Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
02 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Sherlock Holmes: Devil's Daughter Hakkında
Öncelikler selamlar arkadaşlar Sherlock dizisinin ve film serisinin hayranıyım ve geçen gün bir yayıncının Sherlock Holmes: Devil's Daughter oynadığını gördüm, grafikleri ve Türkçe alt yazılı olması bayağı dikkatimi çekti ve oyunu steamden almayı düşünüyorum ancak araştırdığımda serinin bir çok oyunu olduğunu öğrendim ve daha önce hiç bir oyununu oynamadım. Bu oyunun serinin diğer oyunlarıyla herhangi bir bağlantısı var mı ?
8 yıl
Resident Evil (Ölümcül Deney) Serisi Hikaye Sıralaması
Selamlar arkadaşlar.Ben Resident Evil serisinin 4 filmini ve 2 animasyonunu indirdim ancak hikaye sıralaması hakkında hiç bir fikrim yok.Filmleri vizyon tarihlerine göre izlememin problem olmayacağını düşünüyorum ancak animasyonlar kafamı karıştırıyor.Kronolojik sırası nedir ?

Filmler ;

Resident Evil (2002)
Resident Evil : Apocalypse (2004)
Resident Evil : Extinction (2007)
Resident Evil : After Life (2010)
Resident Evil : Retribution (2012)

Animasyonlar ;

Resident Evil: Degeneration (2008)
Resident Evil : Damnation (2012)
9 yıl
Philips SHE6000 mi ? Creative EP-630 mu ?
Bir kaç gündür kulakiçi kulaklık araştırıyorum internette ve F/P olarak iki seçenek arasında kaldım (Philips SHE6000 ve Creative EP-630).Her türlü müziği dinlerim bass - mid - tiz dengesi hangisinin daha iyidir ? Malzeme kalitesi çok fazla önemli değildir ancak Creative kulaklıkların kablolarının çok ince olduğunu duydum ne kadar doğrudur yani ufak bir takılmada zarar görecek kadar kalitesiz mi kablosu ? Kulaklık konusunda bilgi sahibi arkadaşların yardımını bekliyorum
9 yıl
Sinemaseverler İçeri
Selamlar arkadaşlar Gerilim - Aksiyon türünde bir film arıyorum film hakkında hatırladıklarım.''Bir psikopat gençlerden oluşan bir grubu alıyor tabuta kapatıyor gömüyor.Uyuşturucu tarzı bir hapla uyutuyor.Bilinçleri açık sadece,sonra bunların kulağının yanına telefon koyuyor ve fısıldayarak masal anlatır gibi olayları anlatıyor.O gençlerde olayları yaşadıklarını sanıyorlar sonunda polisler buluyor mezarları açıyor,kızlardan biri boğazını parçalamış ve adamlardan birini kusarken boğulmuş bir şekilde buluyorlar.İsmini hatırlayamıyorum yardımcı olmaya çalışanlara şimdiden teşekkürler :)
9 yıl
Bir Film Arıyorum (Sinema Tutkunları İçeri)
Bir psikopat gençlerden oluşan bir grubu alıyor tabuta kapatıyor gömüyor.Uyuşturucu tarzı bir hapla uyutuyor.Bilinçleri açık sadece,sonra bunların kulağının yanına telefon koyuyor ve fısıldayarak masal anlatır gibi olayları anlatıyor.O gençlerde olayları yaşadıklarını sanıyorlar sonunda polisler buluyor mezarları açıyor,kızlardan biri boğazını parçalamış ve adamlardan birini kusarken boğulmuş bir şekilde buluyorlar.İsmini hatırlayamıyorum yardımcı olun lütfen.
11 yıl
Oyun ve Dizi İçinTablet
Arkadaşlar ben oyun oynamak ve dizi izlemek için uygun fiyatlı bir tablet arıyorum.Önerileriniz nelerdir ?
11 yıl
Sosunu En Bol Koyan Pizzacı
Evet arkadaşlar yarın pizza sipariş edeceğim ancak bir sorum var Sosunu en bol tutan pizzacı hangisi ?
11 yıl
Fifa 12 Gamepad Sorunu!
Merhaba arkadaşlar ben PC'me Fifa 12'y iyükledim ancak oyuna girerken Gamepad'i takarsam oyundan atıyor sonra takarsam da oyun gamepad'i tanımıyor,Gamepad'in markası JWIN USB-8601L modelinden yardımcı olursanız sevinirim.
11 yıl
11. Sınıf EML
Arkadaşlar ben bu sene EML 11. sınıfa geçtim ve elektrik-elektronik okuyorum ancak pek sayısal sevmiyorum 11 de hangi dersler var bilen bi arkadaş yardımcı olabilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle