bir video icloud ile senkronize olduktan sonra .mov uzantılı olarak bilgisayarıma inmiş oluyor. Aynı işlemi icloud.com üzerinden yaptığımda aynı dosya .mp4 olarak iniyor. İlk baştaki senkronizasyonun da .mp4 olması için ne yapmam gerekir ?
2 yıl
Xiaomi Airdots Pro
Merhaba,

Bu cihazın yazılım güncellemesini nasıl yapabilirim?
2 yıl
Tam Ekran Fotoğraf Çekebilmek
Malum ios'un kendi uygulamasıyla bu olmuyor. Bunu, fotoğraf kalitesinden ödün vermeden yapan en iyi ücretli/ücretsiz seçenekler nedir acaba?
3 yıl
Mi Router Windows Client [English]
Arkadaşlar merhaba. Bu router'un windows uygulaması var ama çince. İngilizce patch ile kullanan varsa aramızda kaynak paylaşabilir mi ?
3 yıl
Yurt Dışından Asus VDSL Modem
3 yıl
Tam Ekran Fotoğraf Çekmek
Malumunuz iphone'da sadece video modunda tam ekran oluyor ama ben fotoğrafları da tam ekran çekmek istiyorum. instagram ve snapchat bu şekilde çekiyor ama çok kaliteli olmuyor. Bu yüzden bu işi düzgün yapacak ücretsiz/ücretli önerileriniz olursa sevinirim.
3 yıl
Wifi Şifresini Doğru Giriyorum Hatalı Diyor
Arkadaşlar merhaba. Bu sorunu zaman zaman başkaları da yaşamış. Net çözümünü bulamadığımdan başlığını açtım. Elimde zyxelin eski bir vdsl modemi var. Zaman zaman ağdaki tüm cihazları atıyor ve herhangi birinden girmek istediğimde şifre hatalı diyor. Halbuki hiç değiştirmedim. Bir süre sonra da bir baktım hepsi bağlanmış. Böyle bir acayipliği var. Son firmware yüklü. Eğer bunu aşamazsam yeni modem alacağım.
3 yıl
Ram Sanırım Uyumsuz Çıktı
Arkadaşlar merhaba,

Laptopa araştırdıktan sonra ram aldım ama sanırım uyumsuz çıktı. Biosta görmesine rağmen mavi ekran veriyor. Ram modelini ve aida64 ekran görünütüsünü paylaşıyorum. Ben nerede yanlış yaptım acaba :)

Uyumlulukta önemli midir bilmiyorum ama aldığım ramin üstünde 4 siyah alan varken içindeki epidalarda küçük ama daha fazla alan var (şunun gibi:https://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-4gb-1333mhz-ddr3-notebook-ram-kvr1333d3s9-4g-p-BD190055)

Aldığım ram:https://www.hepsiburada.com/kingston-4gb-1333mhz-ddr3-notebook-ram-kvr13s9s8-4-p-BD304100

3 yıl
Harddiskteki Windows 10 Lisansını SSD'ye Aktarma
Yeni bir SSD alacağım. Mevcut laptop diskinde win 10 yüklü. Aslında win 7 ile gelmişti ve ücretsiz yükseltme ile güncelleyebilmiştim. Yeni SSD'ye kendim iso üzerinden bir win 10 kursam eski diskteki lisansı buna taşıyabilir miyim ?
3 yıl
Laptop Ram Tavsiyesi
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.