Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
24 Şubat 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 ay
telefon önerisi

Kullanmış olduğum s7 edge birden çöktü arkadaşlar yeni bir telefon alacağım.


Samsung Galaxy M51

Poco X3 Pro

Redmi Note 9 Probu marka ve modellerden hangisi ve neden sizce arkadaşlar?


Teşekkürler..

11 ay
yeni modem önerisi

Arkadaşlar şuan da Asus DSL-AC51 modem kullanmaktayım ve wifi sorunundan dolayı başka bir marka ve model almak istiyorum. Bu konuda önereceğiniz bir model varmıdır? Yaptığım incelemede Zyxel VMG8623-T50B-EU01V1F modelini buldum ancak karar veremedim. Asus modemin android uygulaması üzerinden her türlü işlem yapılabiliyor. Zyxel VMG8623-T50B-EU01V1F modeminde de android uygulama desteği varmıdır? Ya da bu özelliklerde başka hangi marka ve modeli önerirsiniz?


Teşekkürler.

geçen yıl
Goldmaster NAV-512 GPS
Arkadaşımın Goldmaster NAV-512 GPS navigasyon cihazı var güncelleme yapılacakmış bunu kendimiz yapabilirmiyiz basitmidir arkadaşlar? Çökme vb.. sorunlar olabilirmi?
geçen yıl
digiturk dsmart
Şuan da digiturk kullanmaktayım ancak en çok izlediğim kanal olan History channel kanalı maalesef iptal olmuş. Bu kanal dsmartta varmıdır? Varsa sizce dsmart mı yoksa digiturk mü daha uygundur? Kayıtlı uydu cihazı olması gerekli ama..

Teşekkürler.
geçen yıl
Barkod Türkçe karakter sorunu
LS2208 model barkod okuyucumda Türkçe karakter sorunu yaşamaktayım. Örnek vermek gerekirse Deneme123. Barkodu sisteme Deneme123Ç olarak aktarılmaktadır. Ne denediysem çözüm bulamadım efendim. Bu konuda desteklerinize ihtiyacımız vardır. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
2 yıl
huwaei mate 10 lite görüşme anında başkasını arama
Arkadaşlar Huwaei Mate 10 Lite cihazımda görüşme esnasında başka kişileri araması sorununa bir türlü çözüm bulamadım. Cihazın yakınlık sensörünü kontrol ediyorum çalışıyor. Bundan 5 ay önce başka sorunlardan dolayı servisede göndermiştim ekran ve batarya değişimi olduğu ama düzelme olmadı. Bu sorun sizce neden olabilir? Bunun gizli menülerde bir ince ayarı gibi bir ayarı varmıdır? Bu konularda yardımlarınıza ihtiyacım vardır. Teşekkürler.
3 yıl
Samsung 28" U28E590D 4K Monitör kafayı yedirecek
Arkadaşlar sırf işyerimde büyük boyutlu excel dosyalarıyla çalıştığımdan ve de ekran büyüklüğü önemli olduğundan en başta Samsung 28" U28E590D 4K Monitör almıştım buda eski sistemimde aşırı şekilde yavaş çalıştığından ve onboard ekran kartı ve harici bazı ekran kartlarıda kaldırmadığından dolayı mecburen aşağıdaki sistemi kurdum ancak bunda da yine microsoft excel de sayfalarda aşağı yukarı kaydırmalarda aşırı takılmalar,belli bir süre windows kullanımında sistemin aşırı yavaşlaması gibi sorunlar yaşıyorum. Office 2016 , Windows 10 Professioal lisanlı sürümlerim var ve işletim sistemim ve driver larım güncel. Bu sorunu neden yapmaktadır acaba? İnanın bu monitörü aldığıma pişman oldum açıkcası. 1 4k monitör ne sorunlar açtı başıma bir türlü çözemedim gittim. Bu konuda sizlerin üstün bilgilerinize ihtiyacım vardır. Teşekkürler

Amd Ryzen 5 2400G işlemci

Asus Prime A320M-K

Samsung SSD 860 EVO 250GB

Kingston 8 GB DDR4 Ram

Samsung 28" U28E590D 4K Monitör
3 yıl
offline güncelleme sorunu
Merhaba arkadaşlar.İşyerimde işletim sistemi ve microsoft office programım lisanslı ancak internet bağlantım yok maalesef. Windows 10 ve Microsoft Office 2016'daki en son güncellemeleri offline olarak yükleyebileceğim hangi sistemi önerirsiniz? Bir update dosyası buldum indirdim ve yüklemek istediğimde Windows PE şeklinde hatalar verdi ve yüklemedi.Bu konuda desteklerinize ihtiyacım vardır.Teşekkürler..
3 yıl
Amd sistemim
Amd Ryzen 5 2400G işlemci
Asus Prime A320M-K
Samsung SSD 860 EVO 250GB
Kingston 8 GB DDR4 Ram
Samsung 28" U28E590D 4K Monitör

Arkadaşlar yeni sistemimi kurdum hız olarak gayet güzel. Bu sistem üzerinde daha performanslı olmak için bios ya da programlar üzerinde ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz? Oyun amaçlı kullanmıyorum. Teşekkürler
3 yıl
2 marka arasında kararsız kalma...
Philips 50PUS7303/62 modeli ve Samsung 49NU7100 modeli arasında kararsız kaldım arkadaşlar. Philips lerde Ambilight teknolojisinin ne gibi artıları ve eksileri var onuda bilmiyorum açıkcası. Bana en önemlisi görüntüsü ve smarttv de başarılı olması..

Bu konuda desteklerinize ihtiyacım vardır.

Teşekkürler..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.