Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
27 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
93 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Uygun fiyatlı iphone x
5 yıl
Araç Tavsiyesi
Merhabalar herkese. Doğru yere mi açtım konuyu emin değilim, eğer yanlış yerdeyse, moderatör arkadaş doğru yere taşırsa sevinirim.

Arkadaşlar sizden araç tavsiyesi isteyeceğim. 20-25bin civarı bütçem var. Günlük kullanıma uygun, yakıt tüketimi ve parçası uygun bir araç arıyorum. Aklımda Megane 2 vardı fakat temizini bulamıyorum, bulduklarım da çok fiyat istiyor açıkçası modeline göre. Laguna düşünüyordum, parça fiyatlarının çok pahalı olduğunu ve bu sebeple tutulmadıklarını öğrendim. Siz ne dersiniz laguna hakkında? Bu fiyata başka hangi alternatifler olabilir? Teşekkürler şimdiden.
5 yıl
600-700 Tl civarı telefon önerisi
Merhaba arkadaşlar. Bu fiyatlara önerebileceğiniz en iyi telefon nedir? Lenovo ve asus modelleri mi yoksa samsung'un eski sürümleri mi?
5 yıl
1500 TL'ye Alınabilecek En İyi Laptop
Merhabalar. 1500 TL bütçem var, bu fiyata alabileceğim en iyi laptop nedir? İş için değil, kişisel kullanım için alacağım. Arada oyun falan da oynarım, çok sıkıntı çıkarmayacak bir model önerebilir misiniz?
6 yıl
Alınık Ko Pedal
Kutu şeklinde değil, pedal şeklinde olan ko pedal'lardan arıyorum arkadaşlar. Sadece minör basması yeterli
6 yıl
Kaç Numara Alayım?
Arkadaşlar, internet üzerinden nike air max alacağım da numaralar çok fark ediyor mu onu tam öğrenemedim. Var mı giyip de yardımcı olabilecek? Normalde ben 41.5 giyiyorum, bir adet nike ayakkabım var o da 42.5 anca oldu. Bunun alacağım firmaya yazdım, 42 alırsanız uygun olur dediler. Ayakkabı yurt dışından geleceği için 14 günde elime ulaşacak. Uymazsa değiştirme olayı falan sıkıntı yani. Siz ne dersiniz 42 mi alayım? Var mı daha önce almış olan?
6 yıl
Hangisi Daha İyi
Merhaba arkadaşlar. Nike Air Max ayakkabı alacağım fakat kararsız kaldım hangisini alacağım konusunda. Yardımcı olursanız sevinirim.

Air Max 1

Air Max 2

Air Max 3
6 yıl
Airmax Kullananlar
Arkadaşlar, internet üzerinden, nike airmax 90 essential serisinden almayı düşünüyorum. Fakat numara konusu aklıma takıldı. Ayak numaram 41,5 daha önce airmax giymedim fakat bir adet nike ayakkabım var, 42,5 numara anca oldu. Yani 1 numara büyüğü anca oldu. Airmax'lerde numara olayı nasıldır var mı yardımcı olabilecek?
8 yıl
Ayakkabı nasıl?
8 yıl
Traş makinesi
Kirli sakal bırakabileceğim bir cihaz arıyorum arkadaşlar. Sakallarım biraz sert. 50-100tl bütçem var. Bir şeyler önerebilir misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.