Şimdi Ara

T50 aldım kontratlı geri iade edebilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam t50 aldım faturaya ek arkadaşlar çok hoş dedi az incelediydim türkcell mağaza da güzel gözüküyordu fakat sımdı evde baktım hiç memnun kalmadım ekran büyük oldugundan 720p sırıtıyor hiç hazzetmedim ekranına..

daha demin geldi acaba geri veremeyiz mi

ek= arka tarafı çok toz kapıyor ve parmak izi oluyor. turkcell uygulamaları öyle berbat hazırlanmış ki kendi telefonun çözünürlüğü dişinda ikonlar büyük büyük yamuk bozuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the radiation -- 7 Ağustos 2014; 13:29:33 >

• up
  • ubdullah
  • Ara mhi sor.
  • inceleme forumu oluşturdu bakalımmmm
  • Tüketici kanunu diye bir şey var, her ne kadar işlemesede, ordan bir madde belki senin işine yarar bir madde olabilir. Uygulanırmı bilmem ama, hiç bir gerekçe göstermeden 1 hafta içinde ürün iade etme hakkımız var (sözde)
    Tabi satıcı bunu iade almamak için elinden geleni ardına koymayacaktır, o ayrı.
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Aradılar beni kontratlı diye "geri veremeyiz" dediler. "Kredi kartına taksitli olsaydı iade edebilirdik" dedi müşteri hizmetleri.. :/ Sizce ne yapayım?
  • tüketici hakem heyetine başvur
  • Allah Allah bende almayı düşünüyordum T50 bak şimdi kafamı karıştırdın.
    O kadar teknoloji sitesinde incelemelerini izledim ve herkes çok övüyordu. Hiç oldu mu şimdi bu konu :D
  • aslında bende düşünuyorum ucuz diye ama olumlu yorumlar kadar olumsuz yorumlarda var. İptal etmiyorlarsa çevrende istekli kişilere satabilirsin çok kücük indirimle yada aldığın fiyattan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryası değiştirilebilir olsa ben de düşünüyordum ama değişmiyorsa unuttum gitti. Şu anki S2'mi üç yedek pil ile kullanıyorum. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Tüketici kanunu diye bir şey var, her ne kadar işlemesede, ordan bir madde belki senin işine yarar bir madde olabilir. Uygulanırmı bilmem ama, hiç bir gerekçe göstermeden 1 hafta içinde ürün iade etme hakkımız var (sözde)
    Tabi satıcı bunu iade almamak için elinden geleni ardına koymayacaktır, o ayrı.

cep telefonu,program CD leri ve kozmetikte işlemez o kanun..Aldın kullanacaksın mecbur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorda kalmadikca kullanmayin operator telefonlarini ,sisirme reklamlar onun yerine daha uygun telefonlar bakin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cep telefonu programlar cd kartuş gibi ürünlerin iadesi olmuyor. Cep telefonunda operatör kartı takıldığında sinyal gittiği için iade olmuyor. Sadeçe arızası varsa teknik servise gider ordan değiştirilir veya tüketici hakem heyetine gidersin memnun değilim diye. Heyet kararını verir. Kararla aldığın bayiye gidersin telefonu verirsin fatura tutarı iade edilir ama hat üstündeki taahhüt iptal olmaz. Ödemeye devam edersin parani bayi iade eder.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.