Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.708
Cevap
45
Favori
203.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • t70 cikacakmis mayis ayinda parmak izi cam kasa vs olucakmis . eksik olsun t50 de kazigi yedik sürünüyoz 2 yıldır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wuc kullanıcısına yanıt
    O zaman bilmiyorum başka ne yapılabilir?

• Hicbir geliştirici Lollipopla ugrasmiyor mu? forumber vardi o da iptal etti, artik nasil telefonsa ugrasanlari yildiriyor.

• Arkadaşlar Elimde tüm T 50 parçaları mevcut anakart hariç ihtiyacı olanlar bana ulaşabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Cahit Oksuz

Arkadaşlar Elimde tüm T 50 parçaları mevcut anakart hariç ihtiyacı olanlar bana ulaşabilir

Veya anakartı sağlam olan arızalı T 50 alabilirim

• Allahım ben niye telefondan bu kadar memnunum anlamıyorum, evet ekranda ölü pikseller mevcut ama başkada bir sıkıntım yok. Yavaşladı mı ben hala bütün oyunları oynayabiliyorum, bir kere garantiye gitti başkada yok, ayrıca kişiselleştirmeye açık ya, ekran koruyucu falan hiç takmadım 2 yıldır hala taş gibi

• Çok oyun yükleyen biri değilim ben. Ağır oyunları çok az oynadım. Ara ara fena kassa da benim telefon da iyi. Sadece bir kere hard format attım sonra telefon eski haline göre resmen canavar oldu. Bozulana kadar devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaber

Allahım ben niye telefondan bu kadar memnunum anlamıyorum, evet ekranda ölü pikseller mevcut ama başkada bir sıkıntım yok. Yavaşladı mı ben hala bütün oyunları oynayabiliyorum, bir kere garantiye gitti başkada yok, ayrıca kişiselleştirmeye açık ya, ekran koruyucu falan hiç takmadım 2 yıldır hala taş gibi

aynı durumdayız hocam değiştireyim diyorum bahane bulamıyorum ama son zamanlarda galeri durduruldu hatası alıyorum hiçbirşekilde fotograflari gostermiyor ilk ciktigi gun aldim 2 seneye yaklasti daha bikere bile telefonu 0 lamadım 0 lanmak istiyor galiba bu konu hakkinda bir bilgin varsa yardimci olurmusun

• İspanya romu kurdum bende bozulana kadar devam

• serkan78689 kullanıcısına yanıt
    Bende o hata da yok ya =D telefona 100 küsürden fazla uygulama yükledim ve aktif kullanıyorum, ağır oyunlarda oynuyorum ama telefon bana mısın demedi. Aynen bi sıfırlamak lazım, clockwork moddan direk reset atarsın ya. Bende rootlu olduğu için son t50 güncellemesinide alamadım tek sıkıntım o

• Art a gecis yapamiyorum

Gelistirici secenekleri~ calisma zamanini secin~ Art yi kullan diyorum yeniden baslatiyor ama hala dalvik te kaliyor neden acaba

• herkese merhaba,

T50 telefonuma Pttcell hat taktım ama arama yapamıyorum (3G çalışıyor). Telefon tamircisi sorunun cihazdan kaynaklandığını söyledi. böyle bir durum ile karşılaşan var mı?
  • sozdem19 S kullanıcısına yanıt
    Telefonu ilk aldığımda bimcell taktım çalıştı. Şu anda avea kullanıyorum. Bu konuda hiç sıkıntı olmadı.

• telefonumda vodafone, turkcell sorunsuz çalışıyordu, hattımı pttcell e taşıdım böyle bir durumla karşı karşıya kaldım.
    ##330*0000#
    ##002#
    #21#

kodlarını telefonumda çalıştırıp yeniden başlattım, sorun düzelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KtN

Art a gecis yapamiyorum

Gelistirici secenekleri~ calisma zamanini secin~ Art yi kullan diyorum yeniden baslatiyor ama hala dalvik te kaliyor neden acaba

Dostum onun sebebi son güncellemeyi almamış olman, son güncelleme ile art kullanıma açılıyor önceki sürümlerde de seçenek var ancak işe yaramıyor. Bende rootlu olduğu için ve xposed ile çok kurcaladığım için son güncellemeyi alamadım ve bende de çalışmıyor art malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: sozdem19

telefonumda vodafone, turkcell sorunsuz çalışıyordu, hattımı pttcell e taşıdım böyle bir durumla karşı karşıya kaldım.
    ##330*0000#
    ##002#
    #21#

kodlarını telefonumda çalıştırıp yeniden başlattım, sorun düzelmedi.

Dostum tercih edilen ağ türünde gsm olan herhangi birini seçsen? Belki onunla alakalı olabilir çünkü 3g çalışıyor ve arama yok ise ağ türünde internet kullanımı var ancak gsm seçili olmayabilir. Ayarlar---> mobil ağlar--->tercih edilen ağ türü burdan bak istersen

• Merhaba arkadaşlar, kardeşimin T50 modeli cep telefonuna İspanya ROM'u kurmayı düşünüyorum. IMEI uçma riski var mıdır? İspanya ROM'unda karşılatığınız hataları ve kamera performansı hakkında beni bilgilendirir misiniz? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vandalizm

Merhaba arkadaşlar, kardeşimin T50 modeli cep telefonuna İspanya ROM'u kurmayı düşünüyorum. IMEI uçma riski var mıdır? İspanya ROM'unda karşılatığınız hataları ve kamera performansı hakkında beni bilgilendirir misiniz? Teşekkürler.

IMEI uçmaz. Performansı biraz daha iyi, ama kamera konusunda Turkcell'in ROM'u biraz daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Merhaba arkadaşlar, kardeşimin T50 modeli cep telefonuna İspanya ROM'u kurmayı düşünüyorum. IMEI uçma riski var mıdır? İspanya ROM'unda karşılatığınız hataları ve kamera performansı hakkında beni bilgilendirir misiniz? Teşekkürler.

IMEI uçmaz. Performansı biraz daha iyi, ama kamera konusunda Turkcell'in ROM'u biraz daha iyi.

Birazdan cihaza full wipe yapacağım. Daha önce de yazmıştım fakat nedense cihaz açıldığında eski fotoğraflar ve eski dosyalar silinmiyor. Neden? Nasıl fabrika çıkışlı hale getirebiliriz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Birazdan cihaza full wipe yapacağım. Daha önce de yazmıştım fakat nedense cihaz açıldığında eski fotoğraflar ve eski dosyalar silinmiyor. Neden? Nasıl fabrika çıkışlı hale getirebiliriz?

Önce Turkcell T50'nin ROM'unu stock recovery üzerinden kurun, telefonu açın.

Telefonun "SD Kart" olarak tanımlanan; fotoğraflar, müzik vs gibi şeyleri barındıran yerdeki herşeyi silin.

Sonra telefonu tekrar stock recovery'de başlatıp wipe data yapın.

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.