Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
24 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme (?)
76 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Superonline Fiber Kutusu
Merhaba arkadaşlar.

Yeni bir binaya taşındım. 1 ay önce fiber internete başvurmuştum, altyapı yok diye bağlantı yapılamamıştı. Müdürlüğe bildireceğiz demişti elemanlar. Bugün ise Superonline bina girişine kutu takmış. Dışardan da apartmana fiber kablosu çekmişler. Üstte poşet içinde duran kablolar ise dairelerden gelen kablolar. Yani dairelerde bina tesisatı var, müteahhit de söyledi.

Tam da Türk Telekom'a başvuracaktım binaya telefon kutusu takmaları için.

Netice itibariyle sormak istediğim:

Türk Telekom'a halen başvurmam gerekli mi? Superonline fiber bağımsız diyorlar.

Superonline'a başvursam gelip fiber internet bağlayabilirler mi yoksa başka gereken bir şey var mı?


9 yıl
(SATILDI) FIFA 13 / Origin
İçerisinde yalnızca FIFA 13 Ultimate Edition bulunan Origin hesabını artık oynamayacağım için ve de ihtiyaçtan satıyorum, kesinlikle herhangi bir problem yoktur. Bundan önce başka bir hesabı daha bir arkadaşa sorunsuzca satmıştım.

Fiyat: 35 TL.

PM ile ulaşabilirsiniz. Ödeme İş bankası hesabıma olacaktır.

NOT: Oyun satılmıştır.
9 yıl
Silinebilir
.
10 yıl
Kartal'a İnönü müjdesi
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, BJK İnönü Stadı’nın bulunduğu yerde yeniden yapılacağını müjdeledi.

Bu konudaki kararlı tutumlarını koruduklarına dikkat çeken Bakan Kılıç, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın hassasiyetlerini dikkate alan bir çalışma yürüttüklerini belirterek, “Stadyum projesinde otel ve alışveriş merkezi olmayacak. Bölgenin kültürel dokusuna zarar vermeden stadyum inşasına başlansın diye düşünüyoruz” dedi.

Suat Kılıç, stadın yapımıyla ilgili UEFA kriterlerinin gözetileceğini de vurgulayarak, “Olimpiyatlara giden yolda Şükrü Saracoğlu ve Türk Telekom Arena’dan sonra Beşiktaş stadyumunun inşası da Türk sporuna ve olimpiyat sürecine önemli bir tesisleşme katkısı verecek” ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili Zaman’da yer alan haberde ise şu ifadelere yer verildi:

“TFF başkanlığına aday olan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, 26 Şubat Pazar günü son kez idari ve mali kongreye katılacak, yeni stat inşaatının müjdesini verecek. En az 35 bin kapasiteli olacak yeni İnönü Stadı projesinden otel ve alışveriş merkezi çıkartıldı. Projeyi destekleyen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç da, "Beşiktaş camiasının içi rahat olsun." dedi.

Ankara'da Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'la bir araya gelen Başkan Demirören, İnönü'nün şu andaki konumunun korunması ve doğal yapısına uygun bir şekilde yeniden yapılması ile ilgili izinleri aldı. Yeni stada sıcak bakmayan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın da gönlü alınarak Günay'ın dile getirdiği ölçülere uygun bir proje hazırlanacak.

23/02/2012
tr.eurosport
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.