Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
18 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Black Desert hesabı arıyorum
Overwatch hesabıyla takas etmek istiyorum.Hesap 54 ratingle sezonu bitirdi 60 lvl içinde 4 5 tane 1klık skin var daha fazla detay öğrenmek isterseniz PM
6 yıl
Dragon nest Eu vs Sea
Uzun zaman önce oynayıp bırakan biri olarak soruyorum oyun yaşıyormu öğrenmem lazım.Bide eskiden sea ile eu arasında yüksek bi ping farkı yoktu patchlerde birbirine yakınlaşmış hangisini oynamak daha mantıklı.Şuan oynayan bilen 2 serverıda el atmış pro bi kardeşim bilgilendirme yapabilirmi.
6 yıl
Türkiye serverına bedava geçiş
Eskiden üniversite temsilcilerini falan kullanıp yapabiliyorduk bu olayı.Tr ye geçirmem gereken bi hesap var ama rp miktarı çok tuzlu.Nasıl yapıldığını bilen veya tanıdığı olan varsa öperim gözlerini anlatsın bakalım nasıl kaçak getiricem buraya.
6 yıl
5v5 team ranked
Team ranked kapandımı yoksa bizmi bulamıyoruz.Uzun zamandır oynamıyorduk 5v5 atmak istedik bulamadım.(yav niye solo que girmiyorsunuz 5 kişi, diyen kaplan parçaları gelmeden not koyuyorum buraya lig farkları var oyuncular arasında)
6 yıl
Sevgiliye hediye
Selam
6 yıl
Bu gifi bulana dua edicem
Evt konu dışı halkı anlatıyorum.Bir tane adam yolda gidiyordu elindeki mendile sümkürüp kaldırımın kenarına atıyordu.Arkasından paltolu siyah saçlı bir abla gizlice gelip mendili alıp içindeki balgamı afiyetle yiyordu.Lütfen bulun bunu bana
7 yıl
varikosel ameliyatı
Günaydın beyler ortanca kardeşim 2 gündür pişiğim diyip geziniyordu geçmeyince hastaneye götürdük varikosel teşhisi konuldu ve ameliyat olucağı söyledi daha önce yaşayan olan varsa riskleri nelerdir ameliyatı nerde oldunuz gibi bilgilendirirseniz iyi olur benim için.
7 yıl
Tipim nasıl [SS]li
İyi akşamlar dh halkı 2 aydır spor yapıyorum 10 kilo verdim saçları sakalı kestim.Bifor aftır fotosu koyuyorum yorumlarınızı bekliyorum ve sakal şekli için tavsiyelere açığım.(2. foto sabah 4 de çekilmiştir o yüzden pek aldırış etmeyin)Boy 1.90 gibi bulabilirsem boydan foto atabilirim.
7 yıl
West smurf
Beyler sağlan xp boost çektim şuan smurf kasıyorum 17 lvl gibi birşey oldu westte smurf kasan varsa seri seri win alabiliriz.

PsychoSoup

ekleyen olursa oynarız.
7 yıl
Rune indirimi
Beyler 2 hafta önce runlar xp boostlar ip boostlar indirime girmişti.Kısa zaman içinde tekrar olma ihtimali varmı yoksa boşamı ümitleniyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.