Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
K

Er
16 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
11 yıl
mf4 sıralama 140.900
beyler mf4 sıralama 140900 hangi bölümleri önerirsiniz kafam çok karışık yemin ediyorum günlerdir araştırma yapıyorum ama hala bir fikrim yok bir tercih listem yok :S sıralaması bana yakın olan arkadaşlar veya bilgisi olanlar bi yardım edin ..
K
11 yıl
Enerji sistemleri mühendisliği hakkında
Arkadaşlar bu bölüm hakkında bana bilgi verebilir misiniz ? geleceği olan bir meslek mi ?
K
11 yıl
Şuan dinlediğiniz şarkı :)
Evet nedir beyler ?

Ben D.E.R.T di dinliyorum oneririm Fuck you s.o.a.d

Konu can sıkıntısından açılmıştır sormayın.
K
11 yıl
RIDVAN DİLMEN KÜFÜRMÜ ETTİ ???
Siz duydunuz mu bilmiyorum ama heralde 69-70-71 dk arasında topu kaybedince heralde s.k.t.r a. dedi


Ya da ben yanlış anladım.
K
11 yıl
BUGÜN OLAN OLDU BAKMAK İSTEYEN GELSİN!! GÜNCELLENDİ!!Yarın Kavgam var biri dövüş teknikleri öğretsin
Evet beyler yardımlarınız gerek yarın 1 senedir bana laf söylemesine izin verdiğim çocukla kavga edicem yok mu şöyle bi iki hareket falan bildiğiniz. Biliyorum son bir günde bişey öğrenilmez ama yinede :)Evet beyler bugün çocuk yine dalga geçti hemde okula gelir gelmez bende dedimki eğer bir kere daha dalga geçersen seni doğduğuna pişman ederim. Çocuk sırada durduğumuz için habire dalga geçti o kadar hocanın imilletin içindede bişey yapmadım içeri girmemizle birlikte omuz koyarak duvara yapıştırdım. Sonra dedi dur yukarda dövüşürüz falan dedi bende yukarı çıktım çocuk hemen olay olmuş bitmiş gibi arkadaşının yanına gitti. Bende korktu diye bıraktım. Neyse bu dalga geçmeyi kesti. Son dersler bunun grupları bir araya geldi bu grupta benden acayip sinir kapar neyse çocuk onların yanında laf attı bende ona bi laf soktum çocuk bütün sınıfın önünde bozuldu. Ama bu çocuk durma k bilmeyecektir yarın Dövüşcez İnş.
K
11 yıl
Beyler kafam çok bozuk
Sınıfta durmadan bazı p.çlik yapanlar var artık dayanamıyom fala dövüşmeyide bilmiyorum acaba boks öğrensem bi faydası olur mu?
K
11 yıl
Beyler AC : Revalation İstanbulda geçiyor duramıyorumy erimde :D
. pardon önceden açılmış konu :)
K
11 yıl
BEYLER GELİN HAZİNE BULDUM !!!!!!!!!!
Evet arkadaşlar hazine buldum sayılır :) ama ilk önce bi kış zamanına dönelim şimdi benim dayımın arkadaşı ılıca kasabasındaydı o yolda yürürken bir kaç kişiden oluşan Amerikadan gelen ermeni grup ona eşlik etmesini istemiş sonra ermeniler ona bi yer gösterip nereden gidileceğini sormuş buda onlara eşlik etmiş dağın başına çıkmışlar dağın başında bi kayanın üstünde yazılar varmış bunlar hiç çaktırmadan yanlarında gelen kişiyi teşekkür edip gitmesini istemişler bu grup orada çadır kurmuş bi kaç gün sonra dayımın arkadaşı ılıcada bu grubu görmüş arlarında tartışma,kavga çıkmış gitmişler sonra şimdi gelelim günmüze dayım oraları çok iyi bilir bu grubu götüren arkaşla dayım ılıcaya yine gezmeye gittiler bida başka birisi daha varmış.Dayım yol tarifi alarak bunları götürmüş dayım bugün anlattı simgeleri gösterdi acaba burada bi hazine vb olabilirmi? heee bide arkadaşları dayımla hiç yol boyunca konuşmamışlar hep aralarında konuşmuşlar.Bide fotosunu çekip Amerikayamı ne yollamışlar.

NOT:bizim köy Süleymanlı ve ya kışla diye geçer ılıca kasbası vardır yakınlarında burada hazine,antika vb çok bulunur.

İnş. bende oraya giderim büyük ihtimalle SS de koyarım:).
K
11 yıl
BEYLER BU YOUTUBE'DEKİ VEVO NEDİR NİYE İNSANLAR KÜFREDİYORLA ORAYA???
K
11 yıl
ÇizgiRoman yapıyorum ve eserime süper kötü araniyor tavsiyeleriniz...
evet beyler dediğim gibi süper kötü aranıyor benim ürettiğim baş düşman "disk" isimli olacak sizdende tavsiyeler bekliyorum :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle