Şimdi Ara

T32 ile ilgili sorunum arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yada 2.5 aydır aralıklı olarak WOT oynuyorum. Başlangıçta Fransızlar ağır diye tercih etmedim,Sovyetlerin aim ve isabeti kötü dediler,çekik gözlülere baktım her yerden damage atılıyor bende hızlı ve hp si çok diye Amerikan'a bağldım kendimi. M3Lee tam bir kanserdi , M6 eh işte , T29'a gelip onu elit yaptığım da inanılmaz keyif aldım işte oyun budur dedim kendi seviyeme ve tier8 lerden sovyetlere göre fazla damage yesemde ön zırhı kullanabildiğim savaşlarda tier farkı uçuk değilse arkadaşları öttürüyordum tabiri caizse ama gel gör ki T32'ye bir geldik delme yok,gelen geçen damage atıyor,attığım damageler 250-350 arası tamamen moral bozukluğu ve hevesimin kırılması ile sonuçlandı 2 aylık deneyimim.
    Şuan da T32'yi cidden satmayı düşünüyorum çünkü küllüyen zarar abi. Aynı zaman da bir Stug ve Kv-1 kasıyorum çok mutluyum abi. Bu şekilde Stug ve kv-1 e mi devam edeyim sizce ilerde IS veya WTF 100 - Jp100 kasmak daha eğlenceli olacak gibi. İşin özü T32 satayım mı arkadaşlar oynamıyorum çünkü artık son top,palet,motor takılı ama sıktığı iiçin taret i kasmadım bile. T32 den sonrası beni IS'lardan ve Almanlardan daha çok mutlu edecek mi ? yoksa boşuna umut mu ediyorum ?
    Bana biraz bilgi lütfen. İyi oyunlar

• Hangi tank hoşuna gidiyorsa onu oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramstayn

Hangi tank hoşuna gidiyorsa onu oyna

O zaman zırhı güçlü ve yüksek damage atan bir tank önerisi istiyorum sizden.Bir de kaçıncı tier de top tank kaçıncı tier de vasat veya tier 9-10 da en iyiler arasında yeri nedir veya en iyi hangisidir sizce ? Paylaşırsanız bilgilerinizi sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Method Man

quote:

O zaman zırhı güçlü ve yüksek damage atan bir tank önerisi istiyorum sizden.Bir de kaçıncı tier de top tank kaçıncı tier de vasat veya tier 9-10 da en iyiler arasında yeri nedir veya en iyi hangisidir sizce ? Paylaşırsanız bilgilerinizi sevinirim.

Ağır tank olarak E-100 700+ Damage açılarını kullanmasını bilene mükemmel zırh. (Eksi yanı Almanlarla oynamak biraz zordur deneyim ister agresifliği pek sevmeyen tanklardır.)
    Tank avcısı olarak T110E3 750+ Damage her türlü mükemmel zırh.

Senin isteğine uygun iki tank hangisini kullanmak rahatına gelirse e-100 taretli biri E3 taretsiz.

Not: İlk başlayanlara genelde rus yolu IS-7 tavsiye edilir ama isteklerinize daha çok uyan 2 tank yukardakidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saranghapanida -- 17 Haziran 2014; 18:25:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: saranghapanida

quote:

quote:

Ağır tank olarak E-100 700+ Damage açılarını kullanmasını bilene mükemmel zırh. (Eksi yanı Almanlarla oynamak biraz zordur deneyim ister agresifliği pek sevmeyen tanklardır.)

Senin isteğine uygun iki tank hangisini kullanmak rahatına gelirse e-100 taretli biri E3 taretsiz.

Not: İlk başlayanlara genelde rus yolu IS-7 tavsiye edilir ama isteklerinize daha çok uyan 2 tank yukardakidir.

ama şöyle bir nokta var benim T32 tankım T110E5'e gidiyor T110E3 almam için T82'den tekrar kasmam lazım :) yani T32'yi sizce satmalı mıyım ? Yada şöyle sorayım; T119E3 kaç damage atar ? zırh olarak E100 kadar iyi midir ?

• t32 deysen şuan satma t110e5 e kasmicaksan dahi satma ilerde kasmak istersen tekrar t32'yi almak zorunda kalıcaksın ve bu hamle sana zarar ettiricek bana kalsa tank satmadan tank almaya özen göster istisnalar hariç oynamayı sevmediğin veya tierinin kötü tankları satılmalıdır mesela ama bazı tanklar vardır satılmamalıdır nedeni tierinin iyi tankları olması, alaylara kullanılıyor olması ve zevk veren tanklar olması nedeni ile (ÖRN : KV1S - IS3 - AMX 13 90 - Hellcat vs..) kullandığınız seri t32 amerikan tankıdır ve haritaların fiziki şartları kullanılarak hulldown (sadece taret göstererek savaş) yaparak en iyi performans alınacak tanklardandır gerektiği yerlerde sidescriping (açı vererek durma)da yapılabilir. t110e5 e gidip gitmemek sana kalmış ama başlanmış bir yolun bitmesi taraftarıyım en kötü 2 yol birlikte kasabilirsin.

t110e3 750+ rahat vurur tabi dahada az vurduğu olur ama çoğunlukla üstünü vurur td kullanmak sıkıntıdır ön zırhı 300mm ye yakındır her tank gibi zayıf yönleri vardır tabiki ama en iyi ön zırh bu tanktadır diyebilirim. e100 ağır tank olduğundan açı vererek kullanabilirsin ama bunda öyle bir şans yok yan zırhı kötüdür. ben sadece isteklerine uygun iki tankı yazdım gerisi sana kalmış birisi ağır tank (taretli) birisi td (taretsiz) oyun tarzına göre seçmelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saranghapanida -- 18 Haziran 2014; 1:50:04 >

• quote:

t32 deysen şuan satma t110e5 e kasmicaksan dahi satma ilerde kasmak istersen tekrar t32'yi almak zorunda kalıcaksın ve bu hamle sana zarar ettiricek bana kalsa tank satmadan tank almaya özen göster istisnalar hariç oynamayı sevmediğin veya tierinin kötü tankları satılmalıdır mesela ama bazı tanklar vardır satılmamalıdır nedeni tierinin iyi tankları olması, alaylara kullanılıyor olması ve zevk veren tanklar olması nedeni ile (ÖRN : KV1S - IS3 - AMX 13 90 - Hellcat vs..) kullandığınız seri t32 amerikan tankıdır ve haritaların fiziki şartları kullanılarak hulldown (sadece taret göstererek savaş) yaparak en iyi performans alınacak tanklardandır gerektiği yerlerde sidescriping (açı vererek durma)da yapılabilir. t110e5 e gidip gitmemek sana kalmış ama başlanmış bir yolun bitmesi taraftarıyım en kötü 2 yol birlikte kasabilirsin.

t110e3 750+ rahat vurur tabi dahada az vurduğu olur ama çoğunlukla üstünü vurur td kullanmak sıkıntıdır ön zırhı 300mm ye yakındır her tank gibi zayıf yönleri vardır tabiki ama en iyi ön zırh bu tanktadır diyebilirim. e100 ağır tank olduğundan açı vererek kullanabilirsin ama bunda öyle bir şans yok yan zırhı kötüdür. ben sadece isteklerine uygun iki tankı yazdım gerisi sana kalmış birisi ağır tank (taretli) birisi td (taretsiz) oyun tarzına göre seçmelisin.

T32 dramından sonra premium,gold falan derken 3 günde Kv-1s ve Hetzer sahibi oldum diyebilirim. Dediğniz gibi taret olayını inceliyorum ve nasıl daha çok zevk alırım yada rush da mı daha başarılıyım,yardımcı tank olarak mı yoksa geride kalarak mı vs vs test ediyorum şuan da. Fransızlardan şarjörlü seriye de başladım tier 3-4 bayıyor şuan ama ileride zevk almak için katlanacağız. Aynı zaman da satılmayacak tanklardan biri bence Kv-1 :) hem tierine göre hemde para kasma da gayet başarılı.
    Şuan da başladığım tierler ve elimdeki tanklarla ilgili düşünceniz nedir ?

• Ben her zaman alman ağacını oynadım. O yüzden diğerleriyle ilgili pek bir fikrim yok. Ancak T110E5 karşıma geldiğinde çevresinde dolaşmaya çalışırım. Taretine işlemiyor zaten. Bu tankın delmesi yüksek, hasarı idare eder(300-400 diye hatırlıyorum)
    Elbette çoğu tankta olduğu gibi yan tarafı ve arkası zayıf zırha sahip.

Şahsen ben yavaş tankı sevmem. Sürekli Hafif tanklarla oynarım. Zaten tier V ile tier VIII arası takılıyorum.
  • Method Man kullanıcısına yanıt
    Bence bukadar çok ağaç yerine 2 ağaç üstüne odaklanıp sona kadar gitmeniz daha mantıklı olur kv-1s'nin full hali tierinin en iyi tanklarında ilk 2 dedir garanti oynarken zevk aldığım tanklardan biridir. her tank gibi t32'ninde stok hali eziyettir ama fulleyince tam performans alırsınız birde zihniyetini anlarsanız o zaman zevk alırsınız dediğim gibi oynamayı deneyin haritaların fiziğini kullanarak taret göstererek oynamaya çalışın mümkün olduğunca gövdeyi göstermemeye özen gösterin taret kullanamicağınız haritaysa temkinli oynayın mermi yiyeceğinizi anladığınız yerlerden zorunlu kalmadıkça çıkmamaya özen gösterin ne çok agresif kullanın ne çok pasif kalıp takımınızı yanlız bırakmayın, minimap'i hep kontrol edin diğer taraftaki tankları görüp sizin tarafınızda sizi zorlicak tehdit yoksa gerekirse kendi tarafınızdan baskı uygulayın gerektiğinde rushınızıda atın gerektiğinde defansınızada dönün t32 yi almışsınız madem bırakmayın t110e5 e gidin sıkıldığınızdada kv-1s yi kasın ıs-7 yoluda güzeldir ben ilk zamanlar ıs-7 parasını kv-1 le kasmıştım 1.000 e yakın maçım var premium tank ve premium yokluğunda kullanılmasının yanı sıra zevk içinde kullanılabilir. Komutanınızda altıncı his yeteneği kesin olsun.

• quote:

Bence bukadar çok ağaç yerine 2 ağaç üstüne odaklanıp sona kadar gitmeniz daha mantıklı olur kv-1s'nin full hali tierinin en iyi tanklarında ilk 2 dedir garanti oynarken zevk aldığım tanklardan biridir. her tank gibi t32'ninde stok hali eziyettir ama fulleyince tam performans alırsınız birde zihniyetini anlarsanız o zaman zevk alırsınız dediğim gibi oynamayı deneyin haritaların fiziğini kullanarak taret göstererek oynamaya çalışın mümkün olduğunca gövdeyi göstermemeye özen gösterin taret kullanamicağınız haritaysa temkinli oynayın mermi yiyeceğinizi anladığınız yerlerden zorunlu kalmadıkça çıkmamaya özen gösterin ne çok agresif kullanın ne çok pasif kalıp takımınızı yanlız bırakmayın, minimap'i hep kontrol edin diğer taraftaki tankları görüp sizin tarafınızda sizi zorlicak tehdit yoksa gerekirse kendi tarafınızdan baskı uygulayın gerektiğinde rushınızıda atın gerektiğinde defansınızada dönün t32 yi almışsınız madem bırakmayın t110e5 e gidin sıkıldığınızdada kv-1s yi kasın ıs-7 yoluda güzeldir ben ilk zamanlar ıs-7 parasını kv-1 le kasmıştım 1.000 e yakın maçım var premium tank ve premium yokluğunda kullanılmasının yanı sıra zevk içinde kullanılabilir. Komutanınızda altıncı his yeteneği kesin olsun.

ilginiz için teşekkür ederim :) dikkate alacağım yazdıklarınızı.
    iyi oyunlar

• çok zor durumda kalmadıkça hiçbir tankı satma yeni başlamışsın ileride pişman olursun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • is 7 serisinde is 8 tam bir kanserdi

t 62 a serisinde t 43

e 100 serisinde tiger 2

t110E5 giden yolda haklısın t32

batchat tarafında ise lorriane tam bir bela yapacak birşey e5 güzel tanktır hızlıdır seri atar iyi deler sıkıla sıkıla da olsa devam et
  • T32 iyi ama hulldown a musait haritalarda iyi onun disinda sovyet is hersekilde daha iyidir o tierde. Onuda kasabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • t32 yi satma en azından taretide tamamlamaya çalış t110e5 yoluna gitmek isteyebilirsin ilerde tank dursun garajda bi kenarda zararı olmaz bende senin durumdaydım şuan Elite halde bekliyor garajda t32 bense spg kasıyorum heavy den 360 derece dönüşle spgye geçtim (amerikan spgleri zevklidir çok vurur ) aynı zamanda td kasıyorum neyse satma yada hull down yaparak birşeyler yapabilirsin ancak topu çok iyi değil (hatta çok kötü ) bence is-7 yoluna gidebilirsin td kasmak zordur yada wt auf e100 e de gidebilirsin oda güzel bi td, dediğim gibi şimdilik satma t32 yi alıp da ihya olan görmedim zaten tek değilsin bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıçanadam -- 22 Haziran 2014; 19:04:32 >
  • T32 yi sakın satma tier 10 yap.

• 3.4 ay yemeyim icmeyim kasayim sonunda kanser olayim diyorsan rus kas
    Ruslarin nisancilari kor galiba adami deli ediyor %110 nisanci iskaliyor arkadas

• quote:

quote:

quote:

E100 yediği nerften sonra önden her türlü yer. Alt plaka 100mm oldu. Eğitim açıp denedik ne kadar açı verirsen ver önden yiyor. He biraz fazla verirsen önden yemez yanlardan yer. E100 ilk tankım ama klan savaşları hariç oynamaktan zevk almıyorum artık tamamen çöp

• rus kasarsan is8 deli ediyor adamı ama is7 tas gibi tank oynamasi zevkli.

• T32 oynadığım en iyi tanklardan biridir. Yanları kalındır tareti kalındır yüksek tierlara kafa tutabilirsin. Tek ama tek kötü yanı topunun delmesi diğer tier8lere göre düşük videoda da göreceğin gibi dümdüz duran E-75in altını delemiyorum. Is3 olsa delerdi bu yüzden zorlamadan direk golda geçiyorum gerektiğinde golda geçip kısa sürede M103ü kasarsın kasmadan satma derim. T110E5 için uğraşmaya değermi dersen değmez eğer frontier yanı önde oynamayı seviyorsan (Ben seviyorum.) heavy tankın amacıda önde oynamaktır ancak E5 ile yapmaya çalışınca taretindeki komutan kulesine geçiren geçirene 1 dakikada patlıyorsun. E5 support tankı geri planda kalıp diğer heavylere karşı iyi olan çevikliğini ve hızını kullanıp düşmanı yanlardan vurmaya çalışmalısın yada sniper oynayacaksın yoksa çöp...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.