Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
04 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
91 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Series X Kontrolcüsü Bluetooth Üzerinden Bilgisayara Bağlanmıyor

Arkadaşlar merhabalar. Series x kontrolcüsüne sahibim fakat pcye bluetooth ile bir türlü bağlayamadım . One s kontrolcüsünü sorunsuz kullandığım 4.0 usb bluetooth adaptörü bu kolu görmüyor. Kontrolcü bluetooth listesinde de çıkmıyor. İnternetteki her yöntemi denedim. Gamepad sürücüsü, windows, bluetooth sürücüsü herşey güncel. Android telefona bluetooth üzerinden sıkıntısız bir şekilde bağlanıyor. USB kablosu ile de sorunsuz kullanabiliyorum.

2 yıl
Kablonet Youtube Video Açılma Hızı Sorunu

Arkadaşlar birkaç senedir Kablonet kullanıyorum. Ancak son bir-bir buçuk aydır Youtube'da video izlemek için videoya tıkladığım zaman videonun açılması 40-50 saniye kadar sürüyor. İlk başta sorun tarayıcıda diye düşündüm tarayıcı değiştirdim yine aynı problem devam etti. Sorun bilgisayarda diye düşündüm ancak televizyon ve telefondan modeme bağlandığımda da aynı sorun. Modem ayarlarından DNS değiştiriyorum 1-2 saat düzeliyor sonra yine aynı duruma geliyor. Eski DNS'e dönünce bile düzeliyor sonra yine aynı hale geliyor. Düzelmesi için sürekli DNS değiştirmem gerekiyor bu da sürekli modeme reset attığı için bir yerden sonra sinir bozucu olmaya başladı. 5-6 tane DNS değiştirdim yine bir süre sonra aynı hale geliyor. Reklam engelleyicileri kapattığım zaman da problem devam ediyor. Yalnızca Youtube'da bu problemi yaşıyorum. Hız olarak bir sıkıntım yok. Diğer siteler sorunsuz bir şekilde açılıyor. Bu problemi kalıcı bir şekilde nasıl çözebilirim?

5 yıl
Uygulamaların Orjinal İkonlarını Bulabileceğim İcon Pack
Arkadaşlar uygulamaların orjinal İkonlarını kullanabileceğim bi icon pack var mı? Miuida arkada çıkan beyaz çerçeveler hoşuma gitmiyor.
6 yıl
Uygulamalardaki reklamları engelleme programı var mı? (Root gerektirmeyen)
Arkadaşlar uygulama ve oyunlardaki reklamları engellemek istiyorum. Bu işi root gerektirmeden yapan bir program var mı?
6 yıl
Autocad ve Solidworks İçin Sistem Tavsiyesi
Arkadaşlar bu iki program ağırlıklı ve sorunuz olarak kullanılmak üzere 2500tl civarı sistem ya da laptop tavsiyeniz var mı?
7 yıl
Arkadaşlar Ucuz Tarife Teklifiniz Var Mı?
Arkadaşlar 500dk ve 2 GB internet bana gayet yeterli oluyor. Hatta 1 GB bile yetiyor desem yeridir.. Bu özelliklerde uygun fiyatlı bir tarife biliyor musunuz? Şu an tt dayım. Ama turkcelle de geçmeyi düşünüyorum.
7 yıl
3G'Yİ AKTİF ETTİĞİM ZAMAN HAT GİDİYOR
Arkadaşlar bir süredir sorunsuz kullandığım 3g'yi 3-4 günden beri kullanamıyorum. Ne zaman 3g yi aktif etsem hat gidiyor. Ne arama yapabiliyorum ne de iternete girebiliyorum. Servis yok diyor. İlk başta telefonla ilgili bir problem diye düşündüm ancak başka telefonla da denedim sonuç aynı. 2g ye geçince hat tekrar geliyor. 3g ayarları falan da yapıldı. Sim kart 4.5g uyumlu olanlardan. Müşteri hizmetleriyle görüştüm ama pek yardımları dokunmadı. Ayarlarınızı sıfırlıyorum dedi sonuç aynı. Sebebi ne olabilir? Bu arada 3g'nin çekmemesinin mümkün olmadığı bir yerde oturuyorum. Bugüne kadar en ufak bir sorun yaşamadım. Yaşadığım yerde diğer tt hatları sıkıntısız olarak 3g yi kullanabiliyor.
7 yıl
Fm 2015 2015-2016 Sezonundan Başlamak Mümkün mü?
Arkadaşlar şu anda elimde fm 15 var ve ben bunun fm 16'daki tarihten başlamasını istiyorum. Bunun bir yaması falan var mı? İnternette baktım ama tam istediğim gibi bir yamaya denk gelemedim. Her özellik fm 16 gibi olmasını sağlayacak (örn; avrupaya giden takımlar, güncel kadrolar, yabancı kuralı vs.) bir yama var mı?
7 yıl
cross platform oyun tavsiyesi
Arkadaşlar android kullanan arkadaşlarımla oynayabileceğim bildiğiniz multiplayer oyun var mı?
8 yıl
Ankara'da iftar için mekan önerisi
Arkadaşlar balgat,bahçeli,kızılay ya da cepa'da falan bildiğiniz güzel bir mekan var mı? Fiyatları da çok uçuk olmasa iyi olur.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle